Blaž Kraljević

Rat u BiH, te ratovi izazvani raspadom SFRJ. Zločini, presude, kronologija jedne agresije.
Moderator: Fatih, Max
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la East_side »

Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 12:15
East_side je napisao/la: 16 okt 2020, 12:13 Na prvu mi naumpade Infobip, pa nije za potcijenit ni Mlinar koji već ima raširen međunarodni lanac. Ima ih još.

Da ne bude da mi je cilj stalno kontrirati laganiniju.

Međutim, sve to ipak nije dovoljno da dugoročno zadrži ljude u Hr. To meni ne pričinjava nikakvu radost, čak naprotiv. Pa koliki potencijal ima Slavonija. Ali ne, ako bi se oživjela domaća poljoprivreda, kako bi onda razvijenije EU zemlje izvozile svoja dobra u Hrvatsku. Kada Pernar priča o tome, ispada klaun.

To nas sada odvodi u offtopic, na temu o EU uopće. Da li je veća korisnost ili šteta od iste po Hr i ostale male zemlje. Po meni, ipak, ovo drugo.
Proivodne gigante trazim. Ne pekarinice Ili Infobip.

Zna se sta je gigant. I sta gigant ima. Prepoznatljiv brendirani proizvod za EU trziste jer je HR u EU. Proizvodno postrojenje itd itd
Pa nema, hrvatsko gospodarstvo je najviše naslonjeno na turizam. Oni to i ne kriju. Međutim, to je jako naivno s njihove strane. Čak bih rekao i bezobrazno. Pa nije Hrvatska samo primorje.

Na proizvodne gigante zaboravi. To pripada samo krupnim EU ribama a sitne su tu da kupuju njihove proizvode.
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la storm »

Šta...

Agrokor :kida
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

East_side je napisao/la: 16 okt 2020, 12:20
Sarajka je napisao/la: 16 okt 2020, 12:15

Proivodne gigante trazim. Ne pekarinice Ili Infobip.

Zna se sta je gigant. I sta gigant ima. Prepoznatljiv brendirani proizvod za EU trziste jer je HR u EU. Proizvodno postrojenje itd itd
Pa nema, hrvatsko gospodarstvo je najviše naslonjeno na turizam. Oni to i ne kriju. Međutim, to je jako naivno s njihove strane. Čak bih rekao i bezobrazno. Pa nije Hrvatska samo primorje.

Na proizvodne gigante zaboravi. To pripada samo krupnim EU ribama a sitne su tu da kupuju njihove proizvode.
..dvadeset posto BDP direktno a indirektno i vise ..jeli puno orijentirat na jednu djelatnost ..da..al i Rusija je 60 posto nafta i nus proizvodi...giganti tesko vise to je bila deviza u komunizmubsto vise tvornica bolji komunizam..al oko sto je ostalo zdravo je Cedevita Kraš Podravka čak i brodogradnja u restauriranim obliku..poljoprivreda steka cijena otvorenog tržišta..pr radi u Yugi mandarina je znala bit po tri marke zatvoreno tržište ..sad marka plafon..Slavonija je problem i naglasak je od vlade na njoj al nju su i koštali veliki giganti Dalmacija to nije imala..i bilo je grešaka i od vlada al valjda drugačije nije trebalo bit tranzicija nigdi nije bezbolna..ne znam kako je u SLO eto storm i meha mozda mogu nesto rec..
1
1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la Ommadawn »

storm je napisao/la: 16 okt 2020, 12:24 Šta...

Agrokor :kida
Agrokor je brend, poznat u svijetu.
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Blaž Kraljević

Post Postao/la laga-nini »

..mozda je sarkazam ali on i je brend..Jana ledo kiseljak Jamnica ovako na prvu..i vece firme su znale imat financijske probleme važno je izaći iz njih..Agrokor je djelom žrtva politike s time se slažem s Todorićem
0
Odgovori

Natrag na “Rat u BiH”