Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

pink floydd je napisao/la: 30 okt 2020, 12:39
Russki je napisao/la: 30 okt 2020, 12:38 Deste neradnici :kiss:
Prošlo 15 dana :konta
kako brzo prodjose 😭
3
1 slika 2 slika
1811
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

pink floydd je napisao/la: 30 okt 2020, 12:39
Russki je napisao/la: 30 okt 2020, 12:38 Deste neradnici :kiss:
Prošlo 15 dana :konta
Jest brt u 5oj dimenziji nema vremena.
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la pink floydd »

Ko nam sutra kroji sudbinu, ko je sparivač :ovaj

@Dina @smajlic
3
2 slika 1 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46957
Postovi: 39314
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

pink floydd je napisao/la: 30 okt 2020, 15:55 Ko nam sutra kroji sudbinu, ko je sparivač :ovaj

@Dina @smajlic
ja :malagani
primam pare u pp :opa ili slatkise :crni
2
1 slika 1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

smajlic je napisao/la: 30 okt 2020, 15:59
pink floydd je napisao/la: 30 okt 2020, 15:55 Ko nam sutra kroji sudbinu, ko je sparivač :ovaj

@Dina @smajlic
ja :malagani
primam pare u pp :opa ili slatkise :crni
Mene ostavi sa @dmr ili me nemoj ni sparivati...
4
3 slika 1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

smajlic je napisao/la: 30 okt 2020, 15:59
pink floydd je napisao/la: 30 okt 2020, 15:55 Ko nam sutra kroji sudbinu, ko je sparivač :ovaj

@Dina @smajlic
ja :malagani
primam pare u pp :opa ili slatkise :crni
može jabuka?

:max
3
3 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36095
Postovi: 32709
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

Dina je napisao/la: 30 okt 2020, 16:09
smajlic je napisao/la: 30 okt 2020, 15:59

ja :malagani
primam pare u pp :opa ili slatkise :crni
Mene ostavi sa @dmr ili me nemoj ni sparivati...
@smajlic i mene isto :love

Pardon, ne isto, ne sa dmr nego sa Dinom :D :love
3
2 slika 1 slika
make your move :damir
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bella_ »

Imam šlagfix kojem je istekao rok 19.10 prošle godine, smijem li ga koristiti ili je no-no?
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Lana »

Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:49 Imam šlagfix kojem je istekao rok 19.10 prošle godine, smijem li ga koristiti ili je no-no?
Ni slucajno..jer su to mlijecni proizvodi :ljub
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bella_ »

Lana je napisao/la: 31 okt 2020, 08:51
Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:49 Imam šlagfix kojem je istekao rok 19.10 prošle godine, smijem li ga koristiti ili je no-no?
Ni slucajno..jer su to mlijecni proizvodi :ljub
ovo?
slika
0
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Lana »

Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:54
Lana je napisao/la: 31 okt 2020, 08:51

Ni slucajno..jer su to mlijecni proizvodi :ljub
ovo?
slika
Hm ne znam ja opet ne bih..nekako ja strogo vodim racuna o tome.Jer ne znas sad koliko moze da ti naskodi to.
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bella_ »

Lana je napisao/la: 31 okt 2020, 08:59
Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:54

ovo?
slika
Hm ne znam ja opet ne bih..nekako ja strogo vodim racuna o tome.Jer ne znas sad koliko moze da ti naskodi to.
Ok, hvala ti🌹😘
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

e ne znam za te slagove, al ja redovno uzimam cokolade kojima je isteko rok i dobre su
2
2 slika
1811
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Lana »

Hannibal je napisao/la: 31 okt 2020, 09:04 e ne znam za te slagove, al ja redovno uzimam cokolade kojima je isteko rok i dobre su

Pa i to kako vidimo posljedice :ehe
2
1 slika 1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17418
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Ommadawn »

Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:54
Lana je napisao/la: 31 okt 2020, 08:51

Ni slucajno..jer su to mlijecni proizvodi :ljub
ovo?
slika
Tu ako ima mliječnog proizvoda ja sam Jimi Hendrix.

Mliječni proizvod se ne treba koristiti samo ako se ubuđa ili ako je prokiseo.

Znam, radio sam dugo godina u mljekari.
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Lana »

Ommadawn je napisao/la: 31 okt 2020, 09:13
Bella_ je napisao/la: 31 okt 2020, 08:54

ovo?
slika
Tu ako ima mliječnog proizvoda ja sam Jimi Hendrix.

Mliječni proizvod se ne treba koristiti samo ako se ubuđa ili ako je prokiseo.

Znam, radio sam dugo godina u mljekari.

Ja kako znam da i to kako sadrzi obrano mlijeko u prahu
1
1 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 8301
Postovi: 4559
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bella_ »

Hannibal je napisao/la: 31 okt 2020, 09:04 e ne znam za te slagove, al ja redovno uzimam cokolade kojima je isteko rok i dobre su
Cokolada je drugo.
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”