Kladionica 2020/ 2021
- East_side
- Etablirani član
- Reactions: 3831
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig X
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1
20:45h Juventus - Milan X
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig X
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1
20:45h Juventus - Milan X
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 1
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton X
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa X
20:45h Juventus - Milan X
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 1
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton X
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa X
20:45h Juventus - Milan X
0
Don't wanna hear about it
Every single one's got a story to tell...
Every single one's got a story to tell...
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 1
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig X
16:00h Sheffield United - Crystal Palače 1
16:15h Barcelona - Atletico Madrid x
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar x
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2
20:45h Juventus - Milan 1
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 1
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig X
16:00h Sheffield United - Crystal Palače 1
16:15h Barcelona - Atletico Madrid x
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar x
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2
20:45h Juventus - Milan 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
13:30h Barnsley - Norwich City 2
15:00h Udinese - Bologna x
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 1x
16:15h Barcelona - Atletico Madrid x
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino x2
15:00h Metz - Nimes x2
17:30h West Ham - Everton 1x
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1x
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa x
20:45h Juventus - Milan 1x
15:00h Udinese - Bologna x
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 1x
16:15h Barcelona - Atletico Madrid x
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino x2
15:00h Metz - Nimes x2
17:30h West Ham - Everton 1x
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1x
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa x
20:45h Juventus - Milan 1x
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2
15:00h Udinese - Bologna 1x
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 2
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X2
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 2
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X2
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1x
20:45h Juventus - Milan 12
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2
15:00h Udinese - Bologna 1x
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 2
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X2
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 2
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens X2
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1x
20:45h Juventus - Milan 12
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X2
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace X2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 1
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes X2
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1X
20:45h Juventus - Milan 1
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X2
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace X2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 1
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 2
15:00h Metz - Nimes X2
17:30h West Ham - Everton 1
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1X
20:45h Juventus - Milan 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 1X
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton X
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1
20:45h Juventus - Milan 1
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City X
15:00h Udinese - Bologna 1
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 1X
16:15h Barcelona - Atletico Madrid X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1
15:00h Metz - Nimes 1
17:30h West Ham - Everton X
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 1
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1
20:45h Juventus - Milan 1
0
samo malo provociram
Re: Kladionica 2020/ 2021
22. KOLO REZULTATI:
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2-2 ... X
15:00h Udinese - Bologna 1-1 ... X
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 3-2 ... 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 0-2 ... 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 0-0 ... X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1-1 ... X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1-1 ... X
15:00h Metz - Nimes 0-3 ... 2
17:30h West Ham - Everton 0-1 ... 2
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 0-1 ... 2
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2-2 ... X
20:45h Juventus - Milan 0-3 ... 2
SUBOTA, 8. MAJ
13:30h Barnsley - Norwich City 2-2 ... X
15:00h Udinese - Bologna 1-1 ... X
15:30h Borussia Dortmund - RB Leipzig 3-2 ... 1
16:00h Sheffield United - Crystal Palace 0-2 ... 2
16:15h Barcelona - Atletico Madrid 0-0 ... X
19:05h Zrinjski Mostar - Velež Mostar 1-1 ... X
NEDJELJA. 9. MAJ
15:00h Hellas Verona - Torino 1-1 ... X
15:00h Metz - Nimes 0-3 ... 2
17:30h West Ham - Everton 0-1 ... 2
18:30h Panathinaikos - AEK Athens 0-1 ... 2
19:30h Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2-2 ... X
20:45h Juventus - Milan 0-3 ... 2
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
REZULTATI FORUMAŠA 21. kolo:
1. USERNAME 32 BODA
2. east_side 27 bodova
3. scorpio 22 boda
4. smajlic 21 bod
