Da se pohvalim
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27269
- Postovi: 18978
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Da se pohvalim
Ja sam aludirala na moj bol u ramenu, a sta gospoda misli, ne znam.
U stvari, vjerovatno misle da sam neki hippie koji za sve krivi americku vladu, jer volim Woodstock jeans I pusim travu.
U stvari, vjerovatno misle da sam neki hippie koji za sve krivi americku vladu, jer volim Woodstock jeans I pusim travu.
3
1
2
2
Re: Da se pohvalim
Ma i Woodstock je bio maslo americke vlade.
Sve ih nadrogiralo, pa nisu mogli sprijeciti daljnji razvoj dogadjaja.
Sve ih nadrogiralo, pa nisu mogli sprijeciti daljnji razvoj dogadjaja.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se pohvalim
Čak i u drugom agregatnom stanju...
Dok sam trenirao, imali smo nekog munjenog fizioterapeuta... Kakva god ozljeda bila... On pogleda, potapse te po glavi... "stavi leda, biće bolje"
Tako da mu se na kraju nismo više ni žalili
2
1
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se pohvalim
joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
7
6
1
1
1811
Re: Da se pohvalim
My Moonlight is better than yours

4
3
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Da se pohvalim
Hannibal je napisao/la: ↑11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
Na temi gdje se ljudi hvale ti postavi ovu skoro tragicnu epizodu.
Hajd' nek' je glava na ramenima.
2
2
Tražili smo se po prethodnim životima
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Da se pohvalim
Ovo je za ona traumatic na iskustvaHannibal je napisao/la: ↑11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
Nek si ti nama živ i zdrav hvala Allahu
2
2
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Da se pohvalim
Nekad se zaista mozes hvaliti da si ziv.
2
2
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se pohvalim
Ja sam skak'o cetiri puta bungee.
Vise necu vjerovatno.
Vise necu vjerovatno.
2
1
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Da se pohvalim
Kada god možeš izbjegavaj se voziti kao suvozač, jer na tom mjestu u automobilu bude najviše smrtno stradalih,u postocima.Hannibal je napisao/la: ↑11 sep 2020, 17:53 joj danas sam mogo da poginem il da se dobro povrijedim al na srecu nisam. trebo drug da me pokupi s autom i da odemo do drugog momka i meni nesta svisne reko ma ne mogu s njim da se vozim i odem svojim autom. kad dolazi on 10 tak min poslije mene, desna strana sajbe citava razlomljena, kaze kako je skrenuo u ulicu bio odmah na pocetku ulice parkiran kamion i iz kàmiona virila nekakva metalna sipka i on se zabije u tu sipku. mogla me ta sipka strefit po sred glave da sam bio na suvozacevom mjestu jbt
2
2
Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.
Re: Da se pohvalim
Odradio sam dobar trening... zadovoljan sam
Sve me boli... odoh spavati
Sve me boli... odoh spavati
4
3
1
1
samo malo provociram 

1

