Celebrities

Funkcioniranje društva, navike, kultura ophodjenja, pa i deviacije...
Moderator: Heidi
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la laga-nini »

...ljubomora ...
1
1 slika
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6673
Postovi: 3487
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la Bella_ »

Haha, čekala sam na tu riječ :haha :haha
Je, ljubomorni smo. :moon
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la Podrinjac »

storm je napisao/la: 27 nov 2020, 23:00 Meni se nikad nije nešto pretjerano svidjela....isto kao ni Beyonce.... samo industrija mi pada na pamet.
Catherine Zeta Jones, Monica Belucci, Salma Hayek... to je nešto drugo.
Meni se Rihhana nikad nije sviđala. Dok ova Lopez moze proci s obzirom na njene godine, drzi se.

Al realno, s Monikom ne moze nijedna. :oho
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 28 nov 2020, 08:50 ...ljubomora ...
Prika, nije svejedno vidjeti J-Lo, i pitati se kako izgledati tako u njenim godinama. :ooo
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la laga-nini »

...nije svejedno vidit jo i pitati se kako tako izgleda.. :lagani
1
1 slika
Avatar
Čuvarkuća
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3038
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 aug 2020, 19:58

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la Čuvarkuća »

Super žena izgleda inače. Meni je samo poza za fotkanje nekako bezveze, čak ima notu jeftinoće a sigurno je neki super fotograf unajmljen.
Ne znam da li je namjerno izražen taj mišičavi dio noge, pa ako se fokusiram samo na dio od trupa ka nozi, malo mi izgleda kao muškasto tijelo :ovaj
0
"Treba otimati radost danima što bježe".
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la laga-nini »

Čuvarkuća je napisao/la: 28 nov 2020, 14:45 Super žena izgleda inače. Meni je samo poza za fotkanje nekako bezveze, čak ima notu jeftinoće a sigurno je neki super fotograf unajmljen.
Ne znam da li je namjerno izražen taj mišičavi dio noge, pa ako se fokusiram samo na dio od trupa ka nozi, malo mi izgleda kao muškasto tijelo :ovaj
...vjerojatno fotoshop znači namjerno..i meni je prenaglašeno... :ok
1
1 slika
Sandeman
Banned
Banned
Reactions: 361
Postovi: 556
Pridružen/a: 07 sep 2020, 15:02

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la Sandeman »

Čuvarkuća je napisao/la: 28 nov 2020, 14:45 Super žena izgleda inače. Meni je samo poza za fotkanje nekako bezveze, čak ima notu jeftinoće a sigurno je neki super fotograf unajmljen.
Ne znam da li je namjerno izražen taj mišičavi dio noge, pa ako se fokusiram samo na dio od trupa ka nozi, malo mi izgleda kao muškasto tijelo :ovaj
Kako ja vidim sve je već napravljeno. Koj igod stil da skontaš, već je u tom stilu rađeno. Pa koliko ja vidim, ide se na "ružno je lijepo". Ima i to svoju istoriju estetika grubog, ružnog, neuljepšanog itd. Valjda je svima dosadilo da gledaju sapunice.

Može se primijeniti ona "Svaka sretna porodica je isto sretna, svaka nesretna porodica je nesretna nasvoj način":

A možda je samo došlo do zamora, nema više novih ideja, pa daj da se odradi posao. Ima već dugo da se u umjetničkim krugovima postavlja pitanje da li ej sve već urađeno. Šta god da kreneš raditi napravljeno je, i lijepo, i ružno, i provokatorski, i šokiranjem, svaka tema je obrađena na navedene načine, ima li se išta više reći? Moćda je sam oostal oda se vadimo na način "Jeste, sve je rečeno, ali nisam ja to rekao, pa hoću i ja da kežam" onda uadim t ona način za koji će neki istoričar umjetnosti naći primjer iz prošlosti.

Tako da su izgleda završene teme i ostalo je samo da se promovišu neki drugi ljudi koji govore o istim temama na već upotebljene načine.

Izgleda da nema više tema, ostala nam je jedino samopromocija.

Ukratko, ode sve u helač.

Sa druge strane, kada se pogledaju one emisije u talentima, pogleda na zoutubeu i drugim pčatformama koliko ima ljudi koji fantastično rade t ošta rade, postavi se pitanje kako da se istaknu u masi drugih koji to ist orade na isto fantastičan način?

Odgovor je tako što će korsititi alate koji će nas navesti da reagujemo na instiktivan način. A to je golo tijelo. Koliko god da vidimo i imama u svojim rukama (da bude mpristojan) lijepih tijela, uvijek možemo još. Napreosto smo prirodno programirani na to ,da ne ulazim u nagone produženja vrste i najboljih kandidata.

Tako da se krug zatvorio, od toga da su nekada ljudi koji su koristili golotinju smatrani lošima, da to rade jer su loši u onome šta žele da rade (pjevanje, slikanje, inženjering, štagod) , u današnje doba ogromne konkurencije došli smo na to da je golotinja jedan od rijetkih načina da se izdvoji neko iz mase isto tako talentovanih i odličnih u onome šta žele da rade.

