Nekome ko neće pročitati ostavite poruku

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2730
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Nekome ko neće pročitati ostavite poruku

Post Postao/la Pekmeza »

Kad malo citam to unazad , baš i mislim da si bio pravi dog
0
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Nekome ko neće pročitati ostavite poruku

Post Postao/la Ommadawn »

Kazes da zelis samo da "malo osvezis"?
Botoxom? Silikonima?
A ja ti kazem da takva ljepota koju sada posjedujes se tesko gdje vise moze naci.
Da ofarbas kosu u plavo - pomislio bih da si Brigitte Bardot dosla ravno iz 1968.
A ovako si ljepsa cak i od nje. I stvarno ne vidim nikakav razlog da se pumpas tim glupostima.
Da te postavim ispred sebe i da te posmatram - ne bih se sit nagledao.
Nije valjda da taj tvoj zgembo (koji, istini za volju, tebi nikad ne bi ni prisao na deset metara da smo se ti i ja usinhronizovali) misli da bi bilo dobro da povecas usne, jagodice, guzicu (koja by the way izgleda fantasticno) ili grudi (koje super idu uz tvoju figuru)?
No dobro - to je tvoje tijelo i mozes s njim raditi sta hoces.
Ja samo smatram da je apsolutno bezpotrebno i da ces unistiti ljepotu koju vec posjedujes.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”