Srbija

Društvo, kretanja, politika... Prije svega šljiva Tarabića, i tisućljetni snovi...
Moderator: Fatih, Max
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Srbija

Post Postao/la storm »

Hannibal je napisao/la: 01 feb 2021, 14:43
storm je napisao/la: 01 feb 2021, 14:42

Ja debilne stranice, frka mi te vijesti u news, a ja još veći debil pa samo kopiram :valja

I... Jel ti dobro sad precjednik :ovaj
laze pas nije mu nista haha
A nešto mi bi drago, i krk mrk zakacim :valja
1
1 slika
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Srbija

Post Postao/la East_side »

storm je napisao/la: 01 feb 2021, 14:42
Hannibal je napisao/la: 01 feb 2021, 14:27 sace nam nekad javit i da je bijo zemljotres u hrvackoj haha
Ja debilne stranice, frka mi te vijesti u news, a ja još veći debil pa samo kopiram :valja

I... Jel ti dobro sad precjednik :ovaj
Ako mu se nesto i desilo, recimo, krajem decembra, saznat cemo ovih dana :keke
2
2 slika
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Srbija

Post Postao/la storm »

:heidi2 :face :lupa

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić sa delegacijom sutra će posjetiti Sarajevo, saznaje Radiosarajevo.ba.

Vučić će u glavnom gradu BiH boraviti u popodnevnim satima, a doputovat će specijalnim letom na Međunarodni aerodrom Sarajevo.

Vučić je ranije najavio da će našoj zemlji pokloniti 10.000 vakcina kao izraz dobrosusjedske geste, te se prepostavlja da će zajedno s njim biti dopremljene i vakcine.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la storm »

Petar Stošić)INDEX.HR

slika
Foto/screenshot: FAH/Nova.rs


VELIKI skandal u Srbiji, koji su izazvale ozbiljne optužbe za podvođenje i seksualno iskorištavanje maloljetnica na račun moćnog političara iz vladajuće koalicije, postaje sve veći.

Dragan Marković Palma, predsjednik Skupštine grada i bivši gradonačelnik Jagodine, kao i poslanik u Skupštini Srbije, optužen je da je "sa svojim koalicijskim partnerima podvodio žene i djevojčice". Te je optužbe u ponedjeljak iznijela potpredsjednica oporbene Stranke slobode i pravde Marinika Tepić.

> Ogromna afera u Srbiji: Prvog čovjeka Jagodine optužili za podvođenje djevojčica

Marković je pak zanijekao optužbe, nazivajući ih "najgnusnijim lažima koje je ikada čuo" te je najavio da će od tužiteljstva zatražiti istragu.

Slučaj prebačen u drugi grad zbog straha od Palminog utjecaja
Viši javni tužitelj u Jagodini Radoslav Vučković potvrdio je za srpsku televiziju Nova.rs da tužiteljstvo otvara predmet.

"Mi imamo saznanja iz medija i inicijativu koju je dao Dragan Marković, kojom se zahtijeva utvrđivanje svih okolnosti, zbog čega ćemo formirati predmet radi prikupljanja obavijesti i utvrđivanja eventualnih postojanja kaznenih djela", rekao je viši tužitelj Vučković.

Vučković je, navodeći da je počelo prikupljanje potrebnih obavijesti u sklopu predistražnog postupka, rekao i da tužiteljstvo postupa i temeljem inicijative Dragana Markovića, koji je također zatražio da se "detaljno prikupe obavijesti".

Tužitelj je, međutim, istog dana za srpske novine Blic rekao da trenutno nema elemenata ni za jedno kazneno djelo ni za jednog konkretnog počinitelja, jer je "više označenih osoba". "U okviru predistrage u policiji će biti saslušani svjedoci", najavio je tužitelj.

A nakon što su Tepić i mnogi drugi izrazili sumnju da tužiteljstvo u Jagodini neće biti nepristrano, budući da Marković Palma tamo vlada već 17 godina i ima gotovo apsolutnu moć, u petak je objavljeno da se slučaj prebacuje u više javno tužiteljstvo u Kraljevu. Ipak, Nova.rs piše da u Kraljevu Marković Palma može računati na svoju pulenku Mariju Jevđić koja ima funkciju u Gradskoj skupštini tog grada.



