Kladionica 2020/ 2021
Re: Kladionica 2020/ 2021
14. KOLO REZULTATI:
SUBOTA, 13. MART
13:00h Angers - StEtienne 0-1 ... 2
14:00h Lecce - Chievo Verona 4-2 ... 1
15:00h Auxerre - Paris FC 0-0 ... X
15:30h Mainz 05 - Freiburg 1-0 ... 1
16:00h Derby County - Millwall 0-1 ... 2
16:00h Nottingham Forest - Reading 1-1 ... X
NEDJELJA, 14. MART
13:00h Southampton - Brighton&H.A. 1-2 ... 2
14:00h Celta Vigo - Athletic Club 0-0 ... X
15:00h Lorient - Nice 1-1 ... X
17:30h Arsenal - Tottenham 2-1 ... 1
18:00h Stuttgart - Hoffenheim 2-0 ... 1
20:45 Milan - Napoli 0- 1 ... 2
SUBOTA, 13. MART
13:00h Angers - StEtienne 0-1 ... 2
14:00h Lecce - Chievo Verona 4-2 ... 1
15:00h Auxerre - Paris FC 0-0 ... X
15:30h Mainz 05 - Freiburg 1-0 ... 1
16:00h Derby County - Millwall 0-1 ... 2
16:00h Nottingham Forest - Reading 1-1 ... X
NEDJELJA, 14. MART
13:00h Southampton - Brighton&H.A. 1-2 ... 2
14:00h Celta Vigo - Athletic Club 0-0 ... X
15:00h Lorient - Nice 1-1 ... X
17:30h Arsenal - Tottenham 2-1 ... 1
18:00h Stuttgart - Hoffenheim 2-0 ... 1
20:45 Milan - Napoli 0- 1 ... 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
REZULTATI FORUMAŠA 14. KOLO:
MEDVJED23 27 BODOVA
username 21 bod
storm 19 bodova
smajlic 16 bodova
scorpio 13 bodova
pink floydd 6 bodova
socrates bodova
MEDVJED23 27 BODOVA
username 21 bod
storm 19 bodova
smajlic 16 bodova
scorpio 13 bodova
pink floydd 6 bodova
socrates bodova
2
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
POREDAK UKUPNO NAKON 14 KOLA:
1. SOCRATES 344 BODA
2. scorpio 298 bodova
3. username 297 bodova
4. smajlic 296 bodova
5. storm 295 bodova
6. medvjed 289 bodova
7. pink floydd 273 boda
8. xeno 225 bodova
9. hannibal 210 bodova
10. east side 157 bodova
11. podrinjac 149 boda
12. russki 84 boda
13. arslan 64 boda
1. SOCRATES 344 BODA
2. scorpio 298 bodova
3. username 297 bodova
4. smajlic 296 bodova
5. storm 295 bodova
6. medvjed 289 bodova
7. pink floydd 273 boda
8. xeno 225 bodova
9. hannibal 210 bodova
10. east side 157 bodova
11. podrinjac 149 boda
12. russki 84 boda
13. arslan 64 boda
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa
14:00h Goztepe - Sivasspor
16:00h Millwall - Middlesbrough
18:15h Lausanne - St Gallen
18:30h Swansea City - Cardiff City
20:30h Lugano - Basel
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven
16:00h West Ham - Arsenal
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup)
20:45h Roma - Napoli
21:00h Braga - Benfica
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa
14:00h Goztepe - Sivasspor
16:00h Millwall - Middlesbrough
18:15h Lausanne - St Gallen
18:30h Swansea City - Cardiff City
20:30h Lugano - Basel
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven
16:00h West Ham - Arsenal
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup)
20:45h Roma - Napoli
21:00h Braga - Benfica
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens X
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 1
16:00h West Ham - Arsenal 1
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica 1
@storm
@smajlic
@Username
@scorpio
@East_side
@Arslan_11
@medvjed23
@pink floydd
@Hannibal
@Russki
@Podrinjac
@Xeno
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens X
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 1
16:00h West Ham - Arsenal 1
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica 1
@storm
@smajlic
@Username
@scorpio
@East_side
@Arslan_11
@medvjed23
@pink floydd
@Hannibal
@Russki
@Podrinjac
@Xeno
4
1
3
Don't wanna hear about it
Every single one's got a story to tell...
Every single one's got a story to tell...
