Nesto ruzno o...

Truć, trač, bla, bla...
Moderator:CocoMa, Max, Socrates
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Heidi »

Pa nije tema o forumasima. Nemojte nista ruzno, ako boga znate, sujetna sam mnogo.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Maksuz svratila
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 719
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 aug 2020, 21:20

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Maksuz svratila »

...da li da turim...:maxuz... u pretjeranu dobrotu koja mi ide drito na kitu...popizdi bolan, bolan...šta držiš tako čvrsto taj zla volan...spoj persona...tvojih za taj dan rezona ...sjatiću sve ođe...dok mi san ne pođe...a koje li naličje ima tek milosrđe...:maxuz




... ljudi ko ljudi...:maxuz... pizde će uvijek biti pizde...šupak ostaje šupak, dođe ionako pupak na pupak...grupica forsira svoje po nekim svojim (ne)viđenjima, vođena mišlju mase...:maxuz... naviklo se makar znajući da nije tako, ono će se s njima snjušiti samo tako ...(da)l' ima bolju neku prihvatačku lajkić- dislajkić- srček ... pe-pe prođu, hraneći poniznu maznu svoju drolju...begenišu se ili ne..znaj da crni Radovan ima bre, za polizat' odojke...:maxuz





...dok jedem ovu francusku salatu, danas sam primila i platu, jebtito leglo je po hiljade...:maxuz...srdžba mi veća neg' u Homerove Ilijade...fiks čokolade... šopanje Pionirom...isparava neka smjesa...moram priznat odličan komb...nizašta...:maxuz...to je (ne)briga... ne i za tromb ...malo ce... be...pa em-ge...uhvatim sunčeka za de ....dexomenoooonja za sve moje boli...al nikako da mi kolu odoli...onaj pssss... dok ju neko guta tako mi jebeno raznježi zglobove... ja stavim se u čiče dr prc mr fr Tune okove... gel sa čili papriku, turim dok bez nje trulim...:maxuz




...ljudi cirkulišu, ideš gdje god ti hoćeš ili ući pak nećeš...obveselio se...:maxuz...obveseli bolesnika vazda ti...neki xy Ibn kaže... ono što je simptomatično u zraku i pisanoj formi mnogo ste mi horni ovi vs oni...zašto je neko ovdje, a ne tamo...manje ili (ne, nikad) više ...:maxuz... ko su sada jebooote bolje ili gore plejke ...kinderima ni na kapaljku bajke, jeste li me čule vrsne instant majke...mante se prinčeva i princezi kurčeva i palčeva...jesi ili ko fol nisi sponzi ....živjeli su (ne)srećno do kraja života...a ono krepalo...samo kraj plota...:maxuz




...nije li nas sramota spike...neka jeka...nije taj Urban glas jeboga grom ...odveć cika...drama...hendlujmo vidrama figurama...malo udri po tastatura dresurama...isplivaće bjelina... bjesnoćama, drhtavicama...napunjena gnjidama...:maxuz...protkana gnjavažama...zarovi svako malo eto ti nove krasnotice krastice...:maxuz...nemaju guzice kočnice...idemo u etikete...bodete...jaooo u Dinček boja jastučnice...:maxuz...još zna i da kuha...pih ma garant mu u juhama redovno slijeće... eto sad mi naumpade i bičarkin vakat...muha ... 'ta će šećerko...a i oni tamo od grane preko...a tek što Venerić na temu uzjaha...:maxuz...uzduh na pazuh vrisnuh...ili mi je pripala neka muka od silne ljubaznice ulaznice...hag, kis......konobar još jednu sada duplu (lek)turu...bolje mi je bolje ... da te... Đani da te ...bolan Almirkoooo...nije li fensi rokoko...srećno ti ma kad god da to bilo...:maxuz ... ukrcavanje za kiteru...nikad u brak po modi...tri dana i dalje vrijedi kad si na vodi...:maxuz