Bandić ugostio Markovića Palmu pa se ispričavao braniteljskim udrugama
Ova afera potaknula je reakciju brojnih nevladinih udruga, civilnog sektora i oporbenih političkih organizacija u Srbiji koje, skoro bez iznimke, zahtijevaju "hitnu i detaljnu istragu" o tvrdnjama koje teško optužuju pojedine političke čelnike i dužnosnike.

Srpsku vladajuću koaliciju čine Vučićeva Srpska napredna stranka te Socijalistička partija Srbije Ivice Dačića, čiji je koalicijski partner Jedinstvena Srbija Dragana Markovića Palme, a pridruženi su joj Savez vojvođanskih Mađara te neke manje stranke, poput Pokreta socijalista Aleksandra Vulina, Srpske napredne partije Nenada Popovića i stranke umirovljenika.

Palma je, podsjetimo, bio u dobrim odnosima s bivšim zagrebačkim gradonačelnikom Milanom Bandićem, ali i nekadašnji suradnik i stranački kolega ratnog zločinca Željka Ražnatovića Arkana. Bandić se čak morao ispričati nakon što je 2018. primio Palmu u službeni posjet u Zagrebu, nakon čega su ga udruge branitelja i logoraša prozvale da je doveo u goste "četnika i Arkanovog prijatelja".

"Nisam znao da je Palma bio na svadbi kod Arkana, da je njegov prijatelj. Ispričavam se onim branitelji koji su to prepoznali, ali nisam napravio ništa što nisam smio. Nisam znao", pravdao se tada Bandić.

Palma je pak nakon njegove smrti objavio pomalo patetično pismo, upućeno preminulom Bandiću, u kojem je među ostalim ustvrdio da "kada smo se sreli, naš susret je bio kao da smo se poznavali 30 godina i šteta što niste dočekali realizaciju svega onoga što ste tada meni govorili, vezano za bolji život građana Zagreba i Hrvatske".

>>Arkanov nasljednik žali za Bandićem: Naš susret je bio kao da smo se znali 30 godina

Marinika Tepić: Ovo je razlog da vlada Srbije padne, jer je Marković Palma dio vlasti
"Podvođenje žena i djevojčica ne idu samo uz mafiju. One su gotovo svakodnevica u našoj Srbiji. Danas znam da je podvođenje žena i djevojčica svakodnevna stvar u Jagodini u kojoj vlada Dragan Marković Palma", izjavila je Tepić na konferenciji za medije u ponedjeljak i dodala da je ono o čemu govori "monstruoznije od bilo kog napada i pljačke o kojoj sam do sada pričala".

Tepić je prikazala i snimku svjedočenja čovjeka koji je navodno upućen u slučaj podvođenja.

"Ako je preostalo imalo morala i časti, tužiteljstvo ne smije šutjeti, a vlada mora pasti. Ovo je razlog da vlada Srbije padne, jer je Dragan Marković Palma dio vlasti", istaknula je.

"Ovo klupko se počelo odmotavati i moramo ići do kraja", zaključila je Tepić i dodala da će nastaviti s iznošenjem novih svjedočanstava.




Portal Nova.rs objavio je video svjedočanstva.



Svjedok: Radio sam u Palminom hotelu, dovodili su djevojčice od 15 do 18 godina i napijali ih
"Nakon Marinikinog gostovanja u Jagodini kao muškarac i roditelj, koji zna što se događa, odlučio sam ispričati taj dio mog rada za Markovića. Ne mogu reći 'gospodina', zato što to svakako nije. Radio sam u hotelu (Alfa) u Končarevu, a zna se tko stoji iza fiktivnog vlasnika tog hotela. To je Markovićev hotel", govori navodni svjedok pa objašnjava što se sve događalo u spomenutom objektu.

"U tom hotelu, nakon raznoraznih zabava na kojima su pjevale naše estradne zvijezde, taksijem iz Beograda, posredstvom raznih likova, su dovožene djevojčice. Po mom slobodnom uvjerenju, imale su između 15 i 18 godina. Ljudi koji su dolazili s njim bili su njegovi koalicijski i poslovni partneri. Znalo se da poslije takvih zabava te djevojčice idu s njim ili s njima. Uglavnom je to nakon napijanja tih djevojčica. Njegove hostese su nagovarale te djevojčice, govorile da im neće biti ništa, da će sve biti u redu. A ja vjerujem da su to traume za tu djecu do kraja života, a vjerujem i za njihove roditelje, bez obzira na to što šute, i to desecima godina", rekao je ovaj anonimni svjedok, kojem je na snimci skriveno lice.

