Da se pohvalim

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27269
Postovi: 18978
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Heidi »

Ja sam aludirala na moj bol u ramenu, a sta gospoda misli, ne znam.

U stvari, vjerovatno misle da sam neki hippie koji za sve krivi americku vladu, jer volim Woodstock jeans I pusim travu.
3
1 slika 2 slika
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

Ma i Woodstock je bio maslo americke vlade.

Sve ih nadrogiralo, pa nisu mogli sprijeciti daljnji razvoj dogadjaja.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

Nije dzabe Hendrix himnu odsvir'o.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27269
Postovi: 18978
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Heidi »

I u pravu su za to sto misle o meni.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la storm »

Socrates je napisao/la: 11 sep 2020, 12:07 Voda rjesava vecinu problema.
Čak i u drugom agregatnom stanju...
Dok sam trenirao, imali smo nekog munjenog fizioterapeuta... Kakva god ozljeda bila... On pogleda, potapse te po glavi... "stavi leda, biće bolje" :odm
Tako da mu se na kraju nismo više ni žalili :valja
2
1 slika 1 slika
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

A 'dje sauna? :klanja
1
1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la R4IN »

Posta cu dajdza po drugi put :fatih
4
1 slika 3 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la hani_jong_un »

joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
7
6 slika 1 slika
1811
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Miss Y. »

My Moonlight is better than yours :yes


:zaljub

20200919_001611.jpg
4
3 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

Hannibal je napisao/la: 11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt

Na temi gdje se ljudi hvale ti postavi ovu skoro tragicnu epizodu.

Hajd' nek' je glava na ramenima.
2
2 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Moonlight »

Hannibal je napisao/la: 11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
Ovo je za ona traumatic na iskustva
Nek si ti nama živ i zdrav hvala Allahu
2
2 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

Nekad se zaista mozes hvaliti da si ziv.
2
2 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Socrates »

Ja sam skak'o cetiri puta bungee.

Vise necu vjerovatno.
2
1 slika 1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36077
Postovi: 32692
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la dmr »

Prestigla me iskra :prvi :D
3
2 slika 1 slika
make your move :damir
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la hani_jong_un »

dmr je napisao/la: 21 sep 2020, 19:34 Prestigla me iskra :prvi :D
nista brt, pocni da pravis bureke
4
3 slika 1 slika
1811
Tokmak
Novi behar
Novi behar
Reactions: 78
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2020, 18:14
Lokacija: Žlibina

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la Tokmak »

Hannibal je napisao/la: 11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
Kada god možeš izbjegavaj se voziti kao suvozač, jer na tom mjestu u automobilu bude najviše smrtno stradalih,u postocima.
2
2 slika
Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3995
Postovi: 2881
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Da se pohvalim

Post Postao/la scorpio »

Odradio sam dobar trening... zadovoljan sam :yes

Sve me boli... odoh spavati
4
3 slika 1 slika
samo malo provociram :crni
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”