Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Funkcioniranje društva, navike, kultura ophodjenja, pa i deviacije...
Moderator: Heidi
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Iskra »

Ja se pitam.jesu li ova djeca ikada dosla kuci i ispricali roditeljima sta je bilo u skoli? Jesu li ovu djecu roditelji ikada pitali.kako im.je u skoli? Sta rade, sta pricaju, jesu li zadovoljni i sretni u toj skoli?
1
1 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Desperado »

Koji kreten jbt. Prvi put gledam ove klipove. Pa taj se sa pedagogijom, odgojem i obrazovanjem susreo samo u prolazu.

U tim godinama su djeca najosjetljivija, a on im toliko uništava samopouzdanje sa kretenskim ponašanjem. Još poče i ono dijete na kraju zezati za debljinu pred cijelom grupom. Ovaj čovjek je manijak... iživljava se na djeci jbt. Razgovara sa njima kao da su odrasli ljudi, a i tad je ovakvo ponašanje idiotski.

Sad mi je jasno zašto se šutilo o njemu i njegovim "metodama".
1
1 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Desperado »

Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 16:27 Ja se pitam.jesu li ova djeca ikada dosla kuci i ispricali roditeljima sta je bilo u skoli? Jesu li ovu djecu roditelji ikada pitali.kako im.je u skoli? Sta rade, sta pricaju, jesu li zadovoljni i sretni u toj skoli?
Ja vjerujem da jesu, ali znaš kako se prije postupalo po pitanju profesora i autoriteta. Pisao sam o tome na nekoj od prethodnih stranica.
Ja sam se jednom svom ocu požalio na profesora koji me je nazvao majmunom jednom prilikom... viče meni otac smiri se sine ne znaš ti kakvi su bili u moje vrijeme.
3
2 slika 1 slika
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Ommadawn »

Snimio svadbu stoleća.
Šta dalje reći?
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36485
Postovi: 29544
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la storm »

Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 16:22
MarlboroGold je napisao/la: 24 jan 2021, 16:19 Hbo mater svoju... fuj.

Dovoljno traume može ovakvo ponašanje ostavljati na malim dječacima, a šta li je sve radio djevojčicama.
Gledaj ovo, pogotovo na 4.31, ja se rasplakah


Ček ovo baš snimljeno...vjerojatno u pedagoške svrhe :sok
Katastrofa...
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36485
Postovi: 29544
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la storm »

MarlboroGold je napisao/la: 24 jan 2021, 16:31
Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 16:27 Ja se pitam.jesu li ova djeca ikada dosla kuci i ispricali roditeljima sta je bilo u skoli? Jesu li ovu djecu roditelji ikada pitali.kako im.je u skoli? Sta rade, sta pricaju, jesu li zadovoljni i sretni u toj skoli?
Ja vjerujem da jesu, ali znaš kako se prije postupalo po pitanju profesora i autoriteta. Pisao sam o tome na nekoj od prethodnih stranica.
Ja sam se jednom svom ocu požalio na profesora koji me je nazvao majmunom jednom prilikom... viče meni otac smiri se sine ne znaš ti kakvi su bili u moje vrijeme.
E isto to...pa krenu o klečanju na kukuruzu, šibama, šamarima i slično :lupa
2
1 slika 1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Iskra »

MarlboroGold je napisao/la: 24 jan 2021, 16:28 Koji kreten jbt. Prvi put gledam ove klipove. Pa taj se sa pedagogijom, odgojem i obrazovanjem susreo samo u prolazu.

U tim godinama su djeca najosjetljivija, a on im toliko uništava samopouzdanje sa kretenskim ponašanjem. Još poče i ono dijete na kraju zezati za debljinu pred cijelom grupom. Ovaj čovjek je manijak... iživljava se na djeci jbt. Razgovara sa njima kao da su odrasli ljudi, a i tad je ovakvo ponašanje idiotski.

Sad mi je jasno zašto se šutilo o njemu i njegovim "metodama".
Ja sam bas čitala sta su izjavili mnogi o njegovim nastavnim.metodama, to je cista manipulacija od samog pocetka. Omalovazavanje djece, potcinjavanje...uzas. samo iskljucivanje roditelja iz nastavnog procesa, je samo.po sebi jako indikativno da je ucitelj autokrata.


Ja sam vec jednom.negdje to napisala, jedne prilike mi je asistent vratio seminarski rad s obrazloženjem da je pisan na hrvatskom i to.pred punim amfiteatrom. Sutjela.sam..nisam.znala.sta cu, ja nisam tada razlikovala koji su mi izrazi na hr a koji na bosanskom. Onda je moja najbolja prijateljica uzela mojj rad i rekla., neces nista prepravljati, hr je jedan od jezika koji se govori u BiH. Sacekala sam slijedeci suaret i isto tako pred punim amfiteatrom ustala.i to mu rekla.

