IKEA - all about

Financijski trendovi, recesije, konjunkcije, poslovne prilike i neprilike...
Moderator: Moonlight, Socrates
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

IKEA - all about

Post Postao/la CocoMa »

Nakon otvaranja 19 novih IKEA robnih kuća tijekom financijske godine 2018. brojimo ukupno 422 robne kuće na više od 50 tržišta. Narančasti krugovi označavaju nove IKEA robne kuće na novim tržištima, Indiji i Latviji. Plave točke označavaju druge nove robne kuće diljem svijeta.

Otvaramo vrata novim horizontima

2018. je godina bila ispunjena mnogim novim postignućima. Ne samo da smo otvorili prvu robnu kuću u Indiji već smo poduzeli i važne korake prema proširenju na Južnu Ameriku. Otvorili smo ukupno 19 novih robnih kuća i pokrenuli uzbudljive nove planove proširenja. Pomakni se prema dolje i saznaj više o našim novim prilikama.

Do 2025. godine u Indiji planiramo otvoriti 25 robnih kuća, a neke od njih krasit će potpuno novi izgled i uređenje.

Prilikom širenja nisu važne samo brojke

Prije otvaranja prve IKEA robne kuće u Hyderabadu u Indiji naši su zaposlenici proveli prilično opsežno ispitivanje. Posjetili su tisuće domova u Indiji i vodili važne rasprave o životu i životu kod kuće. To je dovelo do važnih saznanja o tome kakvim životima Indijci žive u svojim domovima, a i do osmišljavanja relevantnijih ponuda za nove kupce. Nakon više od šest godina priprema, u kolovozu 2018. otvorili smo vrata robne kuće površine veće od 37 000 kvadratnih metara.

Udoban namještaj za društvene aktivnosti s prijateljima i obitelji naročito je važan za kupce u Indiji.
Ikea.com
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: IKEA - all about

Post Postao/la CocoMa »

Meni njigov namještaj djeluje kao da je od kartona... :D

Nimalo originalnosti nemaju.. sve na isti model... :hm sve isti stil samo druge boje .. :konta
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: IKEA - all about

Post Postao/la CocoMa »

:kava

Cemu ovo sluzi, gledala, zagledala..nista vidjela nisam sti bi mo dalo objašnjenje... :lupa

Made in Ikea.. :meha3 :sunja
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36492
Postovi: 29564
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: IKEA - all about

Post Postao/la storm »

CocoMa je napisao/la: 08 sep 2022, 15:59 Meni njigov namještaj djeluje kao da je od kartona... :D

Nimalo originalnosti nemaju.. sve na isti model... :hm sve isti stil samo druge boje .. :konta
Pa šta znam...
Uzimam tamo već skoro 30 godina...
Ono što je jeftino, dosadno je do zla boga...
Ono malo bolje, već nije nimalo jeftino...
Bili su mi fora 90ih... Ludilo nakon katastrofalnog socijalističkog interijer dizajna..
Danas... Njaahhh
Odem, uzmem poneki detalj, neki krucijalni komad namještaja - teško...
0
Odgovori

Natrag na “Ekonomija i poslovanje”