...eee čemeru i na netu si se sjatio pa mnoge osmradio...sa uljudio se haman mimoilazio...dok sam ih gazio...jesam li sebe ili njih unakazio...ma maksuz nagazio...akšam dođe, ne hodat po drveniku...:maxuz..ah...mog dana impresario...još se kezim, a nisam iskrvario...od dosade, zlobe...moja je kita i Bog veći od onog tvog...bljutavog, gubavog...vidi mene sada pod drugim nikom i nečijom xy slikom i prilikom ubavog...:maxuz



....pfff Mooncika turila opet dvije kapi ulja...a meni krnjava šolja...kadulja se piti (ne)mora ...:maxuz...nije li domišljatija od umora apatija...zastavnik Džemo bi sad rek'o na astal najmesnatija...ko kadaif posrk'o bi ti saft...ideš pravac na moj alat...:maxuz...ali ulijeće zna se institucija za fuka, nikad zloguk...:maxuz...nije im Mundžika brat...kad počne taj ciganluk...ko može više duplika- replika orat...hoćemo li prestat' ili pak nastaviti srat'...no, ko vas ...odo se ja u svoj twix zadat'..to nisam ja...to iz mene kikiriki crni čili gudi govori...ružni su i nužni li prizori....:maxuz



slika
3
2 slika 1 slika
...kineski mačak...slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Hannibal »

javljam se na ovu temu jer sam se silno razocarao u iskru ☹
@Iskra vazi za forumasicu koja je svima spremna nesebicno pomoci, medjutim ja sam se uvjerio u suprotno. vec neko vrijeme je molim da mi prevede jednu arapsku pjesmu koja mi se svidjela i obecala je da hoce ali me izradila ☹ sad je pocela i da me izbjegava, a kad se sretnemo negdje na forumu redovno me izvrijedja ☹
3
2 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Iskra »

Hannibal je napisao/la: 24 jun 2021, 18:50 javljam se na ovu temu jer sam se silno razocarao u iskru ☹
@Iskra vazi za forumasicu koja je svima spremna nesebicno pomoci, medjutim ja sam se uvjerio u suprotno. vec neko vrijeme je molim da mi prevede jednu arapsku pjesmu koja mi se svidjela i obecala je da hoce ali me izradila ☹ sad je pocela i da me izbjegava, a kad se sretnemo negdje na forumu redovno me izvrijedja ☹
:plaki
0
Avatar
Xeno
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2496
Postovi: 2120
Pridružen/a: 27 nov 2020, 19:29
Lokacija: System

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Xeno »

Hannibal je napisao/la: 24 jun 2021, 18:50 javljam se na ovu temu jer sam se silno razocarao u iskru ☹
@Iskra vazi za forumasicu koja je svima spremna nesebicno pomoci, medjutim ja sam se uvjerio u suprotno. vec neko vrijeme je molim da mi prevede jednu arapsku pjesmu koja mi se svidjela i obecala je da hoce ali me izradila ☹ sad je pocela i da me izbjegava, a kad se sretnemo negdje na forumu redovno me izvrijedja ☹
Storm joj je isti. Ja se pravim da me ne pogadja, ali me poj'de iznutra. :ccc
3
2 slika 1 slika
Everyone's got a theory about the bitter one
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Hannibal »

nasla krpa zakrpu brt...
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Max »

Ja se javljam na ovu temu da se pozalim na @Hannibal
Jedne prilike me zub bolio i ja mu trazio savjet on mi reko da idem zubaru
:tersy
6
5 slika 1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la storm »

