Da se požalim
Re: Da se požalim
ma pošalji, zna to ona
1
1
Re: Da se požalim
nijeee
prvo je bila tisina pa muzika i pozdrav za behar
nije ti pojacano mozda
sa strane imaju crtice
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Da se požalim
ne zezaj
ostavi opet
ono sam samo ja upratila
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Da se požalim
Kaze doktor jedi vise puta dnevno manje obroke. To je puno lakse reci nego uciniti 

2
1
1
1
Re: Da se požalim
I kako to misli? Evo ja jedem malo za dorucak, pojedm vocku, jogurt, nesto slatko, pa rucak i onda opet neko voce.. mislim to sve u vremenskim razmacima..
Ima li neko na forumu da mora jeste tako vise puta dnevno manje obroke da mi malo objasni kako sebi to rasporedi i sta jede?
Ima li neko na forumu da mora jeste tako vise puta dnevno manje obroke da mi malo objasni kako sebi to rasporedi i sta jede?
0
- WhiskeyPete
- Sleepless FM

- Reactions: 10230
- Postovi: 7502
- Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
- Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.
Re: Da se požalim
Draga Polaris, teško je reći koja vrsta ishrane kome odgovara, to je stvar koliko ti eksperimentišeš sa hranom, gdje bi morala što više izbjegavati ultraprocesuirane proizvode, jer oni imaju jako malu nutritivnu vrijednost.
0
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Re: Da se požalim
@Miss Y. bi to mogla znati, ako je suditi po onome sto pise na trenutno jedem/pijem

2
1
1
1
1