Zoran Milanović

Društvo, kretanja, politika... Prije svega šljiva Tarabića, i tisućljetni snovi...
Moderator: Fatih, Max
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

U vezi uvođenja covid potvrda Milanović je preporučio građanima da se ponašaju „kako im je volja”.

„Ja ću se ponijeti prema tome kako me bude volja jer od nedavno radim kako me bude volja i to preporučam svim građanima. Do prije nekog vremena sam govorio slušajte te mandate pa koliko god bili glupi, nelogični, cijepite se, ali ovo je sada najobičniji teror i nema nikakvog smisla”, kazao je predsjednik u nedjelju.



:haha
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Jedino što kod njega valja, je da diše hdz za vrat... Otvorena kritika i ukazivanje na kriminal...
Sve ostalo je idiot epskih razmjera.. Neviđeno.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Ode u Vatikan. Nadam se sa se neće glupirati
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 15 nov 2021, 10:49 Ode u Vatikan. Nadam se sa se neće glupirati
Samo ću reći

:palm
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Austrija pozvala hrvatskog veleposlanika na razgovor zbog Milanovićeve izjave


Zbog izjava hrvatskog predsjednika Zorana Milanovića na račun austrijske korona-politike, veleposlanik Republike Hrvatske u Austriji Danijel Glunčić pozvan je u srijedu na razgovor u austrijsko ministarstvo vanjskih poslova u Beču, potvrđeno je za Hinu iz hrvatskog veleposlanstva.

“Mogu potvrditi da sam bio pozvan na razgovor u ministarstvo vanjskih poslova Republike Austrije”, rekao je hrvatski veleposlanik Danijel Glunčić za Hinu. On je odbio komentirati sadržaj razgovora.

Kako je priopćilo austrijsko ministarstvo vanjskih i europskih poslova, a kako prenose austrijski mediji, Glunčić je na razgovor pozvan zbog “izuzetno neobičnih izjava hrvatskog predsjednika” a koje su tom prilikom i “najoštrije odbačene”.

“Usporedba mjera protiv pandemije koronavirusa i fašizma je neprihvatljiva. U našoj je odgovornosti da zaštitimo građane Austrije i mi shodno tomu i djelujemo”, stoji u priopćenju ministarstva, kako prenosi agencija APA.

“Hrvatskom veleposlaniku u Austriji je jasno prenijeta začuđenost ovim izjavama”, rekao je državni tajnik u ministarstvu Peter Launsky-Tieffenthal.

Austrijski mediji citiraju hrvatskog predsjednika koji je, nakon susreta s papom Franjom u Vatikanu u ponedjeljak, austrijske mjere lockdowna za necijepljene usporedio s metodama “koje podsjećaju na tridesete” i nazvao ih “glupostima”.

U Austriji od ponedjeljka vladaju stroge mjere ograničenja kretanja za necijepljene i one koji nisu preboljeli koronavirus.

Osobe koje nisu cijepljenje ili preboljele covid u Austriji smiju napustiti svoj stan samo u iznimnim slučajevima poput nabave namirnica, posjeta liječniku ili ljekarni ili odlaska na posao.

Poštivanje te mjere striktno će se provjeravati, a prekršaji će biti kažnjeni kaznama do 1450 eura.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Koji je smisao tih ograničenja, što se želi postići ako cijepljena osoba, recimo ja, prenosim virus na cijepljenu osobu potpuno isto. Ako je smisao spriječiti virus, nemoguće. Ako je smisao rasteretiti zdravstveni sustav… Prošlo je godinu i pol dana, a da ti, da ne velim kaj, nisu napravili ništa”, rekao je Milanović.


Kaze, ljekari nisu uradili nista :lupa
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Mene fascinira stanje svijesti ovog čovjeka. Njemu ni dr House ne bi dijagnozu uspostavio. :palm
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 03 dec 2021, 07:32 Mene fascinira stanje svijesti ovog čovjeka. Njemu ni dr House ne bi dijagnozu uspostavio. :palm

Ti misliš, da se ja zezam, kad kažem da se momak žešće trpa sa nečim...
Takve je ispade imao svojevremeno i Zdravko Mamić...upadnu u neki delirij i mlate bez smisla.
Hajde onaj je bio "tek" gazda jednog kluba, poprilično nebitno za ostatak svijete, osim navijače tog kluba...
Ovaj je predsjednik jedne države, pa hajde da i mrvi svojima, sami birali, neka ga trpe...nego što se frajer ne skida s Bosne.
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Ako smo do sada naivnom mislili da je predsjednik susjedne nam.Croatie , čovjek nesvjestan svojih radnji i rijeci, lakrdijas i pajac, sada definitivno možemo vidjeti da je to pogrešno misljenje. Osim što je uskogrudan, ograničen, po mnogo čemu radikal taj čovjek je i zao. A to je opasna kombinacija .
On tOcno zna stO radi i zašto.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Milanović: Ako neko iz Hrvatske glasa za sankcije Dodiku, za mene je izdajnik
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da je svako ko u Vijeću EU glasa za to da se Miloradu Dodiku nametnu sankcije za njega izdajnik.

Milanović je kazao da u BiH od Dodika ima puno gorih.

"Jedan od mogućih sagovornika je Bakir Izetbegović, on kupuje komade platna i čeka da prođe što više vremena da bi se Hrvati izmorili. Potkrada ih i laže im sve vrijeme. RS je korpus separatum unutar BiH", kazao je Milanović.

"Na posljednjim izborima je nekoliko izbornih mjesta oteto i to su ljudi koji će glasati kako im Izetbegović kaže. Bude li ih šest, gotovo je, Hrvati više neće moći povući ručnu dok im otimaju prava. Domovi naroda u Federaciji Bošnjaka, Srba, koji su odavno nestali, i Hrvata koji dijele politički faktor s Bošnjacima. Hrvati ne mogu izaći iz te bračne zajednice, ali mogu pozvati redarstvo", dodao je.

Osim toga, Milanović je kazao da nije ni Milorad Dodik, kao ni Vladimir Putin, etnonacionalist, te jedodao da su to ljudi koji šire etničku mržnju. Dodao je da je protiv sankcija Dodiku.

"Ma pustite sankcije, ako neko iz Hrvatske u Vijeću EU bude glasao za te sankcije, za mene je izdajnik. A onda ću na sjednice ići ja pa niko neće moći glasati za sankcije", rekao je i ponovio da treba sagovornike za rješavanje pitanja o BiH.

S druge strane, istakao je da je proslava dana RS-a najgori mogući izabrani datum, nakon kojeg su uslijedili grozni zločini i da slaviti to kao "sveto začeće" jedne paradržave nije politički pametno.

"RS je trebala biti vojno uništena", kazao je Milanović.


Klix.ba
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Socrates »

Je l' to on u sedam rečenica pet puta izrekao drastično suprotna mišljenja? :hm
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

:D
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la storm »

Šta opet brabonja ovaj?
Ne stignem ni pročitati, ali ako ima rusija svog igrača na Balkanu, to je Milanović, a ne Vučić...
Kakav mamlaz, to je za knjige.
Em se opet javlja oko izbornog zakona... Mrš više...
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Max »

Zoki je neproglaseni kralj idiotizma, kafanske poliKite i preljevanje iz šupljeg u prazno…
0
I say what I think, I think what I say
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Zoran Milanović

Post Postao/la Iskra »

0
Odgovori

Natrag na “EXYU”