Kafana - za popiti i zaigrati

...daj dva razna...
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:32 I hajd nek neko sad kaze da je ovo isto trazenje paznje.

Nije. Sklona sam.misliti da lazes. Ako si svjesna da si "sklona suicidu" a taj termin inače medicina ne poznaje u tom obliku, a ne činis ništa po tom.pitanju, tj ne odlazi s liječniku, onda postoje dvije opcije
1. Lažeš?
2 Razmazena si?

Ukoliko si spremna priznati sebi a sama kažeš da si sklona suicidu, ja sam ti spremna pomoći u smislu da ti preporucim ljekara a ako želiš čak i odem s tobom k njemu .
0
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:52, ukupno mijenjano 1 put.
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:51, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la storm »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:49 Mada je Storm rekao da ne pricam vise. Izvinjavam se
To i nisu teme za javno raznosenje, davno sam ti pričao... Ako već, na pp, ako misliš, sa nekim tko ti može i želi dati savjet, porazgovarati...
I inače ću ovo prebaciti s ove teme...
1
1 slika
blinkonce
Reactions:

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la blinkonce »

:blink
Zadnja izmjena: blinkonce, dana/u 06 sep 2020, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6876
Postovi: 6463
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Fatih »

blinkonce je napisao/la: 05 sep 2020, 23:39
medvjed23 je napisao/la: 05 sep 2020, 23:33 al vidi.. ako se ubiješ, sigurno je da ti se više nikad ništa loše neće desiti.. no, ne treba zanemariti ni sljedeće: ako se ubiješ, nikad ti se više ništa dobro neće desiti, nikad, ni u najmanjoj mjeri..
Pa mozda je i bolje tako :zbunj
Cemu takvo razmisljanje? Moras da sagledas koliko bi taj cin uticao i na druge, osobe koje te vole. Siguran sam da ih imas, ma koliko ih bilo.


Ali eto, rekoh...hajde da sada ostavimo ovu temu za ono sto ona jeste. Sve drugo, mozemo otvoriti posebno temu za to.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47012
Postovi: 39431
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la smajlic »

oj kuku, otkud ovo sad ovdje :hohoho
4
4 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47012
Postovi: 39431
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la smajlic »

zara mi dala dvije reakcije :sret

oj kad bih ja mogla davati po dvije svima :jupi
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Ommadawn
Florida Man
Florida Man
Reactions: 17419
Postovi: 13443
Pridružen/a: 11 aug 2020, 19:23

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Ommadawn »

smajlic je napisao/la: 06 sep 2020, 00:05 oj kuku, otkud ovo sad ovdje :hohoho
Elektroprenos, elektroprenos...
1
1 slika
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47012
Postovi: 39431
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la smajlic »

ono kad skontas i jest kafana nekad za ove teske teme al dajte semsu da izginemo, bolje je :sara
4
4 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

:hohoho Ma.kakav je ovo kvar?
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Ja.posla.staviti Halida
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

2
2 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Iskra »

Ovo Fatiha prenijelo :DDD
1
1 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la Miss Y. »

Sad bi dala 10 maraka za apaurin...
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47012
Postovi: 39431
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Kafana - za popiti i zaigrati

Post Postao/la smajlic »

Miss Y. je napisao/la: 06 sep 2020, 00:20 Sad bi dala 10 maraka za apaurin...
ma de, pusti :lejla
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Odgovori

Natrag na “Nidje veze”