Pelješki most..

Financijski trendovi, recesije, konjunkcije, poslovne prilike i neprilike...
Moderator: Moonlight, Socrates
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

..čudesna investicija i most koji spaja hr u jednu cijelinu je sve bliže kraju kao i pristupne ceste na radost cile hrvatske
:apl a mislim i susjedne bih :malagani
0
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

slika
0
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Hannibal »

mirza hatic je reko da ce ga srusit kad izadje iz zatvora 🤷‍♀️
3
1 slika 2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

Hannibal je napisao/la: 12 okt 2020, 15:55 mirza hatic je reko da ce ga srusit kad izadje iz zatvora 🤷‍♀️
..mene brine komsic srce mu nije najbolje.. :D
1
1 slika
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

..a mislim i storm iz protesta na Pelješac trajektom.. :kme
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 12 okt 2020, 16:01 ..a mislim i storm iz protesta na Pelješac trajektom.. :kme

Prika, izbjegavaj cinizam/sarkazam kada pominjes forumase, bili oni admini, moderatori ili forumasi.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

..eto te ko erdogan..aj di pise da cinizam i sarkazam zabranjen u bilo kojoj formi..il moderatori i admin viša klasa.. :zbunj
0
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8954
Postovi: 10478
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la R4IN »

Uradise nam komsije ogradu gratis :D
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Pelješki most..

Post Postao/la East_side »

Po meni sam pelješki most po sebi nije toliki problem, ali zanimljiva je pozadinska poruka tog projekta; to govori da BiH još zadugo neće u EU jer u protivnom bi se i Hrvatska strpila i sačekala da BiH postane dio EU-bezcarinske zone. Tada ovaj most ne bi bio ni potreban, bez kontrole bi mogao 'proletjeti' kroz Neum iz npr. Ploča prema Dubrovniku.
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

..pa nije ni sad Hrvatima il vec kome zabranjen prolaz kroz Neum nego je jednostavno to usko grlo..bilo je čak prijedloga da se radi auto put preko Neuma al bošnjačka politika je to odma shvatila konprovokaciju..nije im milo Stones i ovaj bih gradi najradije bi ga preskočili do Jablanici.. :yes
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Fatih »

laga-nini je napisao/la: 12 okt 2020, 16:11 ..eto te ko erdogan..aj di pise da cinizam i sarkazam zabranjen u bilo kojoj formi..il moderatori i admin viša klasa.. :zbunj
Pomenuo sam SVE, upravo zato sto je storm admin.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6951
Postovi: 6464
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Fatih »

East_side je napisao/la: 12 okt 2020, 16:18 Po meni sam pelješki most po sebi nije toliki problem, ali zanimljiva je pozadinska poruka tog projekta; to govori da BiH još zadugo neće u EU jer u protivnom bi se i Hrvatska strpila i sačekala da BiH postane dio EU-bezcarinske zone. Tada ovaj most ne bi bio ni potreban, bez kontrole bi mogao 'proletjeti' kroz Neum iz npr. Ploča prema Dubrovniku.
Ovo sam ja davno vec govorio. Zasto trositi toliki novac, ako cemo u skorije vrijeme u i mi u EU. :zbunj
1
1 slika
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1195
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Pelješki most..

Post Postao/la laga-nini »

..da i bit ovisan oce li komsic il slični organizirat prosvjed usred sezone..i ono najvažnije sam Pelješac dobiva drugu dimenziju..a i u prethodnom postu sam objasnio..i ne kuzim sto vam je to ten u oku kad se vas to opce ne tiče.
0
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Socrates »

Svaka drzava gleda da svoju teritoriju poveze tako da ne ovisi o drugima.
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Sarajka »

laga-nini je napisao/la: 12 okt 2020, 17:20 ..da i bit ovisan oce li komsic il slični organizirat prosvjed usred sezone..i ono najvažnije sam Pelješac dobiva drugu dimenziju..a i u prethodnom postu sam objasnio..i ne kuzim sto vam je to ten u oku kad se vas to opce ne tiče.
Da Slobodan Praljak, (nedaj Boze ustane) i vidi kako se teritorija zbog koje on završio u Hagu, te se na kraju i ubio (baca u deseti plan), ja mislim da bi ponovno popio otrov.

Svjestan si sto gradnja Peljsca znaci za teritoriji tkz HB. Odsijecanje. Totalno. Bacanje teritorije na kojoj živi HR narod u BiH u deseti plan. Ekonomski i turistički..
Znas ona cesta kroz Gorski Kotar, sto vidila prema moru... sad je cesta duhova..Kako autoput.
A tu sam ja vozila kao curetak...davnoooooo.

E tako će i teritorija koju Slobodan čistio završiti. Kao teritorija DUHOVA.
0
A sad adio :sara
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Pelješki most..

Post Postao/la East_side »

laga-nini je napisao/la: 12 okt 2020, 17:20 ..da i bit ovisan oce li komsic il slični organizirat prosvjed usred sezone..i ono najvažnije sam Pelješac dobiva drugu dimenziju..a i u prethodnom postu sam objasnio..i ne kuzim sto vam je to ten u oku kad se vas to opce ne tiče.
To pitaj one kojima je trn u oku. Meni vala nije :zbunj
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
Sarajka
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4840
Postovi: 3867
Pridružen/a: 23 jul 2020, 21:48

Re: Pelješki most..

Post Postao/la Sarajka »

Socrates je napisao/la: 12 okt 2020, 17:21 Svaka drzava gleda da svoju teritoriju poveze tako da ne ovisi o drugima.
Pa nije HR Bošnjacima u BiH gradnjom Pelješca skočila u stomak. Nego svom narodu. Samo katolički fanatik će izabrati posjetu Medjugorju kad ovaj most profesrcera.
Ja prva, bi poželjela vidjeti atraktivne destinacije na jadranskoj obali, a ne pentrati se po hercegovačkim ćukama. Onaj kraj je u EX YU bio siromašan poput crkvenih miševa. I popravio ga konačno taj vjerski turizam... Sad će ih Hrvatska ponovo vratiti u doba kad im Dzemal Bijedić rahmetli pomagao. Da ne budu crna rupa. Vezan za rodnu grudu.
Bošnjacima je u interesu iskamčiti Luku Ploče. A niko nije toliko glup, da misli da će se ili da je moguće u Neumu graditi luku.
Nego, opstruira se radi gaženja tog sporazuma od HR strane.
0
A sad adio :sara
Odgovori

Natrag na “Ekonomija i poslovanje”