- East_side
- Etablirani član
- Reactions: 3831
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens X
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X
16:00h West Ham - Arsenal X
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli X
21:00h Braga - Benfica 2
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens X
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X
16:00h West Ham - Arsenal X
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli X
21:00h Braga - Benfica 2
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 2
14:00h Goztepe - Sivasspor X2
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen X
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel X2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 2
16:00h West Ham - Arsenal 2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1x
21:00h Braga - Benfica 2
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 2
14:00h Goztepe - Sivasspor X2
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen X
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel X2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 2
16:00h West Ham - Arsenal 2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1x
21:00h Braga - Benfica 2
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma
- Reactions: 17892
- Postovi: 8407
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa x2
14:00h Goztepe - Sivasspor x2
16:00h Millwall - Middlesbrough x2
18:15h Lausanne - St Gallen 1x
18:30h Swansea City - Cardiff City 1x
20:30h Lugano - Basel 1x
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens x2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven x2
16:00h West Ham - Arsenal x2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) x2
20:45h Roma - Napoli x2
21:00h Braga - Benfica x2
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa x2
14:00h Goztepe - Sivasspor x2
16:00h Millwall - Middlesbrough x2
18:15h Lausanne - St Gallen 1x
18:30h Swansea City - Cardiff City 1x
20:30h Lugano - Basel 1x
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens x2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven x2
16:00h West Ham - Arsenal x2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) x2
20:45h Roma - Napoli x2
21:00h Braga - Benfica x2
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X2
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough X2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel X2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X2
16:00h West Ham - Arsenal X2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica X2
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X2
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough X2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel X2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X2
16:00h West Ham - Arsenal X2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica X2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor X
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X
16:00h West Ham - Arsenal 2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli X
21:00h Braga - Benfica 2
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa X
14:00h Goztepe - Sivasspor X
16:00h Millwall - Middlesbrough 2
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven X
16:00h West Ham - Arsenal 2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 2
20:45h Roma - Napoli X
21:00h Braga - Benfica 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa x
14:00h Goztepe - Sivasspor x
16:00h Millwall - Middlesbrough x2
18:15h Lausanne - St Gallen 12
18:30h Swansea City - Cardiff City 1x
20:30h Lugano - Basel x2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens x
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven x2
16:00h West Ham - Arsenal 1x
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) x2
20:45h Roma - Napoli x2
21:00h Braga - Benfica 2
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa x
14:00h Goztepe - Sivasspor x
16:00h Millwall - Middlesbrough x2
18:15h Lausanne - St Gallen 12
18:30h Swansea City - Cardiff City 1x
20:30h Lugano - Basel x2
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens x
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven x2
16:00h West Ham - Arsenal 1x
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) x2
20:45h Roma - Napoli x2
21:00h Braga - Benfica 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 1
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough X
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 1
16:00h West Ham - Arsenal X2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) X
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica 1
Izgleda da je prvi već počeo ... neka se ne računa
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 1
14:00h Goztepe - Sivasspor 1
16:00h Millwall - Middlesbrough X
18:15h Lausanne - St Gallen 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 1
20:30h Lugano - Basel 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 1
16:00h West Ham - Arsenal X2
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) X
20:45h Roma - Napoli 1
21:00h Braga - Benfica 1
Izgleda da je prvi već počeo ... neka se ne računa
0
samo malo provociram
Re: Kladionica 2020/ 2021
15. KOLO REZULTATI:
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 2-1 ... 1
14:00h Goztepe - Sivasspor 3-5 ... 2
16:00h Millwall - Middlesbrough 1-0 ... 1
18:15h Lausanne - St Gallen 4-3 ... 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 0-1 ... 2
20:30h Lugano - Basel 2-1 ... 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1-2 ... 2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 2-0 ... 1
16:00h West Ham - Arsenal 3-3 ... X
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 3-1 ... 1
20:45h Roma - Napoli 0-2 ... 2
21:00h Braga - Benfica 0-2 ... 2
SUBOTA, 20. 03.
11:30h Genclerbirligi - Kasimpasa 2-1 ... 1
14:00h Goztepe - Sivasspor 3-5 ... 2
16:00h Millwall - Middlesbrough 1-0 ... 1
18:15h Lausanne - St Gallen 4-3 ... 1
18:30h Swansea City - Cardiff City 0-1 ... 2
20:30h Lugano - Basel 2-1 ... 1
NEDJELJA, 21. 03.
13:00h Strasbourg - Lens 1-2 ... 2
14:30h AZ Alkmar - PSV Eindhoven 2-0 ... 1
16:00h West Ham - Arsenal 3-3 ... X
18:00h Leicester City - Manchester United (FACup) 3-1 ... 1
20:45h Roma - Napoli 0-2 ... 2
21:00h Braga - Benfica 0-2 ... 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
REZULTATI FORUMAŠA 15. KOLO:
@scorpio utakmicu gencler- kasimpasa, nisam ti mogao računati, bila je već počela u trenutku postanja.
EAST SIDE 23 boda
pink floydd 21 bod
socrates 15 bodova
smajlic 15 bodova
username 15 bodova
scorpio 13 bodova
medvjed23 11 bodova
storm 11 bodova
@scorpio utakmicu gencler- kasimpasa, nisam ti mogao računati, bila je već počela u trenutku postanja.