Xeno je napisao/la: 24 jun 2021, 19:05
Hannibal je napisao/la: 24 jun 2021, 18:50 javljam se na ovu temu jer sam se silno razocarao u iskru ☹
@Iskra vazi za forumasicu koja je svima spremna nesebicno pomoci, medjutim ja sam se uvjerio u suprotno. vec neko vrijeme je molim da mi prevede jednu arapsku pjesmu koja mi se svidjela i obecala je da hoce ali me izradila ☹ sad je pocela i da me izbjegava, a kad se sretnemo negdje na forumu redovno me izvrijedja ☹
Storm joj je isti. Ja se pravim da me ne pogadja, ali me poj'de iznutra. :ccc
Jao pa zaboravim... Sutra ću, praznik je ovdje :oo
1
1 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Russki »

Max je napisao/la: 24 jun 2021, 19:47 Ja se javljam na ovu temu da se pozalim na @Hannibal
Jedne prilike me zub bolio i ja mu trazio savjet on mi reko da idem zubaru
:tersy
ja mu predložio da otvori radnju stomatološku

dr. Hannibal Lecter

a on neće

što li ? hmmm
4
3 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la storm »

Russki je napisao/la: 25 jun 2021, 07:25
Max je napisao/la: 24 jun 2021, 19:47 Ja se javljam na ovu temu da se pozalim na @Hannibal
Jedne prilike me zub bolio i ja mu trazio savjet on mi reko da idem zubaru
:tersy
ja mu predložio da otvori radnju stomatološku

dr. Hannibal Lecter

a on neće

što li ? hmmm
Meni je rekao da će mu se firma zvati "Matan und jaranen"

Pitam ga što to...kae sad kad je konstitutivni, identificira se kao Matan :rain
1
1 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Russki »

storm je napisao/la: 25 jun 2021, 07:50
Russki je napisao/la: 25 jun 2021, 07:25

ja mu predložio da otvori radnju stomatološku

dr. Hannibal Lecter

a on neće

što li ? hmmm
Meni je rekao da će mu se firma zvati "Matan und jaranen"

Pitam ga što to...kae sad kad je konstitutivni, identificira se kao Matan :rain
prebiću ga bgm
4
4 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Hannibal »

da se pozalim na trecu smjenu, nista ne valja ☹
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Username
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3376
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Username »

Prva smjena je najbolja kad sam sam
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la CocoMa »

Gospođa koja ulijeće preko reda u supeemarketu..mislila je da joj necu nista reci.. E malo sutra.. " Nisi primjerna gospodo"....


Svi imamo obaveza ..svi .. :ovaj i svi nekuda idemo, i neko nas čeka. ..
2
2 slika
Avatar
neodoljivi
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 681
Postovi: 640
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la neodoljivi »

Kad bude Gospodin .... molim te ne ometaj me 🤣🥰🤠
2
2 slika
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19233
Postovi: 13100
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la Lana »

CocoMa je napisao/la: 13 sep 2022, 20:01 Gospođa koja ulijeće preko reda u supeemarketu..mislila je da joj necu nista reci.. E malo sutra.. " Nisi primjerna gospodo"....


Svi imamo obaveza ..svi .. :ovaj i svi nekuda idemo, i neko nas čeka. ..
Neka si joj vala rekla😂😂

Ja bih je vratila zadnja da bude po kazni :keke
0
Zadnja izmjena: Lana, dana/u 13 sep 2022, 20:12, ukupno mijenjano 1 put.
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Nesto ruzno o...

Post Postao/la CocoMa »

Lana je napisao/la: 13 sep 2022, 20:07
CocoMa je napisao/la: 13 sep 2022, 20:01 Gospođa koja ulijeće preko reda u supeemarketu..mislila je da joj necu nista reci.. E malo sutra.. " Nisi primjerna gospodo"....


Svi imamo obaveza ..svi .. :ovaj i svi nekuda idemo, i neko nas čeka. ..
Neka si joj vala rekla😂😂

Ja bih ja vratila zadnja da bude po kazni :keke
Pa i otišla je sama biti poslednja..nesto je gunđala... :haya neće ona preko reda nigdje dok je mene ..

Osim starih osoba / bolesnika i trudnica.. :haya
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”