"Srpski Svet"

Društvo, kretanja, politika... Prije svega šljiva Tarabića, i tisućljetni snovi...
Moderator: Fatih, Max
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Heidi »

Plakati: Nikontovic za cjelovitu BiH.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Hannibal »

vjerovatno muz i zena dosli na ideju da promijene prezime u nikontovic presele se u dansku i otpocnu novi zivot
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Heidi »

Nista dok nam ne dodje neki Atila Bicbozji
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29543
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la storm »

0
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Ommadawn »

Dokle ste?
Drkamo sa tuđim prezimenima ili šta?
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Desperado »

storm je napisao/la: 15 sep 2021, 18:58 Jedino što mi budi optimizam, da srbi više ne puše te priče, i mnogi sad vide, da so ovo u najavi nove devedesete
A otvoreni balkan je ionako sub projekt srpskog sveta. Umotan u ekonomske težnje, zato je i dobio neku potporu zapada. Zapad voli napredak, što će im sirotinja... Samo što nisu skontali ništa ni početkom devedesetih, tako nisu ni sad u ovom projektu.
Neki dan sam pročitao zanimljiv podatak.
Bilo je tu za više država i režima, ali sam zapamtio da je u Njemačkoj pod NSDAP (hitlerova nazi stranka) bio svaki 25 Nijemac u stranci, u cccp svaki 14, ili 15 sovjet... U SNS je svaki deveti srbin :D
Ma taj projekt nije ništa drugo nego pokušaj Vučića da sebe nametne nekom vrstom vođe na Balkanu.
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29543
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la storm »

MarlboroGold je napisao/la: 15 sep 2021, 23:07
storm je napisao/la: 15 sep 2021, 18:58 Jedino što mi budi optimizam, da srbi više ne puše te priče, i mnogi sad vide, da so ovo u najavi nove devedesete
A otvoreni balkan je ionako sub projekt srpskog sveta. Umotan u ekonomske težnje, zato je i dobio neku potporu zapada. Zapad voli napredak, što će im sirotinja... Samo što nisu skontali ništa ni početkom devedesetih, tako nisu ni sad u ovom projektu.
Neki dan sam pročitao zanimljiv podatak.
Bilo je tu za više država i režima, ali sam zapamtio da je u Njemačkoj pod NSDAP (hitlerova nazi stranka) bio svaki 25 Nijemac u stranci, u cccp svaki 14, ili 15 sovjet... U SNS je svaki deveti srbin :D
Ma taj projekt nije ništa drugo nego pokušaj Vučića da sebe nametne nekom vrstom vođe na Balkanu.
Ne znam, da li je baš samo iz neke sujete, a svakako je opsjednut liderstvom... Ne znam ni otkud pravo, ponašati se tako pokroviteljski?
Hajde što Srbiju uvjerava da je ekonomski tigar... Koga još može :D
Mislim, opet gomila laži, koncentrirana na malom prostoru, ali ovaj put narod ima ponešto informacija.
Općenito se ježim na državne lidere. Moje je poimanje, država servis i organizator. Pa tko god bio na vlast odabran, tu je samo da radi i provodi zakon.
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Ommadawn »

Samo jos dijaspora i poneka devijacija mozga moze vjerovati da je Srbija ekonomski tigar.
1
1 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7694
Postovi: 5639
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la SmokingMan »

Jeste ekonomski tigar, ali papirni, jer se sve to radi pozajmljenim novcem a domaćeg kapitala ni u tragovima. Stvar je i u tome što su investitorima dali garancije osnovice, tj, da se neće povećavati plata građevinsim radnicima, hajmo reći da se sindikati neće muvati naokolo, da ne bi eventualno pala neka kolektivna tužba.
0
slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la ina »

To se Vučić opet nešto uzdiže? Da ne kažem _urči..
0
Neka ljubav caruje..
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29543
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la storm »

ina je napisao/la: 16 sep 2021, 10:18 To se Vučić opet nešto uzdiže? Da ne kažem _urči..
Tako nekako...
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36484
Postovi: 29543
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la storm »

Boris Tadić: Vučić neiskren prema Dodiku, okrenuo se Stanivukoviću. Nisam slavio dan srpskog jedinstva
boris-tadic-1024x608.jpg
“Nisam slavio Dan srpskog jedinstva. Taj praznik je kopija praznika albanske zastave. Ideja Srpskog sveta je ideja Ruskog sveta“, kazao je bivši predsjednik Srbije Boris Tadić u razgovoru za Face TV.

“Ne postoji mogućnost da se ta ideja realizuje. Ovaj praznik proizveo je nelagodu u susjednim zemljama. Vučić je ovim produbio podjelu i unutar Srpskog sveta. Slika Zapadnog Balkana je loša. Ne znam zašto je Angela Merkel sretna jer su u potpunosti narušene evropske vrijednosti. Vučić je preuzeo plašt eurointegratora, a koketira sa patriotizmom i nacionalizmom. Ubijao se od snishodljivosti prema Merkel”, kazao je Tadić te dodao:



“Vučić suštinski promoviše politiku 90-ih. Ljut sam na Merkel što je rekla Vučiću da je čovjek koji ispunjava obećanja. Merkel je napravila grešku što je dala podršku Vučiću i Nikoliću. To je uradila zbog Kosova. Napravljeno je mnogo grešaka u priznanju Kosova. Prizanjem Kosova direktno se urušava integritet BiH. Nemam ništa protiv Malog Schengena, ako su svi unutar toga i ako su svi zaštićeni.
Treba podržati integritet BiH i poštovati sva tri naroda. Nije lako u BiH pronaći rješenje, ali je moguće. Nametnuta rješenja nisu dobra. Nisam za blokadu državnih institucija. Licemjerno je reći: „Nemojte vi da hapsite naše dok ne uhapsite prvo svoje“, kazao je između ostalog Tadić.
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la Ommadawn »

Čuj Tadića?
Šta je reć’ prika, yebeno bit’ pomalo zaboravljen pa čak i od komšija?
2
2 slika
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: "Srpski Svet"

Post Postao/la ina »

storm je napisao/la: 18 sep 2021, 07:46
ina je napisao/la: 16 sep 2021, 10:18 To se Vučić opet nešto uzdiže? Da ne kažem _urči..
Tako nekako...
Svašta bih se nagovorila.. ali gladež sam samo pozitivne energije i nikakve vrste nerviranja.. pa ću detaljnija razmišljanja o Vučićevim potezima odložiti..
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Odgovori

Natrag na “EXYU”