Historija Bosne

Svjetska povijest, ratovi, osvajanja, osobe koje su obilježile svoj period...
Moderator: Fatih, Socrates
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

..da prika al nisam ja otvorio temu nego zločestoća..al kolko me znas nikad ne izbjegavam ni jednu temu dibmialim da se moze normalno komentirat..a sorry tibsibme pozna na temu pa sam se uključija..jebiga ...
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

Fatih je napisao/la: 20 nov 2020, 13:36 @laga-nini , tracamo te, ti nista. :sunja
..da te podsjetim...jbt kad mi Hercegovci kazu muslimanima nije virovat pusu kako vitar puse dodje modna se zamislim i za svoju nevistu koju obožavam na osnovu doživljaja forumski.. :zbunj
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 13:30 ..da prika al nisam ja otvorio temu nego zločestoća..al kolko me znas nikad ne izbjegavam ni jednu temu dibmialim da se moze normalno komentirat..a sorry tibsibme pozna na temu pa sam se uključija..jebiga ...
Ma razumijem, malo se nekad zezamo, nekad ozbiljno...ali ovo sto sam zadnje napisao je zaista ono sto mislim. Stvarno mi je zao, sto useremo sve, pa eto, i istoriju prostora na kom skupa zivimo. Svako hoce da bude stariji, veci, jaci.. Da se tako nadmecemo u cinjenju dobra, ne bi nam bio niko ravan.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 09:51 ..govorimo o činjenicama nije navijanje ako je povjesno dokazano da su na ove lokacije došla plemena Hrvata a posli njih plemena Srba to insrpska povjest priznaje i kind je sad to vazno ko je prvi ko drugi treći al je opet smisno da u ime toga Filipović prodaje tezu o Bošnjacima koji su potomci ilira i ni to nije problem nego sto to prolazi kod napaćenog naroda..
..evo ovdje ti je odgovor na moje mišljenje konje prvi drugi il treći pažljivo pročitaj jebiga mene niko ne čita nego kreće napad pod svaku cijenu dok ja sve pročitam igram argumentima naravno ne moraju bit točni al imam ih ako imas bolji priznam..
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la Iskra »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 09:51 ..govorimo o činjenicama nije navijanje ako je povjesno dokazano da su na ove lokacije došla plemena Hrvata a posli njih plemena Srba to insrpska povjest priznaje i kind je sad to vazno ko je prvi ko drugi treći al je opet smisno da u ime toga Filipović prodaje tezu o Bošnjacima koji su potomci ilira i ni to nije problem nego sto to prolazi kod napaćenog naroda..


Jesi to vidio u reklami za Ozujsko, Ostajemo!

:D
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

..drz se ti bile kute.. :ljubi
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 13:43
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 09:51 ..govorimo o činjenicama nije navijanje ako je povjesno dokazano da su na ove lokacije došla plemena Hrvata a posli njih plemena Srba to insrpska povjest priznaje i kind je sad to vazno ko je prvi ko drugi treći al je opet smisno da u ime toga Filipović prodaje tezu o Bošnjacima koji su potomci ilira i ni to nije problem nego sto to prolazi kod napaćenog naroda..
..evo ovdje ti je odgovor na moje mišljenje konje prvi drugi il treći pažljivo pročitaj jebiga mene niko ne čita nego kreće napad pod svaku cijenu dok ja sve pročitam igram argumentima naravno ne moraju bit točni al imam ih ako imas bolji priznam..
Ma procitao sam ovo, izvini ako si stekao utisak da to ignorisem, jer to nije tacno. Tunjo vise ne zna ni sta prica, bolan. Elem, mozda u BiH i jeste ostalo najvise "ilirskog', ali, ni to ne mijenja nista. Ako pogledamo danas, osim religija (i nekih obicaja koji su razliciti cak od sela do sela), sta to nas sve razdvaja? Pa jasno je da svi mi (pricam o "trojci") govorimo istim jezikom. Moze njega zvati ko kako hoce, ali to je ono sto je danas cinjenica.

Da, znam da u dijelovima HR ima i ljudi koje bi mozda i ti tesko razumio. Kao i u Srbiji. Ali, predugo smo mi ovdje zivjeli jedni pored drugih (pa i zajedno), da neko danas moze govoriti o toj nekoj razlici, na nekom osnovnom nivou.

A kazem ti, ne bih imao nista protiv (dapace), da zavirimo i u tu dalju istoriju. Ali, cim krenes, udaris u taj "zid". Pokusam sam iz ko zna koliko izvora. Ali svaki na svoj nacin ima pogresan pristup. Jos kada vidim da budale pricaju o nacijama, tamo negdje u 15.-16. stoljecu, odmah ostavim sve i odem na FB zafrkavati posten narod.
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

..nemam sto dodat al ja kad imam slobodan prostor uletio na forum il na sudoku..oštrim mozak i zato volim formu foruma i zasto ne raspravljati..da hoću da kupim lajkove imas na desetinu foruma di bi koga kupit lajkove..registriran sam na Herceg-Bosna forum a nisam Ispisa deset postova..
0
Zadnja izmjena: laga-nini, dana/u 23 nov 2020, 14:41, ukupno mijenjano 1 put.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la Iskra »

laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 13:53 ..drz se ti bile kute.. :ljubi


:kinez
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Historija Bosne ne počinje s banom Kulinom: Mitovi i greške u dokumentarcu državne televizije

Post Postao/la laga-nini »

Iskra je napisao/la: 23 nov 2020, 14:04
laga-nini je napisao/la: 23 nov 2020, 13:53 ..drz se ti bile kute.. :ljubi


:kinez
:kiss
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Povijest/Historija”