Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la East_side »

Gdje je @Maksuz svratila :ovaj

Nedostaju mi njeni postovi i onaj njen Kurt Bjelogrlic, tj. Dragan Cobain

@carobnjak_N je isto rijetko tu :ovaj

A nikako nema ovih par koji su tu bili na samom pocetku: Zejnep, Insomnia, Rajvosa... sta bi s ljudOVima? :roll
1
1 slika
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

a nema ni iskre od sinoc 🤷‍♀️
2
1 slika 1 slika
1811
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

A gdje su nam zlatne kašike ?
4
1 slika 3 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6876
Postovi: 6463
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Fatih »

Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
Evo me. :fiju
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Miss Y. »

Fatih je napisao/la: 24 okt 2020, 15:18
Miss Y. je napisao/la: 21 okt 2020, 20:18 Gdje je @Fatih ? :ovaj
Evo me. :fiju
Neka te. :apl
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17334
Postovi: 9648
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Arslan_11 »

:stid
Miss Y. je napisao/la: 24 okt 2020, 15:19
Fatih je napisao/la: 24 okt 2020, 15:18

Evo me. :fiju
Neka te. :apl
Neka te fatih.

@Miss Y. :kiss
3
2 slika 1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

20201025_154700.jpg
2
1 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Beba da je blize, frmnjauuuuu :oho
2
2 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

predo sam papire za dvije stipendije. kad bi mi nekim slucajem odobrili obje bil me mogli nekako skontat da primam dvije stipendije i kad bi me skontali sta bi bilo haha
5
5 slika
1811
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Socrates »

Hannibal je napisao/la: 26 okt 2020, 13:09 predo sam papire za dvije stipendije. kad bi mi nekim slucajem odobrili obje bil me mogli nekako skontat da primam dvije stipendije i kad bi me skontali sta bi bilo haha
Sta je tacno stipendija? Ko to odobrava i placa?
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

Hannibal je napisao/la: 26 okt 2020, 13:09 predo sam papire za dvije stipendije. kad bi mi nekim slucajem odobrili obje bil me mogli nekako skontat da primam dvije stipendije i kad bi me skontali sta bi bilo haha
Ja te skontam kad se kloniras, a da neće oni. :cocoma
4
4 slika
Mehaning
Proleter
Reactions: 6550
Postovi: 4961
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Mehaning »

Hannibal je napisao/la: 26 okt 2020, 13:09 predo sam papire za dvije stipendije. kad bi mi nekim slucajem odobrili obje bil me mogli nekako skontat da primam dvije stipendije i kad bi me skontali sta bi bilo haha
Vratiti češ pare... :ok
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Socrates »

Ja mislim da smo mi izmislili novo znacenje za rijec stipendija. :valja
3
3 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

Socrates je napisao/la: 26 okt 2020, 15:55
Hannibal je napisao/la: 26 okt 2020, 13:09 predo sam papire za dvije stipendije. kad bi mi nekim slucajem odobrili obje bil me mogli nekako skontat da primam dvije stipendije i kad bi me skontali sta bi bilo haha
Sta je tacno stipendija? Ko to odobrava i placa?
opcina brt
0
1811
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

Gdje je Fatih?! :uh
1
1 slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17554
Postovi: 10985
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la CocoMa »

uvijek_kontra je napisao/la: 27 okt 2020, 07:08 Gdje je Fatih?! :uh
U privatnim obavezama.

:malagani

Nas stavio u drugi plan. :keke

@Fatih nemoj nas zaboraviti. :cvijece
2
1 slika 1 slika
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

A ok. :sret
Reko da ga nije ko dirO. :fatih
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”