O čemu trenutno razmišljate

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2728
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Pekmeza »

hani_jong_un je napisao/la: 08 maj 2026, 22:53 od sad jedem tunjevinu svaki dan 🥰
Dze ovaj Hani ??
Izgleda otrovo se tunjevinom :kme
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11373
Postovi: 7170
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la MunDzi »

Pekmeza je napisao/la: 24 maj 2026, 21:16
hani_jong_un je napisao/la: 08 maj 2026, 22:53 od sad jedem tunjevinu svaki dan 🥰
Dze ovaj Hani ??
Izgleda otrovo se tunjevinom :kme
Ti si Hani.
3
2 slika 1 slika
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3644
Postovi: 2988
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Bobi »

Znači Mundzi nam je visoka 178 cm :mig
1
1 slika
:danny
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11373
Postovi: 7170
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la MunDzi »

A siroka 177cm. @Bobi u tebe gledam. :mig
2
2 slika
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3644
Postovi: 2988
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Bobi »

Predajem se :D.
0
:danny
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Bella_ »

Voljela bi kad bi znala kako da usmjerim mozak da vise misli na ono sto imam a ne sto nemam.
Neznam kako da to uspijem.
Toliko mi fali i toliko me boli sto nemam od njih ono sto treba da imam, kao da ne postojim ali kad nešto treba onda postojim.
A sa druge strane imam njega koji mi je sve i koji čini da se osjecam voljenom a ja mislim zašto su takvi i nemogu da se dam 100% sto je nepravedno prema njemu.
Eto, te me misli ubijaju godinama pa čak da nekad pomislim da ću oboliti.
3
1 slika 2 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10230
Postovi: 7502
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la WhiskeyPete »

Igraj PS5, ako imaš godišnju pretplatu, svaki mjesec ti Sony daje besplatnu igricu.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10230
Postovi: 7502
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la WhiskeyPete »

@Russki druže možeš li mi pomoći sa informacijom oko tvrđave izađe Kreševa?
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14113
Postovi: 8353
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la vjesticanametli »

Bella_ je napisao/la: 30 maj 2026, 10:02 Voljela bi kad bi znala kako da usmjerim mozak da vise misli na ono sto imam a ne sto nemam.
Neznam kako da to uspijem.
Toliko mi fali i toliko me boli sto nemam od njih ono sto treba da imam, kao da ne postojim ali kad nešto treba onda postojim.
A sa druge strane imam njega koji mi je sve i koji čini da se osjecam voljenom a ja mislim zašto su takvi i nemogu da se dam 100% sto je nepravedno prema njemu.
Eto, te me misli ubijaju godinama pa čak da nekad pomislim da ću oboliti.
te sto se jave po potrebi odjebi prodisaces
4
1 slika 3 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la neodoljivi »

.....da me nekA odvede na more, ona mene ne ja nju
FB_IMG_1780422459803.jpg
4
3 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2728
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Pekmeza »

kolko si vodijo tolko su te vodili :haha
jesi barem bijo na makarskoj rivijeri :mig :haha
2
1 slika 1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11373
Postovi: 7170
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la MunDzi »

Maloprije sam u razgovoru sa rodjakom u carsiji napravila odluku da zelim doci u Bosnu da zivim.

Jos samo da muza obradim za tu ideju. Npr, zimu provoditi van Bosne, a ljeta u Bosni.
2
2 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14113
Postovi: 8353
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la vjesticanametli »

ideja je dobra 👍

ja def samo da odradim jos par stvari i odo u rajvosa
3
1 slika 2 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14113
Postovi: 8353
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la vjesticanametli »

pocela skupljat papire za produzenje boravka i bih 🙈
2
1 slika 1 slika
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5620
Postovi: 7102
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Duh »

o pitanju iz pitanja...
ono razmisljamo li o smrti...
Nema kraja. Ako se mora umrijeti, ajd...a i ne mora se. Sutra umrijeti-ok. Nikada ne umrijeti-ok.
Ne razmisljam o tome kako cu umrijeti, Nekada o tome koliko sam puta umro. Strah od smrti je neopravdan. Jedino zivot ubija
Ali ne bi se trebali ni zivota bojati, nego kako ga zivite ili ne zivite.
1
1 slika
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10230
Postovi: 7502
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la WhiskeyPete »

Ma ja razmišljam kako ću završiti master ligu na PES 2006.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
exliberal
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6473
Postovi: 4054
Pridružen/a: 06 okt 2020, 15:00

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la exliberal »

Stao na kafu poslije posla I potrefi se poznanik sa zenom....I.prica kako treba sad da idu u Trebinje ( sad je to Monako za pojedine srbe) I kako se tamo zivi , kako je sve blizu Dubrovnik eto samo preko brda...rekoh jel ono ima granica sto se mora proci...pa ima al ako poranis prije 7 prodjes za pola sata....a ako zakasnis..onda malo duze...a a mora se cekat, a ako ides u cg..pa isto tako...znaci minimalno sat vremena ...a ako hoces do sarajeva jal preko stoca ili foce, neznas koji je gori put...joj jesi I ti

Mozda jesam mozda nisam al mi nemojte srat I pisat o Trebinju kao da je Monaco...nemate postenog doktora...usutase oboje. Pun mi je K**** ove imigracije I simptoma krda...kud svi turci tu i mali mujo...odjebite svi...idu mi svi na zivce opasno 🤬
2
1 slika 1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”