EAST SIDE 23 boda
pink floydd 21 bod
socrates 15 bodova
smajlic 15 bodova
username 15 bodova
scorpio 13 bodova
medvjed23 11 bodova
storm 11 bodova
2
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
POREDAK UKUPNO NAKON 15. KOLA:
1. *****SOCRATES 364 BODA
2. ******smajlic 316 bodova
3. username 312 bodova
4. scorpio 311 bodova
5. storm 306 bodova
6. medvjed 23 300 bodova
7. pink floydd 294 boda
8. xeno 225 bodova
9. hannibal 210 bodova
10. *****east_side 185 bodova
11. *****podrinjac 154 boda
12. russki 84 boda
13. arslan 64 boda
- sa pet zvjezdica sam označio nickove, kojima sam pribrojao osvojene bodove iz zaostalog susreta Vijetnamskog prvenstva
Ho Chi Minh City - Saigon FC 1-0
1. *****SOCRATES 364 BODA
2. ******smajlic 316 bodova
3. username 312 bodova
4. scorpio 311 bodova
5. storm 306 bodova
6. medvjed 23 300 bodova
7. pink floydd 294 boda
8. xeno 225 bodova
9. hannibal 210 bodova
10. *****east_side 185 bodova
11. *****podrinjac 154 boda
12. russki 84 boda
13. arslan 64 boda
- sa pet zvjezdica sam označio nickove, kojima sam pribrojao osvojene bodove iz zaostalog susreta Vijetnamskog prvenstva
Ho Chi Minh City - Saigon FC 1-0
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
16. KOLO
Imamo reprezentativnu stanku, što se klupskih natjecanja tiče, te sam uzeo utakmice iz kvalifikacija za Katar, i Euro U21
Uz parove stoje oznake:
(E21) - EUROPSKO PRVENSTVU U-21
(Q22) - KVALIFIKACIJE QATAR2022
SUBOTA, 27. MART
15:00h Rusija - Slovenija (Q22)
18:00h Norveška - Turska (Q22)
20:45h Srbija - Portugal (Q22)
20:45h Češka - Belgija (Q22)
21:00h Španjolska - Italija (E21)
21:00h Njemačka - Nizozemska (E21)
NEDJELJA, 28. MART
15:00h Island - Danska (E21)
18:00h Hrvatska - Švicarska (E21)
20:45h Kosovo - Švedska (Q22)
20:45h Izrael - Škotska (Q22)
21:00h Rusija - Francuska (E21)
21:ooh Portugal - Engleska (E21)
Imamo reprezentativnu stanku, što se klupskih natjecanja tiče, te sam uzeo utakmice iz kvalifikacija za Katar, i Euro U21
Uz parove stoje oznake:
(E21) - EUROPSKO PRVENSTVU U-21
(Q22) - KVALIFIKACIJE QATAR2022
SUBOTA, 27. MART
15:00h Rusija - Slovenija (Q22)
18:00h Norveška - Turska (Q22)
20:45h Srbija - Portugal (Q22)
20:45h Češka - Belgija (Q22)
21:00h Španjolska - Italija (E21)
21:00h Njemačka - Nizozemska (E21)
NEDJELJA, 28. MART
15:00h Island - Danska (E21)
18:00h Hrvatska - Švicarska (E21)
20:45h Kosovo - Švedska (Q22)
20:45h Izrael - Škotska (Q22)
21:00h Rusija - Francuska (E21)
21:ooh Portugal - Engleska (E21)
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
SUBOTA, 27. MART
15:00h Rusija - Slovenija (Q22) 1
18:00h Norveška - Turska (Q22) X
20:45h Srbija - Portugal (Q22) 2
20:45h Češka - Belgija (Q22) 2
21:00h Španjolska - Italija (E21) 1
21:00h Njemačka - Nizozemska (E21) 1
NEDJELJA, 28. MART
15:00h Island - Danska (E21) 2
18:00h Hrvatska - Švicarska (E21) 1
20:45h Kosovo - Švedska (Q22) X
20:45h Izrael - Škotska (Q22) 2
21:00h Rusija - Francuska (E21) 2
21:ooh Portugal - Engleska (E21) X
15:00h Rusija - Slovenija (Q22) 1
18:00h Norveška - Turska (Q22) X
20:45h Srbija - Portugal (Q22) 2
20:45h Češka - Belgija (Q22) 2
21:00h Španjolska - Italija (E21) 1
21:00h Njemačka - Nizozemska (E21) 1
NEDJELJA, 28. MART
15:00h Island - Danska (E21) 2
18:00h Hrvatska - Švicarska (E21) 1
20:45h Kosovo - Švedska (Q22) X
20:45h Izrael - Škotska (Q22) 2
21:00h Rusija - Francuska (E21) 2
21:ooh Portugal - Engleska (E21) X
0