Također je naveo da su na njima prisustvovali i razni srpski ministri i biznismeni: "Konkretno, prisustvovao sam jednom tulumu iznad bazena i hotela Alfa gdje su bili i Srđan (Milovanović), vlasnik Kopernikus televizije i vlasnik Knez Petrola (Srđan Knežević), ministar Antić (Aleksandar), Dačić (Ivica) i ekipa."

No idući dio njegovog svjedočanstva posebno je potresan.

Svjedok: Dvije djevojčice su poslali u sobu Palmi, dočekao ih je gol
"Prisustvovali smo i tim zatvorenim tulumima nakon ponoći, kada su dolazili pjevači iz Beograda, poput Đanija, njegovog dobrog prijatelja, kada su žene nakon nekog vremena slale kućama, a te djevojčice-hostese, koje su inače vlasnice kreditnih kartica na kojima bude i po nekoliko desetaka tisuća dinara kojima raspolažu tijekom dana, čekaju spremne. Naime, kada žene napuste tu prostoriju, one ulaze, a ti tulumi traju do jutra. To su djevojke, djevojčice koje su fiktivno prijavljene, fiktivno rade u gradskim poduzećima i državnim poduzećima u Jagodini."



"Moja prijateljica, znači osoba koju poznajem, bila je jedna od njegovih hostesa, i to je bilo neke 2010., 2011. godine, dok je Dačić još uvijek bio ministar policije. Ona je pod prijetnjom prisustvovala tulumima, njegov zamjenik je slao prijeteće poruke, koje sam pročitao, u kojima je pisalo da mora prisustvovati tulumima. Nakon tog novogodišnjeg tuluma djevojčicu od 15-16 godina je, prema njenim tvrdnjama, iz Beograda vodila televizija Jagodina. Iznad televizije Jagodina je bila njegova soba, apartman. Dok su uz stepenice išle njemu, obje djevojčice su plakale. Kaže, gol je bio u sobi, kada je uvela djevojčicu, napustila je sobu... Djevojčica je ostala u sobu neko vrijeme, možemo pretpostaviti što se tamo dogodilo", ispričao je svjedok.

"Vodio sam o tome brojne razgovore sa svojim susjedima, kolegama, prijateljima iz Jagodine. To je u principu javna tajna. Tamo svi žive u strahu od Markovića, od odmazde. Roditelji žele što prije svoje kćeri poslati u inozemstvo, bilo gdje izvan Jagodine. To traje toliko dugo da postaje jezivo", zaključio je.

Oporbena političarka: To je direktna izopačenost i pedofilija, on treba biti u pritvoru
Potpredsjednica oporbene Narodne stranke Vuka Jeremića, Sanda Rašković Ivić, otišla je još dalje i ustvrdila da je ovdje riječ o "direktnoj izopačenosti i pedofiliji".

"Čitava priča oko Dragana Markovića Palme predstavlja direktnu izopačenost. Kad čovjek od 50 ili 60 godina opći s djetetom od 15, 16 ili 17 godina, to ne može biti ništa drugo osim pedofilije. On im može biti ne samo otac već bi im mogao biti djed", rekla je Rašković Ivić u intervjuu za Nova.rs.

"I je i nije. Kad im je nešto nelagodno, oni se prave mrtvi i misle da će ignoriranjem problem ispariti. S druge strane, mislim da oni još uvijek važu što da rade s Markovićem. Podsjetit ću vas da je Miroslav Mika Aleksić, koji je držao školu za glumice i koji je optužen za silovanje djevojčica, odmah dobio 30 dana pritvora. A mi imamo Palmu kojem se dozvoljava da ulazi i izlazi kao šerif iz tužilaštva u Jagodini. Prema mom mišljenju, on nije smio izaći iz tužiteljstva, već je trebao biti zadržan u pritvoru. Čovjek koji je dao iskaz o podvođenju maloljetnica je svjedok, bez obzira na to u kojoj je stranci", odgovorila je Rašković Ivić na pitanje je li ju izostanak reakcije srpskih vlasti, na čelu s predsjednikom Aleksandrom Vučićem i premijerkom Anom Brnabić, iznenadio.

