O čemu trenutno razmišljate

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7643
Postovi: 13649
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Namazana »

Danny je napisao/la: 28 jun 2026, 13:54 kako uvijek uspijem uflekati bijelu odjecu ..
Oblaci crnu :ooo
2
1 slika 1 slika
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12595
Postovi: 8271
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Danny »

Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 14:59
Danny je napisao/la: 28 jun 2026, 13:54 kako uvijek uspijem uflekati bijelu odjecu ..
Oblaci crnu :ooo
ova sedmica je svijetla .. ne mogu :ooo
2
2 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7643
Postovi: 13649
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Namazana »

O mojoj kosi, trebam masku staviti, al kako se isfenirati 😟
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11527
Postovi: 7260
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 19:44 O mojoj kosi, trebam masku staviti, al kako se isfenirati 😟
Cuj kako. :zbunj Pa valjda sa fenom i cetkom. :oo
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7643
Postovi: 13649
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 28 jun 2026, 20:29
Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 19:44 O mojoj kosi, trebam masku staviti, al kako se isfenirati 😟
Cuj kako. :zbunj Pa valjda sa fenom i cetkom. :oo
Imam rotirajucu cetku, ne treba mi fen :oo
0
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11527
Postovi: 7260
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 20:36
MunDzi je napisao/la: 28 jun 2026, 20:29

Cuj kako. :zbunj Pa valjda sa fenom i cetkom. :oo
Imam rotirajucu cetku, ne treba mi fen :oo
Pa sto onda pitas kako ces.
Onako jelde, iz dosade. :oo
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7643
Postovi: 13649
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: O čemu trenutno razmišljate

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 28 jun 2026, 20:42
Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 20:36

Imam rotirajucu cetku, ne treba mi fen :oo
Pa sto onda pitas kako ces.
Onako jelde, iz dosade. :oo
Pitala sam zbog toga sto mi je naporno da susim kosu, jer je temp, bar kod mene, jos visoka, nema vjetrica ni na rijeci, al nebitno, zaboravite da sam bilo sta napisala :oo
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”