Il Doboj il ništa
Da se pohvalim
Re: Da se pohvalim
2
1
1
1
Re: Da se pohvalim
Spuc'o me Weltschmerz. 
Osjecam se k'o co'jek.
Osjecam se k'o co'jek.
4
2
1
1
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Da se pohvalim
Opet cu se pohvaliti tudjim perkama...
Juče se u Sarajevu rodilo jedno pile...Malo, i zuto...
, pile je teško 3600 grama i dugo 54 cm. I pile.je donijelo sreću i radost svima oko sebe Pa tako i meni. I piletova mama , inače liječnica i moja prisna prijateljica,, neće morati da polaže državni sa trbuhom do zuba , od čega je strahovala
, pile je culo mamine strahove pa je požurilo 22 dana i došlo na svijet.
Malo naše drago pile... živo nam i zdravo bilo Inshallah.





P.s. Pile će se zvati Adnan
Kojeg li isareta Allahu dragi
Juče se u Sarajevu rodilo jedno pile...Malo, i zuto...
Malo naše drago pile... živo nam i zdravo bilo Inshallah.
P.s. Pile će se zvati Adnan
Kojeg li isareta Allahu dragi
6
5
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
- Heidi
- Lemon Addict

- Reactions: 27266
- Postovi: 18978
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
- Lokacija: Kosmicki raspor
Re: Da se pohvalim
Slozila I organizovala sam sve fioke koje imam.
Pola vrece budalastina koje cu bacit.
Pola vrece budalastina koje cu bacit.
3
2
1
1


