Naše gluposti

Truć, trač, bla, bla...
Moderator:CocoMa, Max, Socrates
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7807
Postovi: 4556
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Malena »

Jesi li se testirala na koronu kad nisi osjetila toliku izgoretinu :face
10
10 slika
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Iskra »

Malena je napisao/la: 27 jan 2021, 15:26 Jesi li se testirala na koronu kad nisi osjetila toliku izgoretinu :face
Oj :haha ahahahhahahahhah
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Max »

Malena je napisao/la: 27 jan 2021, 15:26 Jesi li se testirala na koronu kad nisi osjetila toliku izgoretinu :face
ahahahhahahahahhahahahhahahhahhahahahah
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 14598
Postovi: 11017
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Ommadawn »

Malena je napisao/la: 27 jan 2021, 15:26 Jesi li se testirala na koronu kad nisi osjetila toliku izgoretinu :face
O yebote pa oplakah!!!
0
You can jeer but you don’t understand
Any fragile soul can be a Florida Man
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2407
Postovi: 1438
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Naše gluposti

Post Postao/la ROOT »

Sjeo ja vani za stol ispred ćevabdžinice, naručio i čekam.
Prilazi mi nekoliko romske djece:
"Imaš maaarkuuu?"
Ja uvijek onako raspoložen za glupost pa kažem:
"Como?"
Kaže jedan:
"Oj, stranac"
"Do you have van maark?"-kaže drugi.
"Cohones, cohones, yo no hablo espanol!"- odgovorim ja.
Oni zbunjeni onako se gledaju, te će ovaj treći:
"Sprechen sie deutsch?
Ja onako slegnem ramenima i kažem:
"Donde esta la biblioteca ,Pablo?"
Uto izlazi onda radnica i tjera ih:
"Hajte odavde, ne smetajte!"
"Ama ne priča naškiii, ništa ne razumijee."
Ona zbunjena pogleda u me, zna da sam naručio nedavno ,
ja razvučem osmijeh i namignem joj,
valjda je skontala, nisam pit'o. :crni
7
7 slika
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Atomic »

:malagani
1
1 slika
ROOT
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2407
Postovi: 1438
Pridružen/a: 24 mar 2021, 16:37

Re: Naše gluposti

Post Postao/la ROOT »

Imam mladjeg rodjaka voli ono malo da glumi kvazi zagonetnog umjetnika al' samo s ciljem muntanja djevojaka.
Prvo je išao malo na fazon da svira gitaru al' jerbo to zahjeva talenat i vrijeme na kraju ju je samo okačio na zid kao ukras.
Bilo je tu još mnogo mnogo stvari al' evo jedne kratke epizode.
Zove on mene jedan dan i kaže da je kupio sintisajzer pa kako zna da sam ja u ranoj školskoj mladosti nešto k'o malo svirao zove mene da dodjem da ga malo uputim.
Naravno poslije mog dolaska ozbiljni i poučni dio nije mogao da dugo potraje.
Poslije nekih 20tak min ja sam naš'o neki rumba ritam usporio ga te naš'o neki high pitched instument ,pojačao ton do maxa i osuo po tipkama 2-3 akorda simulirajući opštepoznati kafanski melos.
Mi smo tako se zajebavali i umirali od smijeha i onda sam ja otišao kući.
A živjeli smo tad udaljeni 20tak min pješice.
Samo što sam ja preko vrata u kuću, zvoni tel.,on zove umire od smijeha, ne može da mi ispriča.
Elem kad se ispuhao kaže kad samja izašao iz njegove zgrade i on par minuta poslije mene krenuo da baci smeće te sretne neku komšinicu kasne 20te i ona ga upita jel to kod njega sviralo, on potvrdi,
ona pita jel' on svirao ,on kaže da nije nego rodjak,
onda ona s izričitim zadovoljstvom izrekne da rodjak haos dobro svira i da mu svoj broj telefona da mi proslijedi. :hehe
1
1 slika
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Outfit foto i komentari naravno..

Post Postao/la Evelyn »

Kad sam tek dosla u Minhen pa htjela do tetke da dodjem od strine koje su udaljene samo 3 stanice autobusne.. ja sam otisla na drugi kraj grada, tetka me cekala dva sata ja nikad doci i nazvala me kaze gdje si a jaa otisla Boga ti pitaj gdje :sara I to me uhvatila neka oluja, kisa, od sve muke vratila sam se nazad do strine, nisam tetki ni otisla na kraju :valja
7
7 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Naše gluposti

Post Postao/la vjesticanametli »

Moonlight je napisao/la: 04 sep 2020, 11:36 Mama kraljica.😂

Tako sam ja vracajuci se iz Zagreba na granici profurala policiju i stala na carini. Trci lik za mnom, a carinik place od smijeha. Ja na prvu ne kontam sta sam uradila ni sta se dešava.
Kad su mi rekli, umalo u zemlju da propadnem :kriv
ovo se i meni desilo svi smo crkacali od smjeha 😂😂😂😂
0
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Moonlight »

