Kladionica 2020/ 2021
Re: Kladionica 2020/ 2021
U četvrtak su odigrane i dvije zaostale tekme iz prethodnih kola, tako da smo sad kompletni sa rezultatima pred zadnje kolo sljedeći vikend
Aston Villa - Everton 0-0 X
Manchester UTD - Liverpool 2-4 2
Forumaši koji su osvojili bodove iz ta dva susreta:
east side 3 boda
Russki 7 bodova
Xeno 7 bodova
Smajlic 3 boda
Storm 7 bodova
Medvjed23 6 bodova
Socrates 7 bodova
Arslan11 3 boda
Username 6 bodova
Pa je ukupni poredak, nakon kompletna 22 kola, sad sljedeći:
1. SOCRATES 539 BODOVA
2. scorpio 520 bodova
3. username 516 bodova
4. smajlic 514 bodova
5. medvjed23 475 bodova
6. pink floydd 433 boda
7. storm 432 boda
8. east side 250 bodova
9. xeno 232 boda
10. hannibal 210 bodova
11. podrinjac 154 boda
12. russki 108 bodova
13. arslan11 67 bodova
Aston Villa - Everton 0-0 X
Manchester UTD - Liverpool 2-4 2
Forumaši koji su osvojili bodove iz ta dva susreta:
east side 3 boda
Russki 7 bodova
Xeno 7 bodova
Smajlic 3 boda
Storm 7 bodova
Medvjed23 6 bodova
Socrates 7 bodova
Arslan11 3 boda
Username 6 bodova
Pa je ukupni poredak, nakon kompletna 22 kola, sad sljedeći:
1. SOCRATES 539 BODOVA
2. scorpio 520 bodova
3. username 516 bodova
4. smajlic 514 bodova
5. medvjed23 475 bodova
6. pink floydd 433 boda
7. storm 432 boda
8. east side 250 bodova
9. xeno 232 boda
10. hannibal 210 bodova
11. podrinjac 154 boda
12. russki 108 bodova
13. arslan11 67 bodova
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim X
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City 1
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa X
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva X2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla X2
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim X
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City 1
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa X
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva X2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla X2
0
samo malo provociram
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO REZULTATI:
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 1-1 ... X
15:30h Augsburg - Werder Bremen 2-0 ... 1
18:15h Chelsea - Leicester City 0-1 ... 2
18:00h Juventus - Inter 3-2 ... 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 4-3 ... 1
20:45h Roma - Lazio 2-0 ... 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 3-2 ... 1
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 3-2 ... 1
15:00h Udinese - Sampdoria 0-1 ... 2
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 4-1 ... 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 0-0 ... X
18:30h Villareal - Sevilla 4-0 ... 1
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 1-1 ... X
15:30h Augsburg - Werder Bremen 2-0 ... 1
18:15h Chelsea - Leicester City 0-1 ... 2
18:00h Juventus - Inter 3-2 ... 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 4-3 ... 1
20:45h Roma - Lazio 2-0 ... 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 3-2 ... 1
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 3-2 ... 1
15:00h Udinese - Sampdoria 0-1 ... 2
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 4-1 ... 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 0-0 ... X
18:30h Villareal - Sevilla 4-0 ... 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
REZULTATI FORUMAŠA 23. KOLO:
1. PINK FLOYDD 23 BODA
2. storm 22 boda
2. scorpio 22 boda
4. username 21 bod
5. medvjed23 20 bodova
6. socrates 15 bodova
7. smajlic 14 bodova
1. PINK FLOYDD 23 BODA
2. storm 22 boda
2. scorpio 22 boda
4. username 21 bod
5. medvjed23 20 bodova
6. socrates 15 bodova
7. smajlic 14 bodova
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
POREDAK UKUPNO NAKON 23 KOLA, PRED POSLJEDNJE KOLO
1- SOCRATES 554 BODA
2. scorpio 542 boda
3. username 537 bodova
4. smajlic 528 bodova
5. medvjed 495 bodova
6. pink floydd 456 bodova
7. storm 454 boda
8. east side 250 bodova
9. xeno 232 boda
10. hannibal 210 bodova
11. podrinjac 154 boda
12. russki 108 bodova
13. arslan 67 bodova
1- SOCRATES 554 BODA
2. scorpio 542 boda
3. username 537 bodova
4. smajlic 528 bodova
5. medvjed 495 bodova
6. pink floydd 456 bodova
7. storm 454 boda
8. east side 250 bodova
9. xeno 232 boda
10. hannibal 210 bodova
11. podrinjac 154 boda
12. russki 108 bodova
13. arslan 67 bodova
2
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
POSLJEDNJE 24. KOLO
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth
15:00h StJonhnstone - Hibernian
15:00h Werder - Borussia M
15:30h Stuttgart - Arminia B
18:00h Celta Vigo - Real Betis
19:30h Swansea - Barnsley
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham
18:30h Granada - Getafe
20:45h Sassuolo - Lazio
20:45h Atalanta - Milan
21:00h Strassbourg - Lorient
21:00h Reims - Bordeaux
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth
15:00h StJonhnstone - Hibernian
15:00h Werder - Borussia M
15:30h Stuttgart - Arminia B
18:00h Celta Vigo - Real Betis
19:30h Swansea - Barnsley
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham
18:30h Granada - Getafe
20:45h Sassuolo - Lazio
20:45h Atalanta - Milan
21:00h Strassbourg - Lorient
21:00h Reims - Bordeaux
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 2
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2
19:30h Swansea - Barnsley 2
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 2
20:45h Sassuolo - Lazio 1
20:45h Atalanta - Milan 1
21:00h Strassbourg - Lorient 1
21:00h Reims - Bordeaux 1