Palma: Marinika Tepić laže, ona će ići u zatvor
Kako Nova.rs piše, nije jasno zašto je Marković Palma uopće išao u tužiteljstvo kad protiv njega još nije pokrenut nikakav postupak. Prema tužitelju Vučkoviću, Palma je "bio u tužiteljstvu i donio je podnesak u svojstvu građanina, kao inicijativu da se ispitaju sve okolnosti u vezi sa slučajem".

U isto vrijeme Palma se odmah bacio na diskreditiranje anonimnog svjedoka i same Tepić, tvrdeći da su optužbe "laž, laž, laž" te da je Tepić "Đilasova glasnogovornica" (op. a. šef oporbene Stranke slobode i pravde, bivši gradonačelnik Beograda i Vučićev oponent).

"Ono što je danas izgovorila gospođa koja je glasnogovornica Dragana Đilasa su najgnjusnije laži koje sam ikada čuo. To da ta gospođa laže, kao što sam nedavno rekao, nije ništa novo, to je već postala svakodnevica. Jedino što je točno što je rekla je to da će netko zbog svega ovoga morati u zatvor, a to će biti Đilasova glasnogovornica, autor laži koje je danas izgovorila", rekao je Marković i poručio Tepić da "pripremi prugasto odijelo".

Marković Palma je iznio i navodni identitet svjedoka u objavi na Facebooku, tvrdeći da živi u Beogradu te da je član Đilasove političke stranke. A onda je u srijedu, na skupštini Srbije, najavio bizarnu reakciju - tužbu koju će 400 žena iz Jagodine podnijeti protiv Tepić. Te su se žene, tvrdi on, dobrovoljno prijavile tužiti oporbenu političarku, što zvuči kao potez prikladniji za autoritarne zemlje poput Rusije ili Irana nego za zemlju kandidatkinju za članstvo u Europskoj uniji.



Skoro 400 gradskih zaposlenica Jagodine tužilo Tepić jer je rekla da su dobivale posao seksom
393 zaposlenice iz gradske uprave i javnog sektora u Jagodini zaista su na kraju podnijele kaznenu prijavu protiv Tepić. Prijava je podnesena "zbog postojanja osnovane sumnje da je putem sredstava javnog informiranja izvršila kazneno djelo Izazivanje panike i nereda". Pomoćnica gradonačelnika Marija Jovanović, koja je prijavu podnijela, rekla je da su to napravile "zato što je u sredstvima informiranja na najogavniji i najstrašniji mogući način uvrijedila sve žene Jagodine".

"Dragan Marković Palma ima suradnice koje za njega rade više od 10 godina. Čast i zadovoljstvo je raditi za njega. On je prije svega obiteljski čovjek, veliki domaćin srpski, netko tko je 47.000 građana odveo na putovanja izvan zemlje", dodala je njegova pomoćnica.

Njih je, naime, jako uvrijedilo to što je Tepić "izgovorila da su gotovo sve žene zaposlene u javnom sektoru u Jagodini preko posla došle do telefona za druženje, da su odvođene u neke stanove i da je ona koja se dobro pokazala došla do posla, a ona koja se nije dobro pokazala nije dobila posao".



Novinarka Biljana Lukić komentirala je za N1 Srbija da je činjenica "da se skoro 400 žena za jedan dan skupilo tužiti Mariniku" u biti "veći dokaz porobljene Jagodine od svega što su rekli Marinika i svjedok". I ona je iznijela svjedočanstvo iz druge ruke Palminom vrbovanju mladih djevojaka, prema svemu sudeći, za seks.

Novinarka: Djevojka je dovedena pred Palmu, poslana je kući jer nije bila dovoljno atraktivna
"Ja ću reći da je jedna djevojka prije sedam-osam godina, koja je tada bila sudionica muzičkog natjecanja, meni pričala da je ona, s njih još pet-šest djevojaka koje su se natjecale, vođena u Jagodinu. Bile su postrojene u jednom redu, tu je bio Palma, neke djevojke koje one nisu znale i bili su neki njegovi prijatelji, a među njima i neki veoma poznati političari. I onda su one bile birane. Ta djevojka nije imala sponzora za garderobu, rečeno joj je da nije dovoljno atraktivna, otpjevala je nekoliko pjesama i onda ju je automobil vratio kući, dok su neke djevojke ostale", kazala je Lukić i podsjetila da je na internetu mnogo fotografija s Palminih zabava, na kojima je navodno gostovao i Dačić.

