Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13442
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Ommadawn »

Gdje je @Danny ?
Nema ga danima a to me malo zabrinjava..
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46954
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

East_side je napisao/la: 21 okt 2020, 20:51
Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
I ja se pitam. Takodjer, gdje su @Sarajka i @Danny :ovaj
danny je pisao na sparivanju predzadnji put da ima nekih obaveza narednih sedmica i da ga nece biti :medzed
4
2 slika 1 slika 1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text :kme
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Moonlight »

Dina je napisao/la: 21 okt 2020, 22:38 Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text :kme
Kako trebaš formatirati? I koji je blog?
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

Moonlight je napisao/la: 21 okt 2020, 22:43
Dina je napisao/la: 21 okt 2020, 22:38 Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text :kme
Kako trebaš formatirati? I koji je blog?
Ma neki bezze otvorila...
Problem je što tekst koji bi trebao biti u strofama, bude.. kao običan tekst, bez razmaka, enteri nemaju efekta...
Isprobavala sam razlicite templates, ali uvijek isto :zbunj
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Moonlight »

Dina je napisao/la: 21 okt 2020, 22:46
Moonlight je napisao/la: 21 okt 2020, 22:43

Kako trebaš formatirati? I koji je blog?
Ma neki bezze otvorila...
Problem je što tekst koji bi trebao biti u strofama, bude.. kao običan tekst, bez razmaka, enteri nemaju efekta...
Isprobavala sam razlicite templates, ali uvijek isto :zbunj
Na kojoj platformi? Pošalji mi html kod u pp da pogledam
3
2 slika 1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

East_side je napisao/la: 21 okt 2020, 20:51
Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
I ja se pitam. Takodjer, gdje su @Sarajka i @Danny :ovaj
Što ti trebaju? :fiju :heidi2
0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Muka mi neka u stomaku, jel to simpson korone ?
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46954
Postovi: 39311
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

Russki je napisao/la: 22 okt 2020, 08:18 Muka mi neka u stomaku, jel to simpson korone ?
nije nego 'ladne pive :crni
3
3 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

smajlic je napisao/la: 22 okt 2020, 08:20
Russki je napisao/la: 22 okt 2020, 08:18 Muka mi neka u stomaku, jel to simpson korone ?
nije nego 'ladne pive :crni
Uh dobroe falati
3
3 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

bart simpson...

slika
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Moonlight »

Gdje nam je to @vjesticanametli ?
Nema nam ni @Iskra :tugi
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6829
Postovi: 3033
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Malfoy »

Dina je napisao/la: 21 okt 2020, 22:38 Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text :kme
Sta treba?
0
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

Malfoy je napisao/la: 22 okt 2020, 10:38
Dina je napisao/la: 21 okt 2020, 22:38 Jel ima neko iskustva sa html kodovima za blog? Ne znam formatirati text :kme
Sta treba?
Imala sam problem s izgledom teksta, ali @Moonlight me uputila na rješenje, ako ne uspijem, javim ti...
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Malfoy
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6829
Postovi: 3033
Pridružen/a: 03 aug 2020, 02:05

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Malfoy »

Dina je napisao/la: 22 okt 2020, 11:44 Imala sam problem s izgledom teksta, ali @Moonlight me uputila na rješenje, ako ne uspijem, javim ti...
Ma i @Moonlight je streber u dusi. Siguran sam da ti je fino objasnila :ok
2
1 slika 1 slika
SARAJEVO HORDE BOG I ČARŠIJA
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14113
Postovi: 8353
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la vjesticanametli »

Moonlight je napisao/la: 22 okt 2020, 10:30 Gdje nam je to @vjesticanametli ?
Nema nam ni @Iskra :tugi
tuj caaaam....posao a i termini kod doktora draga :vjestica znas vec😘 smori me.....cujemo se
1
1 slika
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Moonlight »

vjesticanametli je napisao/la: 22 okt 2020, 14:02
Moonlight je napisao/la: 22 okt 2020, 10:30 Gdje nam je to @vjesticanametli ?
Nema nam ni @Iskra :tugi
tuj caaaam....posao a i termini kod doktora draga :vjestica znas vec😘 smori me.....cujemo se
Navrati malo, samo da znamo da nisi gdje pala s metle :trep

Cuvaj se :ljubi
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”