UK / brexit

Geopolitika, države, novi svjetski poredak i zavjere...
Moderator: Socrates
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Nice try »

Ne znam, nije lako progutati preveliki zalogaj. Ovim mislim na Meganinu udaju za jednog princa, ocito totalno nesvjesna u sta se upustila.
Nije to za svakoga.
Mislim da su mogli proći i bez ovog intervjua. Suvišno i bez koristi.
0
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19255
Postovi: 13121
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Lana »

E vala su vise dosadni,ubise na svakom haman programu samo o njima :face
0
Zadnja izmjena: Lana, dana/u 09 mar 2021, 09:07, ukupno mijenjano 1 put.
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Mehaning
Proleter
Reactions: 6034
Postovi: 4653
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Mehaning »

Srce mi se para... :kme
0
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la dmr »

Ko da su iz bosne :keke
Necu niposto al hocu uinat :D :D
2
2 slika
:rolka
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36479
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la storm »

Nice try je napisao/la: 09 mar 2021, 09:01 Ne znam, nije lako progutati preveliki zalogaj. Ovim mislim na Meganinu udaju za jednog princa, ocito totalno nesvjesna u sta se upustila.
Nije to za svakoga.
Mislim da su mogli proći i bez ovog intervjua. Suvišno i bez koristi.
Nisu otkrili ništa nepoznato, Ko je imalo zakopao u odnose tamo... Samo otkako ih ja pamtim, konstantno su u aferi, do afere... Diana /Dodi, Charles /Camilla, ludovanja Harryja... O dubljim aktivnostima kraljice da ne pričamo.
E sad, mogli su proći bez toga, ali kako su razvlasteni, ovo je njihovih 5 minuta, da osiguraju egzistenciju... Ubrati par miljuncica, još koju knjigicu frknuti na tržište, i oni su mirni problema, koji satiru nas obične ljude...
A i ova Meghan :roll
Vjerujem da je svašta doživjela, ali to je mogla znati, kako to funkcionira... Jedno su bajke o princezama, a drugo je realnost života kraljevskih obitelji danas...
2
2 slika
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la lejlamo »

dobar marketing :sret
1
1 slika
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7693
Postovi: 5638
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la SmokingMan »

A života u loju, samo se slikam i ništa ne radim.
Taxpayers in the United Kingdom are paying more money than ever for the Royal Family. The latest Sovereign Grant accounts show that the monarchy cost £67 million ($86 million) in 2018-19 - a 41 percent increase on the previous financial year. One interesting aspect of the accounts is that Frogmore Cottage cost £2.4 million of public money to renovate. The official residence of Prince Harry and Meghan Markle, the cottage was given to the couple as a gift by the Queen.








slika
0
slika
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Moonlight »

Megan je prava Amerikanka, drama queen, freedom i to.... Ona sebe brendira i gradi, a da je loša glumica malo je reći. Gledala sam sinoć interviju.
Moj zaključak je da su ovo uradili iz ljutnje jer im je kraljica uskratila finansijsku podršku. Hoće gospoda da žive normalan život, da imaju slobodu i prava, ali bi i dalje da budu plaćani iz firme :D
Pa ne možeš napustiti firmu, a očekivati da te plate.
Bilo je i drugih načina da se obezbjedi egzistencija, a ne da se blati porodica.
Po meni ništa od ovoga što su naveli nije bilo razlog za to. Jedino što je po meni bzvz jeste što su za sve morali dozvolu tražiti, npr da ode na ručak s prijalejima, da je u 4 mjeseca samo 2x izašla iz kuće... Ali pričati o rasizmu jer je neko neproimišljen pitao koje boje će djetetu biti koža je van pameti.
2
2 slika
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la ina »

Kraljevsko pre*eravanje..
Kake kompletno svi redom misleći da im je zlatno i mirišljavo..
0
Neka ljubav caruje..
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Polaris »

Bas sam se nasekirala
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36479
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la storm »