Sad citam ovo Arielino s japankama.
Tako ja bila jednom kod svojih. Ljeto. Dosla u tenama i bijelim carapama. Bebica mala, ja mlada i pogubljena. I govore oni hajmo na autopijacu. Ja rekoh gdje cu s bebom, nema sanse,zubici rastu,nervozan... kaze brat ja cu s njim u kolica i setat,voli me,ne brini,hajde.... Kako su me zbrzili,mi u auto i tamo. Prarkiramo kod Wise i cekamo da predjemo cestu. Ja pogledam dole, obula gumene papuce i jos na bijele carape :palm


Imam negdje i sliku
4
3 slika 1 slika
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Naše gluposti

Post Postao/la vjesticanametli »

Ommadawn je napisao/la: 05 nov 2020, 21:02 Jednom trebali ja i rođak da putujemo kod rodice koja nas je pozvala na neki dernek dan kasnije.
Imamo se mi voziti pofino baš pa on svratio po mene da se spakujem. I veli on meni “Ne znam buraz, možda sam se trebao ošišati, jebiga...”
Hajd reko ja ću te mašinicom malo srediti. Kad on “Okej ali neću ja naćelavo tako kao ti, nego ono, fino”
Ma reko nema problema.
I sjedne on, ja mašinicu i krenem samo malo... Nisam namjestio onaj distančni češalj...
Kaže on “Šta je, je li crkla mašina?”.
Reko, čekaj... Evo ogledalo, pogledaj.
Rođak je inače bio jako zajeban tip, yebo je majku ko mu se proturiječio ili na put stao. Kontam “Nema, gotovo, zvati pogrebno društvo da me zakopaju...”.
Pogleda on mene “I šta sad?”. Reko ništa, vodim te frizeru pa da te sredi časkom.

Petak je, gužva u gradu, idemo od frizera do frizera i molimo da nas neko primi. Niko nema vremena. On samo šuti i jedino je prokomentarisao “Da mi nisi brat (tako me zvao) sad bih te razvalio”. Mislim se znam ja to dobro. Primi nas jedna teta, i gleda jedno 10-15 minuta kako će ga srediti. Hajde, uspije nešto napraviti i kad je završila okrenu se meni i reče “Nemoj više nikog pokušavati da ošišaš, osim ako ne upišeš kurs za frizera”.
Prije nego smo otišli u potragu za frizerom koji će to srediti, tražio je da to uslikam. Slika je nažalost nestala među hipten drugih tokom jednog harddisk kraša.

Hajde, sve se fino i završilo, krenuli na put, vozimo se, napakovao on CD sa Indexima, grmi auto. Pitam ja njega “Što si htio da ono uslikam?” kad on “Hoću da pokažem ostalima kakva je to zajebancija bila. Joj brate... umalo te nisam zažagao al pošteno...”

Drugi put sam ošišao jednog lika što nam je sjebao dernek i kasnije se komirao od alkohola. Uzeo ja makaze i unakazio ga, plus bacio mu obuću na drvo i bježi preko vrata.
joj davno nekad sin uzeo makaze od likovnog i odrezo kosu kaze osiso se ja prava mater umrla od smjeha moja mama samo gleda i rece pa ja nije ni cudo isti ti 😂😂👍 e uzmem ja da popravim i uzmem i onu prskaicu jel kako i frizeri i sjedi on na wc solji smiri ja sisam 😂😂😂 i kao gotovo na kraju smo plakali skupa i odvela ga jaranici jebala mi je sve pi spisku 😂 a mali i danas spominje
2
2 slika
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Outfit foto i komentari naravno..

Post Postao/la Evelyn »

Evelyn je napisao/la: 24 maj 2021, 23:42 Kad sam tek dosla u Minhen pa htjela do tetke da dodjem od strine koje su udaljene samo 3 stanice autobusne.. ja sam otisla na drugi kraj grada, tetka me cekala dva sata ja nikad doci i nazvala me kaze gdje si a jaa otisla Boga ti pitaj gdje :sara I to me uhvatila neka oluja, kisa, od sve muke vratila sam se nazad do strine, nisam tetki ni otisla na kraju :valja
A najjaca je bila strina kad sam se vratila sva nikakva.. kaze nesto si se brzo vratila..reko pa popila kavu i vratila se necu sjediti 3 sata kod zene :zbunj
3
3 slika
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Evelyn »

I jos ja posla sebi da skuham kavu kaze pa zar nisi pila sada kod tetke.. reko jesam al ona napravi tanku treba mi malo jaca.. mislim u sebi de zeno prodji me se da dodjem sebi od puta :malagani
5
5 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Socrates »

Pa što nisi rekla istinu? :zbunj
1
1 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Socrates »

Doduše ovakvu istinu ne treba govoriti u Holandiji.

Holanđanin bi ti mrtav-hladan rek'o da si glupa zbog tog gubljenja, i još bi vjerovao da čini dobro djelo.

Kakav nixen, kakve šuplje. Holanđani samo u glavu lupaju.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15028
Postovi: 9439
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Polaris »

Potrosila 120 KM na roaming. Eto moje gluposti. Katastrofa. Ne pitajte me kako. Nisam ugasila mobilni internet na vrijeme. Eto kako 🤦‍♀️
4
2 slika 2 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Naše gluposti

Post Postao/la Socrates »

Biće para.

Žao mi je. :tugi
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”