"Ne mogu tvrditi što je bilo, ali mogu pretpostaviti. Mi svi pretpostavljamo što je tamo bilo. Otkud onolike slike na internetu djevojaka u zagrljaju Palme, Dačića i Antića?" upitala je ona, napominjući da se na internetu mogu pronaći mnoge fotografije s Palminih zabava.

Tepić je pak Palmi u četvrtak odgovorila da je spremna odgovarati ako se utvrdi da ga lažno optužuje, ali da je sve što govori istina te da ima još svjedoka koji će to potvrditi.

Još jedan svjedok: To su zabave uz Cecu i Acu Lukasa, tajnice određuju koja djevojka ide s kim
"Ja sam citirala sve što sam rekla. Velik broj građana mi se stalno obraća. Meni su se obraćale i žrtve, koje su sada u inozemstvu, a njima je malo i lakše jer nemaju toliki strah kao netko tko mi se obraća iz Jagodine. Meni je strašno da je Dragan Marković Palma pokušao u Skupštini diskreditirati svjedoka, što je naprosto nevjerojatno. Ako treba, ja ću odgovarati, kao i Dragan Đilas, ako treba, ako je ovo laž. A istina je. Postoje svjedoci, fotografije, sve. A Dragan Marković se krije iza ženskih suknji i vrši utjecaj na svjedoke, rekla je Tepić za Nova.rs.

Istog je dana pročitala svjedočanstvo još jednog svjedoka koji tvrdi da je ono što je Palma organizirao školski primjer elitne prostitucije.

"Shema je uvijek ista. Proslava nečega, uz estradne zvijezde poput Cece, (Ace) Lukasa, Đanija, jer su oni mamac za studente i mlađe ljude. Nakon toga, oko ponoći, na scenu stupaju animir-dame. One putuju s tom delegacijom, neke su iz Jagodine, a među njima neke rade i u javnim poduzećima. Ima ih i iz okolnih sela, a njima koordiniraju Palmine tajnice. One ih zovu, određuju koja gdje i kome ide. Među najčešćim gostima je Palmin gradonačelnik (Jagodine) Ratko Stevanović. Mjesta u samoj Jagodini u koju dolaze ti ljudi ima puno, a među aktualnijima je klub Tigar, u kojem postoji ljubičasta soba za to", izjava je svjedoka koju je pročitala Tepić, a koja se očito uvelike poklapa s ranijim tvrdnjama prvog svjedoka.

Potpredsjednik vlade Ivica Dačić: Svi događaji na kojima sam bio s Palmom bili su javni
Dačić je u srijedu odgovorio da on nikad nije sudjelovao na "tajnim tulumima" u Jagodini, već su svi događaji na kojima je on bio bili javni.

"Ja sam od 2008. godine s Palmom u koaliciji i stotinu puta sam s njim bio na raznim prigodama, jer on organizira velik broj događaja", rekao je i dodao da su maloljetnice na tim događajima bile prisutne samo na kulturnim manifestacijama pred tisućama ljudi, prenosi N1 Srbija.

Srpski mediji su u međuvremenu podsjetili i da je premijerka Brnabić 2017. za list Kurir rekla da ju je Marković Palma zvao na, kako ih je sam zvao, "bunga-bunga zabave". Bunga-bunga je, podsjetimo, ime za razvratne zabave koje je godinama organizirao bivši talijanski premijer Silvio Berlusconi, a zbog čega je završio i na sudu kad je otkriveno da 2010. na njih dovodio i 17-godišnju Karimu El Mahroug i plaćao joj za seks.

"Na tim bunga-bunga zabavama se zabavljamo, pjevamo, tu se mogu ljubiti muškarci sa ženama, žene sa ženama, ali ne mogu muškarci s muškarcima", prepričala je je Brnabić što joj je Palma rekao te 2017. godine za Kurir.

Aktivistkinja: To se ne događa samo u Jagodini nego i u drugim mjestima po Srbiji
"Ako padne Palma… Pa moglo bi štošta isplivati. Kako kažu, u ventilator je nešto palo pa se razletjelo po cijeloj Srbiji. A najviše po Vučiću i njegovima. Po Dačiću. Po Brnabić... On ih mora braniti. On je u stvari satjeran u kut kao štakor, on nema drugog izbora nego skakati nekome u oči. To je četvrti put da neka afera izlazi i da on to sve teže i teže podnosi, on je uplašen čovjek", komentirao je za Nova.rs novinar Slobodan Stupar.