Više je priča "mojih pet minuta slave"
Nakon ovoga, bračni par zalupio je vratima Buckinghamske palače, ever...
A od nečega se mora živjeti.
Ja čak mislim, da bi Harry to uradio kako god bilo... Iako mali, u trenutku pogibije mame, nikad im nije oprostio... Kroz sve skandale, koje je priredio, svjesno ili nesvjesno je izrazavao bunt... Dok je William bio jednostavno uvijek papak, i nikad neće imati hrabrosti neke stvari reći.
1
1 slika
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Nice try »

Jao :oo
Bilo je srceparajuće gledati intervju- izjavila je Klinton dodavši da je par upoznala ranije, kao i da je poznavala Herijevu majku, pokojnu princezu Dianu (Diane).
https://avaz.ba/globus/svijet/636339/og ... e-necuvena
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36479
Postovi: 29537
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la storm »

Nice try je napisao/la: 09 mar 2021, 18:00 Jao :oo
Bilo je srceparajuće gledati intervju- izjavila je Klinton dodavši da je par upoznala ranije, kao i da je poznavala Herijevu majku, pokojnu princezu Dianu (Diane).
https://avaz.ba/globus/svijet/636339/og ... e-necuvena
...čuj, ona je pokušavala živjeti svoj život :face
Kad si predsjednik saziva stanara u zgradi, moraš neke stvari u ponašanju korigirati, jer predstavljaš nekoga...
0
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Nice try »

Danas nije cool prilagodba, bilo koje vrste.
1
1 slika
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Dina »

Pročitala sam sažetak, nisam gledala intervju... pa te traume nisu ništa naspram trauma koje kod nas žene/snahe prolaze :ha
Očekivala sam nešto ozbiljnije...
Malo me i Oprah razočarala :smoto
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Nice try
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3404
Postovi: 1800
Pridružen/a: 13 dec 2020, 15:13

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la Nice try »

Dina je napisao/la: 09 mar 2021, 18:29 Pročitala sam sažetak, nisam gledala intervju... pa te traume nisu ništa naspram trauma koje kod nas žene/snahe prolaze :ha
Očekivala sam nešto ozbiljnije...
Malo me i Oprah razočarala :smoto
Gledala sam pola intervjua, a ostatak vremena sam pricala djeci kako je Oprah prije bila zesca, zanimljivija, sad spava na lovorikama.
1
1 slika
MunDzi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4424
Postovi: 2116
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Besana noć u palači, kraljica sazvala hitne sastanke: ‘Bacili su atomsku bombu na nas!‘

Post Postao/la MunDzi »

Moonlight je napisao/la: 09 mar 2021, 10:33 Megan je prava Amerikanka, drama queen, freedom i to.... Ona sebe brendira i gradi, a da je loša glumica malo je reći. Gledala sam sinoć interviju.
Moj zaključak je da su ovo uradili iz ljutnje jer im je kraljica uskratila finansijsku podršku. Hoće gospoda da žive normalan život, da imaju slobodu i prava, ali bi i dalje da budu plaćani iz firme :D
Pa ne možeš napustiti firmu, a očekivati da te plate.
Bilo je i drugih načina da se obezbjedi egzistencija, a ne da se blati porodica.
Po meni ništa od ovoga što su naveli nije bilo razlog za to. Jedino što je po meni bzvz jeste što su za sve morali dozvolu tražiti, npr da ode na ručak s prijalejima, da je u 4 mjeseca samo 2x izašla iz kuće... Ali pričati o rasizmu jer je neko neproimišljen pitao koje boje će djetetu biti koža je van pameti.
Upravo tako. :ok
Nije im prosao plan.
Sada im treba ekstra para, zato ovaj intervju.
Ona je dobro namzana, a on budaletina popljuva svog oca.

Trebaju ih samo izignorisati.
2
2 slika
Odgovori

Natrag na “Svijet”