Hannibalovi doživljaji

Truć, trač, bla, bla...
Moderator:CocoMa, Max, Socrates
Mehaning
Proleter
Reactions: 6034
Postovi: 4653
Pridružen/a: 23 jul 2020, 12:29

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Mehaning »

Hannibal je napisao/la: 11 jan 2021, 17:47 prije mjesec dana otprilike bijo sam na veceri kod bivse cure pa sam u povratku odvuko kolima njenu drugaricu. kada smo stigli do njene kuce zamolila me da joj pomognem oko premjestanja sporeta jer sam mnogo snazan, reko nikakav problem. nakon obavljenog posla sipala nam je po pice i par minuta nakon tog pica ja gubim kontrolu nad sobom, vise ne znam gdje sam, pokusavam da izadjem, padam, ne mogu da kontrolisem sebe, ona me skida i tu se prekida film. sjecam se da me ljubila, da smo spavali i od tad me ucjenjivala slikama koje bi mogla poslati mojoj curi i jos me seksualno koristila da bi sutila...
Tuži je starome... :meha2
3
3 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Max »

Russki je napisao/la: 11 jan 2021, 18:17
Hannibal je napisao/la: 11 jan 2021, 18:15

a nema nista vise bgm, raskinuo sam s curom pa su prestala i ucjenjivanja...
dobro si proso, ja kamaru djece imam zbog toga..ne mogu naradit koliko mogu pojest
Lakse te preskocit vec zaobinic
:max

(Uvali ja zao u recenicu)
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Russki »

Max je napisao/la: 11 jan 2021, 18:19
Russki je napisao/la: 11 jan 2021, 18:17

dobro si proso, ja kamaru djece imam zbog toga..ne mogu naradit koliko mogu pojest
Lakse te preskocit vec zaobinic
:max

(Uvali ja zao u recenicu)
Ma ne ja brt, nego djeca ova sto imam, mene nema za sta pasce da ujede
4
4 slika
abysmal depths are flooded
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15023
Postovi: 9436
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Polaris »

Danny je napisao/la: 12 dec 2020, 00:10 nedavno na posao donio jedan kolega "original" Hillfiger majice sa Tajlanda .. prodaje jeftino .. ja obukao jednu .. lijevi rukav duzi od desnog .. sta je ovo rek'o .. kaze on meni to je tvoja ruka duza jer si igrao kosarku :D
A jesi cuo za onaj fazon da mozes napraviti da ti jedna ruka bude duza od druge, pomaze kad nesto ne mozes dohvatiti
2
1 slika 1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

Ariel je napisao/la: 11 jan 2021, 18:27
Danny je napisao/la: 12 dec 2020, 00:10 nedavno na posao donio jedan kolega "original" Hillfiger majice sa Tajlanda .. prodaje jeftino .. ja obukao jednu .. lijevi rukav duzi od desnog .. sta je ovo rek'o .. kaze on meni to je tvoja ruka duza jer si igrao kosarku :D
A jesi cuo za onaj fazon da mozes napraviti da ti jedna ruka bude duza od druge, pomaze kad nesto ne mozes dohvatiti
jesil to opet gledala crtane do kasno 🙄
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

saznao sam da moja zena i ljubavnica znaju jedna za drugu i da im to ni malo ne smeta. naprotiv, odgovara im ovakav aranzman. osjecam se izdano i povrijedjeno ☹
5
2 slika 1 slika 2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Hannibal »

Imao sam oko 16 godina, a ona oko 38. Upoznali smo se u jednom klubu. Došla je do mene i rekla mi da sam joj zgodan. Bila je jako prijatna, plaćala mi piće cijelu večer pa čak i nudila neke droge koje nisam htio konzumirati. Nakon toga me ispitivala gdje živim pa sam joj rekao ulicu i broj, nakon čega smo se razišli.

Sutradan otvaram vrata otvorio sam ulazna vrata i vidio nju kako sjedi u autu i trubi mi. Bio sam skamenjen. Imao sam osjećaj kao da je cijeli dan čekala da izađem iz stana. Kad sam ju pitao što želi, sugerirala mi je da sjednem u auto da se provozamo. Ubrzo je stala na benzinskoj pumpi i kupila kondome i alkohol te me odvela na neko polje bogu iza nogu dodavši kako ima dekicu u portapaku i da ćemo se sad seksati.

Ja sam joj rekao da to nisam nikad radio i da mi je jako neugodno s obzirom na razliku u godinama, može mi biti mama. Kazala mi je da se ne brinem, svukla mi je hlače i stavila moje spolovilo u svoja usta govoreći mi kako je lijep.

Osjećao sam se užasno u tom trenutku jer nisam to htio, a niti znao što trebam raditi. Ubrzo me polegla na leđa i počela se nabijati na mene kao da je luđakinja, a mene je boljelo... Govorio sam joj da prestane, ali nije htjela.