A onda ima i golih puno, i to lijepih, pa onda se treba i iz njih nekako izdvojiti...
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la laga-nini »

...golotinja može donit efekt u kratkom razdoblju osobnost je ono što čini više.. :ovaj
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Jennifer Lopez potpuno gola najavila izlazak nove pjesme

Post Postao/la laga-nini »

slika

...nisu njoj ravne ni one curice od osamnest... :ljub
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la Heidi »

slika

Page je na svom Instagram profilu ostavio poruku fanovima.

"Od srca vam hvala. Vaša ljubav i podrška su najveći poklon. Budite sigurni. Budite tu jedni za druge. Ako ste u mogućnosti, podržite @transanta i @translifeline. Vidimo se 2021. godine, Xoxo Elliot", stoji u objavi.



Ellen Page je početkom mjeseca priznala da je transrodna osoba te da se sada zove Elliot. Tada je kazala da kada neko govori o njoj želi da govori u muškom rodu.

Također, zvijezda serije "The Umbrella Academy" se zahvalio zajednici transrodnih osoba koje su mu dale hrabrosti da se izjasni, piše CNN.

Klix.ba
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la Heidi »

Da prijavimo da nije vise za temu "I tata bi sine"
7
7 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la storm »

Podržavam osobe, koje su nesretne u svom tijelu i spolu, da to promijene, ali sve više ima takvih, koji to iz obijesti čine...kontam da to uradiš sa 20 godina...razvio si se psihofizički, skužio, nije to- to...
Ali da si tek sa 50 to shvatio, malo mi je smiješno ...ali oke, njihovo je. Ja im samo ne bih dao toliko medijske pozornosti.
I da....1-0 za temu samo za ženske oči :valja
3
2 slika 1 slika
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la lejlamo »

storm je napisao/la: 23 dec 2020, 09:40
Ali da si tek sa 50 to shvatio, malo mi je smiješno ...ali oke, njihovo je. Ja im samo ne bih dao toliko medijske pozornosti.
a ja baš razumijem da tek u zrelijoj dobi, 40+ , popuste neke kočnice, pritisak okoline, porodice i sl....
tako da razumijem da neko baš u toj dobi odluči javno priznati bez bojazni od osude.
a elen je '87 godište.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la storm »

lejlamo je napisao/la: 23 dec 2020, 09:47
storm je napisao/la: 23 dec 2020, 09:40
Ali da si tek sa 50 to shvatio, malo mi je smiješno ...ali oke, njihovo je. Ja im samo ne bih dao toliko medijske pozornosti.
a ja baš razumijem da tek u zrelijoj dobi, 40+ , popuste neke kočnice, pritisak okoline, porodice i sl....
tako da razumijem da neko baš u toj dobi odluči javno priznati bez bojazni od osude.
Pa ima i to logike, i smisla...ali da se patiš svih tih godina?
Barem u današnje doba, to nije potrebno. Još ako u tom periodu stekneš obitelj, pa eto nisi više tata ili mama, nego obrnuto :D dobro, to je još najmanji problem, više se šalim...
0
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la lejlamo »

storm je napisao/la: 23 dec 2020, 09:52
lejlamo je napisao/la: 23 dec 2020, 09:47

a ja baš razumijem da tek u zrelijoj dobi, 40+ , popuste neke kočnice, pritisak okoline, porodice i sl....
tako da razumijem da neko baš u toj dobi odluči javno priznati bez bojazni od osude.
Pa ima i to logike, i smisla...ali da se patiš svih tih godina?
Barem u današnje doba, to nije potrebno. Još ako u tom periodu stekneš obitelj, pa eto nisi više tata ili mama, nego obrnuto :D dobro, to je još najmanji problem, više se šalim...
pa dobro, da, pogotovo u okruženju u kojem ona živi....ali mislim da je nekad davno javno rekla da je gej... možda fakat nije sama sa sobom bila načisto, nije se poznavala, ili je imala strogi vjerski odgoj....ne znam....a i mlada je.....

kako god, uvijek bih podržala osobu koja spozna sebe i želi se osjećati ugodno u svojoj koži i da zbog toga ne nailazi na osudu okoline....
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Elliot Page se zahvalio na podršci nakon priznanja da je transrodna osoba

Post Postao/la storm »

lejlamo je napisao/la: 23 dec 2020, 09:55
storm je napisao/la: 23 dec 2020, 09:52

Pa ima i to logike, i smisla...ali da se patiš svih tih godina?
Barem u današnje doba, to nije potrebno. Još ako u tom periodu stekneš obitelj, pa eto nisi više tata ili mama, nego obrnuto :D dobro, to je još najmanji problem, više se šalim...
pa dobro, da, pogotovo u okruženju u kojem ona živi....ali mislim da je nekad davno javno rekla da je gej... možda fakat nije sama sa sobom bila načisto, nije se poznavala, ili je imala strogi vjerski odgoj....ne znam....a i mlada je.....

kako god, uvijek bih podržala osobu koja spozna sebe i želi se osjećati ugodno u svojoj koži i da zbog toga ne nailazi na osudu okoline....
Da, ona je izgleda mlada, i to jest oke....mislio sam na celebrity transgender zvijeze, poput Bruce Jenner, iz dinastije Kardashian, ako se ne varam :oo
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Društvo”