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 2
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2
19:30h Swansea - Barnsley 2
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 2
20:45h Sassuolo - Lazio 1
20:45h Atalanta - Milan 1
21:00h Strassbourg - Lorient 1
21:00h Reims - Bordeaux 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
POSLJEDNJE 24. KOLO
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 1
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis X2
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester - Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 1
20:45h Sassuolo - Lazio 2
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient 1x
21:00h Reims - Bordeaux 1x
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 1
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis X2
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester - Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 1
20:45h Sassuolo - Lazio 2
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient 1x
21:00h Reims - Bordeaux 1x
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian x
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2
19:30h Swansea - Barnsley x
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 12
18:30h Granada - Getafe x2
20:45h Sassuolo - Lazio 1
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient x
21:00h Reims - Bordeaux x
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian x
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2
19:30h Swansea - Barnsley x
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 12
18:30h Granada - Getafe x2
20:45h Sassuolo - Lazio 1
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient x
21:00h Reims - Bordeaux x
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian X
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 1
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2
18:30h Granada - Getafe X
20:45h Sassuolo - Lazio X2
20:45h Atalanta - Milan 1
21:00h Strassbourg - Lorient 1
21:00h Reims - Bordeaux 1X
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian X
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 1
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2
18:30h Granada - Getafe X
20:45h Sassuolo - Lazio X2
20:45h Atalanta - Milan 1
21:00h Strassbourg - Lorient 1
21:00h Reims - Bordeaux 1X
0
samo malo provociram
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian2
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B X
18:00h Celta Vigo - Real Betis 1
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 1
20:45h Sassuolo - Lazio 2
20:45h Atalanta - Milan X
21:00h Strassbourg - Lorient X
21:00h Reims - Bordeaux 2
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian2
15:00h Werder - Borussia M 2
15:30h Stuttgart - Arminia B X
18:00h Celta Vigo - Real Betis 1
19:30h Swansea - Barnsley 1
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 1
18:30h Granada - Getafe 1
20:45h Sassuolo - Lazio 2
20:45h Atalanta - Milan X
21:00h Strassbourg - Lorient X
21:00h Reims - Bordeaux 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian X
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 12
19:30h Swansea - Barnsley 1X
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2
18:30h Granada - Getafe X2
20:45h Sassuolo - Lazio 12
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient 1X
21:00h Reims - Bordeaux 1X
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian X
15:00h Werder - Borussia M 1
15:30h Stuttgart - Arminia B 1
18:00h Celta Vigo - Real Betis 12
19:30h Swansea - Barnsley 1X
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2
18:30h Granada - Getafe X2
20:45h Sassuolo - Lazio 12
20:45h Atalanta - Milan 12
21:00h Strassbourg - Lorient 1X
21:00h Reims - Bordeaux 1X
0
Don't wanna hear about it
Every single one's got a story to tell...
Every single one's got a story to tell...
Re: Kladionica 2020/ 2021
POSLJEDNJE 24. KOLO
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 3-1 ... 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 1-0 ... 1
15:00h Werder - Borussia M 2-4 ... 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 0-2 ... 2
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2-3 ... 2
19:30h Swansea - Barnsley 1-1 ... X
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2-4 ... 2
18:30h Granada - Getafe 0-0 ... X
20:45h Sassuolo - Lazio 2-0 ... 1
20:45h Atalanta - Milan 0-2 ... X
21:00h Strassbourg - Lorient 1-1 ... X
21:00h Reims - Bordeaux 1-2 ... 2
SUBOTA, 22. MAJ
13:30h Brentford - AFC Bournemouth 3-1 ... 1
15:00h StJonhnstone - Hibernian 1-0 ... 1
15:00h Werder - Borussia M 2-4 ... 2
15:30h Stuttgart - Arminia B 0-2 ... 2
18:00h Celta Vigo - Real Betis 2-3 ... 2
19:30h Swansea - Barnsley 1-1 ... X
NEDJELJA, 23. MAJ
17:00h Leicester Tottenham 2-4 ... 2
18:30h Granada - Getafe 0-0 ... X
20:45h Sassuolo - Lazio 2-0 ... 1
20:45h Atalanta - Milan 0-2 ... X
21:00h Strassbourg - Lorient 1-1 ... X
21:00h Reims - Bordeaux 1-2 ... 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
REZULTATI FORUMAŠA POSLJEDNJE 24. KOLO
1. USERNAME 39 BODOVA
2.socrates 29 bodova
3. smajlic 25 bodova
4. storm 24 boda
5. medvjed 22 boda
6. scorpio 18 bodova
1. USERNAME 39 BODOVA
2.socrates 29 bodova
3. smajlic 25 bodova
4. storm 24 boda
5. medvjed 22 boda
6. scorpio 18 bodova
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
Sviraj kraj imamo pobjednika
I nakon 24 kola, 272 utakmice...pobjeda je pripala....
1. @Socrates 583 BODA!!!
1
1