Zodijačka sehara

Horoskopi, i taj prokleti retrogradni merkur...te poneki rođendan...
Moderator: CocoMa, Heidi
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Zodijačka sehara

Post Postao/la Heidi »

Crvena Nit je napisao/la: 26 okt 2022, 15:42 @Heidi imam tranzitnog Plutona u prvom polju i pravi konjukciju sa natalnim Sjevernim cvorom. :lala

Kako se gledaju selidbe? Tranzit imam Uran u 4., ali mislim da se gleda i Merkur :ovaj
Kazu da Pluton kao planeta promjena ima sudbonosni efekat, tako da na polozaj sjevernog cvora snazno djeluje na osobnost vlasnika natala.

Zadatak je napustiti stare obrasce ponasanja I odredjenim situscijama se prepustiti vodstvu vece sile.

Takodjer je moguce aktivno ukljucenje u drustvenu transformaciju.

Tranzit Uran u 4.

Ovdje gdje je emocionalna sigurnost toliko vazna, ulazi harambasa Uran. Slobodan, nezavisan, neuracunjljiv.

Moguci su nemiri u najblizim odnosima ukoliko su nestabilni I nesto se vec duze vuce a nije rascisceno. Sad Uran podsjeca na to. Impuls razdvajanja u restriktivnim vezama.

Vele, 4. je zivotno podrucje iskonskih emocija, porodice I korijena duse. