Hoću da kažem! (2020. - 2025.)

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46957
Postovi: 39314
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

Russki je napisao/la: 21 okt 2020, 10:31 Dakle postoji mjesto za napredak ?
kaze da postoji samo eto treba vremena :srce
pitala je ja da mi iskreno kaze trebamo li psihijatru ici, a ona kaze da ona moze pomoci
koliko mi je to trebalo da cujem :lejla
4
4 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Dobro jutro :bih1
3
2 slika 1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:46Dobro jutro :bih1
jesi dobro?
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:47
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:46Dobro jutro :bih1
jesi dobro?
Dobar,sto? :oo
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:48
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:47

jesi dobro?
Dobar,sto? :oo
pa obicno pozelis dobro jutro kad mi krenemo kucama s posla. :ooo
2
2 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:49
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:48

Dobar,sto? :oo
pa obicno pozelis dobro jutro kad mi krenemo kucama s posla. :ooo
To je dobar dan zajebantu :oo
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:51
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:49

pa obicno pozelis dobro jutro kad mi krenemo kucama s posla. :ooo
To je dobar dan zajebantu :oo
Pa znam, zato i kazem. :ooo
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la R4IN »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:55
R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:51

To je dobar dan zajebantu :oo
Pa znam, zato i kazem. :ooo
Pa ne ides kuci navecer :D
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

R4IN je napisao/la: 21 okt 2020, 10:57
Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 10:55

Pa znam, zato i kazem. :ooo
Pa ne ides kuci navecer :D
Isao bih da smijem.
0
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Zara »

20201021_110947.jpg
:haya
5
4 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Zara
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 7585
Postovi: 3973
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:08

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Zara »

inače, autor djela na tanjiru je @Malfoy :missy
3
2 slika 1 slika
Shoot for the moon! Even if you miss, you'll land among the stars.
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6829
Postovi: 3033
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Malfoy »

Zara je napisao/la: 21 okt 2020, 11:13 inače, autor djela na tanjiru je @Malfoy :missy
Treba dan poceti pozitivno..payel :oo
1
1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Moonlight »

Oh jeste se na tipkali... Samo da vam mahnem s Elidze :cao
7
5 slika 2 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

ja krenem praviti ali pojedem svo suho meso i onda rasirim sudzuku i sir po citavom tanjiru. :tugi

Mene kad bi htjeli da kiNDapuju, dovoljno je da kroz prozor kombija izbace visocku pecenicu. :tugi :tugi
3
3 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Arslan_11 »

Moram malo razmisliti i zapitati se na koga ustvari da budem ljubomoran. :hm
2
2 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6829
Postovi: 3033
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la Malfoy »

Arslan_11 je napisao/la: 21 okt 2020, 11:20 ja krenem praviti ali pojedem svo suho meso i onda rasirim sudzuku i sir po citavom tanjiru. :tugi

Mene kad bi htjeli da kiNDapuju, dovoljno je da kroz prozor kombija izbace visocku pecenicu. :tugi :tugi
Imao sam isti problem. I onda skontam e neces vise i kupim sebi onu masinu. Mislim jedem ja i dalje dok pripremam, ali sada bar nesto i na tanjiru zavrsi.
4
4 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46957
Postovi: 39314
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da kažem!

Post Postao/la smajlic »

IMG-6582d456597264efb0521f067802093a-V.jpg
pa najsladje stvorenje na svijetu :lejla
10
9 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Zaključano

Natrag na “Parlaonica”