Žensko dijete mora da zna da se usprotivi, cak i kod ovako banalnih situacija, ukoliko to ne ucini, obzirom da zivimo u macisticki obojenom okruzenju, to vrlo cesto bude znak bespomocnosti i ranjivosti. A takve su uvijek na meti predatora.
3
1 slika 2 slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la ina »

Godinama je svoje metode bestije hranio na slabijim..
Video nije od jučer.. i je li moguće da se niko prije nije ozbiljno zapitao o sličnom kretenskom pristupu djeci..
1
1 slika
Neka ljubav caruje..
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Atomic »

ina je napisao/la: 24 jan 2021, 17:54 Godinama je svoje metode bestije hranio na slabijim..
Video nije od jučer.. i je li moguće da se niko prije nije ozbiljno zapitao o sličnom kretenskom pristupu djeci..
Ja opet pisem,ne znam kakav to roditelj moze dati dijete na odgoj Arkanovom prijatelju :zid
0
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Sarajka »

Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 16:27 Ja se pitam.jesu li ova djeca ikada dosla kuci i ispricali roditeljima sta je bilo u skoli? Jesu li ovu djecu roditelji ikada pitali.kako im.je u skoli? Sta rade, sta pricaju, jesu li zadovoljni i sretni u toj skoli?
Iskrić, ovaj predator očigledno zlostavlja svu djecu, bez obzira na spol i godine verbalno. A sa djevojčicama i mladim djevojkama otišao je dalje.
Plus ta škola je vise kao neka vanskolska aktivnost ili kako već opisati a ne odgojna ustanova i ustanova gdje se drži nastava.

Ali da su roditelji takodjer zastranili u cijeloj priči, definitivno jesu. Jer očigledno im i ne smeta optužba zbog koje predator sjedi u istražnom zatvoru. I to ni najmanje. Dovode djecu i dalje. Iako je sve javno objavljeno.
0
A sad adio :sara
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Sarajka »

Atomic je napisao/la: 24 jan 2021, 17:55
ina je napisao/la: 24 jan 2021, 17:54 Godinama je svoje metode bestije hranio na slabijim..
Video nije od jučer.. i je li moguće da se niko prije nije ozbiljno zapitao o sličnom kretenskom pristupu djeci..
Ja opet pisem,ne znam kakav to roditelj moze dati dijete na odgoj Arkanovom prijatelju :zid
Koji je verbalno zlostavljao i Arkanovog sina. Da ne povjeruješ.
0
A sad adio :sara
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Heidi »

Kakav zatvor. Dbd crko.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Sarajka »

Heidi je napisao/la: 24 jan 2021, 21:12 Kakav zatvor. Dbd crko.
Definitivno i ja nemam milosti kad je u pitanju neko ko zlostavlja djecu i stare ili nemoćne.
1
1 slika
A sad adio :sara
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Iskra »

Sarajka je napisao/la: 24 jan 2021, 21:10
Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 16:27 Ja se pitam.jesu li ova djeca ikada dosla kuci i ispricali roditeljima sta je bilo u skoli? Jesu li ovu djecu roditelji ikada pitali.kako im.je u skoli? Sta rade, sta pricaju, jesu li zadovoljni i sretni u toj skoli?
Iskrić, ovaj predator očigledno zlostavlja svu djecu, bez obzira na spol i godine verbalno. A sa djevojčicama i mladim djevojkama otišao je dalje.
Plus ta škola je vise kao neka vanskolska aktivnost ili kako već opisati a ne odgojna ustanova i ustanova gdje se drži nastava.

Ali da su roditelji takodjer zastranili u cijeloj priči, definitivno jesu. Jer očigledno im i ne smeta optužba zbog koje predator sjedi u istražnom zatvoru. I to ni najmanje. Dovode djecu i dalje. Iako je sve javno objavljeno.
Zamisli kako je sad i roditeljima...svoju djecu slali manijaku :kme
0
Avatar
grunf
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 791
Postovi: 699
Pridružen/a: 31 okt 2020, 08:31

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la grunf »

Iskra je napisao/la: 24 jan 2021, 12:09 Moram.dodati pa.odoh da usisavam...
Silovanje i usisavanje.

Slava ce pripasti usisivacu, a sramota serijskom silovatelju.
2
2 slika
StarosjediJoci, الوطنيونوو Bosamci i Herzegowci

Cuvajte se

Straиog utiЦaja!
Avatar
Čarobni
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 1501
Postovi: 469
Pridružen/a: 07 jan 2021, 00:31

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Čarobni »

Jesam li ja jedini koji čeka suđenje i kompletnu priču uzima s rezervom? :hm
0
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 2120
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Xeno »

Samo si jedini koji je to napisao :hm
0
Everyone's got a theory about the bitter one
Odgovori

Natrag na “Društvo”