Uskoro sam saznao da je psihologinja u jednoj srednjoj školi, ima sina od 15 godina i sretno je udana. ☹☹
6
1 slika 4 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Osumnjičen za osam silovanja: Srbijanskom učitelju glume prijeti do 15 godina zatvora

Post Postao/la Russki »

Hannibal je napisao/la: 23 jan 2021, 01:03 Imao sam oko 16 godina, a ona oko 38. Upoznali smo se u jednom klubu. Došla je do mene i rekla mi da sam joj zgodan. Bila je jako prijatna, plaćala mi piće cijelu večer pa čak i nudila neke droge koje nisam htio konzumirati. Nakon toga me ispitivala gdje živim pa sam joj rekao ulicu i broj, nakon čega smo se razišli.

Sutradan otvaram vrata otvorio sam ulazna vrata i vidio nju kako sjedi u autu i trubi mi. Bio sam skamenjen. Imao sam osjećaj kao da je cijeli dan čekala da izađem iz stana. Kad sam ju pitao što želi, sugerirala mi je da sjednem u auto da se provozamo. Ubrzo je stala na benzinskoj pumpi i kupila kondome i alkohol te me odvela na neko polje bogu iza nogu dodavši kako ima dekicu u portapaku i da ćemo se sad seksati.

Ja sam joj rekao da to nisam nikad radio i da mi je jako neugodno s obzirom na razliku u godinama, može mi biti mama. Kazala mi je da se ne brinem, svukla mi je hlače i stavila moje spolovilo u svoja usta govoreći mi kako je lijep.

Osjećao sam se užasno u tom trenutku jer nisam to htio, a niti znao što trebam raditi. Ubrzo me polegla na leđa i počela se nabijati na mene kao da je luđakinja, a mene je boljelo... Govorio sam joj da prestane, ali nije htjela.

Uskoro sam saznao da je psihologinja u jednoj srednjoj školi, ima sina od 15 godina i sretno je udana. ☹☹
:crni :crni

Dakle..nabijala se na njega kao mahnita...Brt vjerujem ti..zna jako neugodno da bude. Ja nikad nisam dao da mi se nabija na spolovilo.

Sram je i stid bilo, iskoristila te nevina i čista.
2
1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Russki »

brt @Hannibal smijem li i ja nesto nekad napisat od svojih dozivljaja na ovoj temi brt ?
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

Russki je napisao/la: 23 jan 2021, 10:38 brt @Hannibal smijem li i ja nesto nekad napisat od svojih dozivljaja na ovoj temi brt ?
moze brt
1
1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Russki »

Hannibal je napisao/la: 23 jan 2021, 10:38
Russki je napisao/la: 23 jan 2021, 10:38 brt @Hannibal smijem li i ja nesto nekad napisat od svojih dozivljaja na ovoj temi brt ?
moze brt
fala ti đe ćuo i nečuo
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16994
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Russki »

sjećam se brt jednom mi krenli u esen na rejv parti, mislim da je sven fet nastupo..i ponjeli smo brt 1000 boba da moremo prodati..isli ja i jos dvojica i ja se razgulijo ko macka u avtu pojo sam hin 6

i dosli mi na granicu...gleda onaj policajac u nas...


vičem ja njemu onim mljecavim tonom, reko brt...nismo ti mi bolan oni koje ti trazis

kae on.. bokte j... vi ste ti koje ja trazim

summa summarum

uskoro cu u zatvor
3
1 slika 2 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

jednom mi babo dao pare da platim racun za struju i ja kupim za te pare srecke, dijelila se nova kola. kad sam doso kuci objasnim starom sta sam uradijo i prebije me. al sutradan kad se probudijo i otvorijo vrata vidijo je nova kola. svi smo plakali, pogotovo ja, jer su to bila kola iz elektroprivrede, dosli da nam iskljuce struju ☹ opet me prebijo
2
2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Socrates »

Ovo si pis'o vec jednom.
0
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

Socrates je napisao/la: 31 jan 2021, 21:30 Ovo si pis'o vec jednom.
nisam ovdje 🤷‍♀️
0
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6731
Postovi: 2483
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la uvijek_kontra »

A hoce li ga neko vratit vise. :kme
3
3 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hannibalovi doživljaji

Post Postao/la Hannibal »

malo poznata cinjenica iz mog zivota : kad sam jos bijo beba mama me je izvela u park i u parku nam je prisla ciganka koja gleda u dlan i prorice sudbinu. insistirala je da bas pogleda u moj bebeci dlan iako je mama rekla da nema da joj plati za uslugu. ciganka je samouvjereno primakla sebi moju saku, pogledala i rekla nista ne brini gospodjo, mozda ti nemas sad pare za ovu uslugu, ali tvoje dijete ce imati jednog dana i srest cemo se i on ce mi platiti. mama je pitala da li si sigurna, a ciganka joj rece pogledaj mu u dlan, sama se uvjeri, ovaj zeleni logo je toliko izrazen da ga i obicni smrtnik moze primjetiti. mama pogleda ka mom dlanu i ukazase joj se tri slova : S D A
4
4 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”