Jeste li znali?

Truć, trač, bla, bla...
Moderator:CocoMa, Max, Socrates
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la Iskra »

Danas je svjetski dan Vatrogasaca
images (5).jpeg
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22448
Postovi: 17173
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la Russki »

FB_IMG_1653907396760.jpg
4
1 slika 2 slika 1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
abysmal depths are flooded
Avatar
medvjed23
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3166
Postovi: 2412
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la medvjed23 »

Jeste li znali da je Dino Merlin pjesmu Bosnom behar probeharao posvetio jednoj forumašici Behara? Naime, te sada već davne 1989. godine, Dino Merlin se registrovao na Behar i zagledao u slike jedne forumašice koja je, ordinirajući na temi Selfi poremećaj i slični atributi, plijenila neobičnom ljepotom. Očaran, poslao joj je PP: sviđaš mi se, ono, pravo, čekam te čeveras pod trešnjom navrh Điđikovca. Dino je došao, ali ona nije. Zagledan u razbeharalu, crvenkastom svjetlošću zalazećeg sunca okupanu krošnju trešnje, duboko i razočarano je uzdahnuo, a u duši mu se rodiše i sa usana poletješe stihovi koje danas pjeva čitava regija: Bosnom behar probeharao, mene život razočarao...
1
1 slika
Avatar
Danny
PRObehar
PRObehar
Reactions: 9518
Postovi: 5786
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la Danny »

medvjed23 je napisao/la: 16 jul 2022, 19:10 Jeste li znali da je Dino Merlin pjesmu Bosnom behar probeharao posvetio jednoj forumašici Behara? Naime, te sada već davne 1989. godine, Dino Merlin se registrovao na Behar i zagledao u slike jedne forumašice koja je, ordinirajući na temi Selfi poremećaj i slični atributi, plijenila neobičnom ljepotom. Očaran, poslao joj je PP: sviđaš mi se, ono, pravo, čekam te čeveras pod trešnjom navrh Điđikovca. Dino je došao, ali ona nije. Zagledan u razbeharalu, crvenkastom svjetlošću zalazećeg sunca okupanu krošnju trešnje, duboko i razočarano je uzdahnuo, a u duši mu se rodiše i sa usana poletješe stihovi koje danas pjeva čitava regija: Bosnom behar probeharao, mene život razočarao...
to si sada izmislio, ovaj forum nije postojao 1989 godine :D
1
1 slika
I hurt easy, I just don't show it
You can hurt someone and not even know it
Avatar
medvjed23
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3166
Postovi: 2412
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la medvjed23 »

Kako se samo usuđuješ dovoditi u pitanje svijetlu i dugu tradiciju ovog foruma? Strašno...
2
2 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36494
Postovi: 29569
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Jeste li znali?

Post Postao/la storm »

medvjed23 je napisao/la: 17 jul 2022, 00:02 Kako se samo usuđuješ dovoditi u pitanje svijetlu i dugu tradiciju ovog foruma? Strašno...
Tose nisam nado od njega...
0
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”