A da se ovakvo podvođenje i seksualno iskorištavanje maloljetnih djevojaka ne događa samo u Jagodini, sugerirala je aktivistkinja za ženska prava Marija Lukić za Nova.rs.

"Sve ono što je Marinika (Tepić) iznijela je strašno, ali je najstrašnije što se to ne događa samo u Jagodini nego i u drugim mjestima u Srbiji", rekla je i dodala da "žrtve takvih zločina u Srbiji "nemaju gotovo nikakvu zaštitu" i da "nitko ne želi progovoriti jer se boje nereagiranja institucija".

Podsjetila je i na to da su se u slučaju Miroslava Mike Aleksića djevojke, koje tvrde da ih je silovao dok su bile učenice u njegovoj glumačkoj školi u Beogradu, usudile iznijeti svoja svjedočanstva tek kad su otišle u inozemstvo - u Rusiju, Ameriku ili Kanadu.

"Ovdje se žene ne osjećaju sigurno ni u jednom gradu, ni u jednom prostoru. I to je najveći problem. Nema podrške društva", zaključila je Lukić.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la storm »

Šta je ovo više sa ovim predatorima- moćnicima :heidi2
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la storm »

A čitam i neke zasad neprovjerene vijesti, da je i Dragan Bjelogrlić, upleten u priče kod stanovitog Mike... :face
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la lejlamo »

pratila sam malo ovaj slučaj, ma fuj.

odmah je pritisnuo tristo ženetina da ulože tužbu na marinikine istupe i navode.

odvratno neljudsko ponašanje.
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Heidi »

Drtina matora odvratna.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Iskra »

Pocrkali daBogda
1
1 slika
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la lejlamo »

storm je napisao/la: 27 apr 2021, 09:58 Šta je ovo više sa ovim predatorima- moćnicima :heidi2
pa znamo da je tako.

pratila sam i slučaj marije lukić kroz serijal život priča.

naslijeđeni obrazac ponašanja dominantnih impotentnih starih krmaka na funkciji. uz vijagru jedina mogućnost da dobije erekciju su djevojčice i djevojke, krhke i nezaštićene.

samo kad se sjetim onih poruka, čuj kaćemo da se volkamo, ljupkam te..želkam te
2
1 slika 1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Heidi »

U Srbiji vladaju kriminalci I sovinisti.

Jutros citam kako su u nekoj emisiji izvrijedjali Bosance. Marva primitivna.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la storm »

Heidi je napisao/la: 27 apr 2021, 10:08 U Srbiji vladaju kriminalci I sovinisti.

Jutros citam kako su u nekoj emisiji izvrijedjali Bosance. Marva primitivna.
Vladaju.
Ja i dalje vjerujem u Srbe, imam kontakata, koji mi ne dopuštaju da generaliziram, ali se moraju jednom više trgnuti, kao i Hrvati uostalom.
Ovo više nije gledljivo ni izdaleka...
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Heidi »

Ne generalizujem ni ja, pisem o budalama koje imaju vlast I primitivcima koji sve upijaju ko spuzve.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36480
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la storm »

Heidi je napisao/la: 27 apr 2021, 10:36 Ne generalizujem ni ja, pisem o budalama koje imaju vlast I primitivcima koji sve upijaju ko spuzve.
Jest, ali netko ih bira i održava na vlasti, ne godinu, dvije, jedan izborni ciklus....desetljećima.
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Socrates »

A ne znam da li se išta drugo moglo očekivati.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la lejlamo »

storm je napisao/la: 27 apr 2021, 10:00 A čitam i neke zasad neprovjerene vijesti, da je i Dragan Bjelogrlić, upleten u priče kod stanovitog Mike... :face
nemoj zezat' :( a gdje si to čitao?
0
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Afera koja trese Srbiju je sve veća: Moćnik organizirao orgije s maloljetnicama?

Post Postao/la Atomic »

Kao sto Sinan kaze:
Kucu na kraju sela,sljivik za pekmez i iskljuciti se od ovakvih vijesti 😤
0
Odgovori

Natrag na “EXYU”