5. socrates 18 bodova
6. medvjed23 17 bodova
7. storm 14 bodova
1. USERNAME 32 BODA
2. east_side 27 bodova
3. scorpio 22 boda
4. smajlic 21 bod
5. socrates 18 bodova
6. medvjed23 17 bodova
7. storm 14 bodova
1
1
Re: Kladionica 2020/ 2021
POREDAK UKUPNO NAKON 21. KOLA:
1. SOCRATES 532 BODA
2. scorpio 520 bodova
3. smajlic 511 bodova
4. username 510 bodova
5. medvjed23 469 bodova
6. pink floydd 433 boda
7. storm 425 bodova
8. east side 247 bodova
1. SOCRATES 532 BODA
2. scorpio 520 bodova
3. smajlic 511 bodova
4. username 510 bodova
5. medvjed23 469 bodova
6. pink floydd 433 boda
7. storm 425 bodova
8. east side 247 bodova
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim
15:30h Augsburg - Werder Bremen
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale)
18:00h Juventus - Inter
19:00h Benfica - Sporting Lisboa
20:45h Roma - Lazio
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva
13:00h Crystal Palace - Aston Villa
15:00h Udinese - Sampdoria
17:00h Strum Graz - Rapid Wien
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki
18:30h Villareal - Sevilla
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim
15:30h Augsburg - Werder Bremen
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale)
18:00h Juventus - Inter
19:00h Benfica - Sporting Lisboa
20:45h Roma - Lazio
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva
13:00h Crystal Palace - Aston Villa
15:00h Udinese - Sampdoria
17:00h Strum Graz - Rapid Wien
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki
18:30h Villareal - Sevilla
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio X2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva X2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa X2
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien X2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 1
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio X2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva X2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa X2
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien X2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 2
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria 2
17:00h Sturm Graz - Rapid Wien 2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1x
18:30h Villareal - Sevilla 2
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 2
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria 2
17:00h Sturm Graz - Rapid Wien 2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1x
18:30h Villareal - Sevilla 2
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo.
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter X
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 1
13:00h Crystal Palace - Aston Villa X
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki X
18:30h Villareal - Sevilla X
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter X
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 1
13:00h Crystal Palace - Aston Villa X
15:00h Udinese - Sampdoria 1
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki X
18:30h Villareal - Sevilla X
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 12
15:30h Augsburg - Werder Bremen x
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 1x
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio 2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva x
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria x
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 12
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki x
18:30h Villareal - Sevilla 1x
15:30h Augsburg - Werder Bremen x
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) 1
18:00h Juventus - Inter 1x
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio 2
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva x
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 2
15:00h Udinese - Sampdoria x
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 12
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki x
18:30h Villareal - Sevilla 1x
0
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma
- Reactions: 17892
- Postovi: 8407
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) x2
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio X
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva x2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa x2
15:00h Udinese - Sampdoria 1x
17:00h Strum Graz - Rapid Wien x2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 1
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 2
15:30h Augsburg - Werder Bremen 1
18:15h Chelsea - Leicester City (fa cuo finale) x2
18:00h Juventus - Inter 1
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 1
20:45h Roma - Lazio X
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva x2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa x2
15:00h Udinese - Sampdoria 1x
17:00h Strum Graz - Rapid Wien x2
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 1
0
Re: Kladionica 2020/ 2021
23. KOLO
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 1
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City 1
18:00h Juventus - Inter X
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 1
15:00h Udinese - Sampdoria X
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 2
SUBOTA, 15. MAJ
15:30h Arminia Bielefeld - TSC Hoffenheim 1
15:30h Augsburg - Werder Bremen X
18:15h Chelsea - Leicester City 1
18:00h Juventus - Inter X
19:00h Benfica - Sporting Lisboa 2
20:45h Roma - Lazio 1
NEDJELJA, 16. MAJ
13:00h Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2
13:00h Crystal Palace - Aston Villa 1
15:00h Udinese - Sampdoria X
17:00h Strum Graz - Rapid Wien 1
18:30h AEK Athens - Aris Thessaloniki 1
18:30h Villareal - Sevilla 2
0
Don't wanna hear about it
Every single one's got a story to tell...
Every single one's got a story to tell...