Ommadawn je napisao/la: ↑03 sep 2020, 06:25
Pored onolikih novih lijepih pjesama da ono hit postane...
To ako ništa, pokazuje koliko smo kao društvo i zemlja propali.
Ne brini nece dugo biti hit
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Ommadawn je napisao/la: ↑04 sep 2020, 18:17
Ja mislim da se Šabanov brat zvao Namer. Ili mu je to bio najbolji prijatelj.
Uglavnom, znam da su pošli u veliki grad.
Kratko mi je trajalo ovo ushicenje šabanom i dzigarom
Live
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.