Kafana - za popiti i zaigrati

...daj dva razna...
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la R4IN »

0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Lana
Moderator
Moderator
Reactions: 25071
Postovi: 17000
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Lana »

0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:09 Kazem realno kako je i sta bi mnogi drugi rekli nego ne smiju. Ove dvije dobile po 9 10 bodova drugi ni blizu, a tako ce biti i kod iducih glasanja.

I da napomenem ja sam rekla da bi glasala za Iskru da sam primjetila da je ona u utrci sa Miss Y.

Tako da manite me se te jebene paznje i ostalih klinaca.


Slušaj me sad dobro, niti si ti ovdje nikom PR niti iko ista osim tebe ovdje insinuira. Ovaj forum je zamišljen kao skupina ljudi kojima se ukazuje apsolutno jednako pravo u svakom pogledu. I to se i radi. I atmosfera je vrh. I tako će i.ostati. Jel.ovo tvoj pokušaj da to ugrozis? Nikako ne razumijem tu tvoju potrebu da dramis. Kako te nije stid ?
Čuj drugi misle a ne smiju da kazu? Sramota! Pa jadna ne bila.ako Storm.nije korektan a i svi članovi moderacije, ja ne znam ko jeste . Svi ti idu niz dlaku, svi ti sute I povladjuju ti, ja neću. Ne više.
Saberi se!
Prestani da dramis . Ravnopravan si član ovog foruma tako se i ponašaj.
1
1 slika
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9830
Postovi: 9325
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la medvjed23 »

ja nisam, sokane, glaso ni za sebe.. glasati za nekoga na ovoj temi, to implicira da je taj neko vredniji od ostatka foruma, a takva implikacija je meni, zagovorniku jednakosti ljudi, neprihvatljiva..
1
1 slika
Zadnja izmjena: medvjed23, dana/u 05 sep 2020, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:once
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:54, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17419
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Ommadawn »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:09 Kazem realno kako je i sta bi mnogi drugi rekli nego ne smiju. Ove dvije dobile po 9 10 bodova drugi ni blizu, a tako ce biti i kod iducih glasanja.

I da napomenem ja sam rekla da bi glasala za Iskru da sam primjetila da je ona u utrci sa Miss Y.

Tako da manite me se te jebene paznje i ostalih klinaca.
I šta ćeš sad? Pucati mi “palac dole” na svaki moj post?
Ako će te to učiniti sretnom u životu - udaraj koliko te volja.
Ali pritom imaj na umu da je meni sasvim svejedno.
Baš svejedno.
Ja takve kao ti srećem skoro svakodnevno.
2
1 slika 1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

E čuj drugi bi rekli a ne smiju. Oj odoh otklanjati iste sekunde. Pistim ko pretis lonac.

E sram da te bude po milion puta!


:muhadzir
0
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:once
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:54, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9830
Postovi: 9325
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la medvjed23 »

nemoj se, blink, ubijati.. suicid nije rješenje; votka je rješenje..
1
1 slika
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9830
Postovi: 9325
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la medvjed23 »

vjeruj mi
1
1 slika
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:once
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:53, ukupno mijenjano 1 put.
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:52, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9830
Postovi: 9325
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la medvjed23 »

al vidi.. ako se ubiješ, sigurno je da ti se više nikad ništa loše neće desiti.. no, ne treba zanemariti ni sljedeće: ako se ubiješ, nikad ti se više ništa dobro neće desiti, nikad, ni u najmanjoj mjeri..
2
1 slika 1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Heidi »

Glavobolja je ugravirana na dnu svake flase.
Bolje imati glavobolju nego pucati I profulati. Tek onda smo naebali.

Blink hajmo u kafanu.
1
1 slika
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:52, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9830
Postovi: 9325
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la medvjed23 »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:39
medvjed23 je napisao/la: 05 sep 2020, 23:33 al vidi.. ako se ubiješ, sigurno je da ti se više nikad ništa loše neće desiti.. no, ne treba zanemariti ni sljedeće: ako se ubiješ, nikad ti se više ništa dobro neće desiti, nikad, ni u najmanjoj mjeri..
Pa mozda je i bolje tako :zbunj
dok živiš, imaš šansu, kakvu-takvu, da doživiš nešto lijepo.. kad umreš, šansa nestaje, zauvijek, nepovratno..
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la storm »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:39
medvjed23 je napisao/la: 05 sep 2020, 23:33 al vidi.. ako se ubiješ, sigurno je da ti se više nikad ništa loše neće desiti.. no, ne treba zanemariti ni sljedeće: ako se ubiješ, nikad ti se više ništa dobro neće desiti, nikad, ni u najmanjoj mjeri..
Pa mozda je i bolje tako :zbunj
Napusti temu, dosta je predstave...
Niti su tema tvoje sklonosti.
0
Odgovori

Natrag na “Nidje veze”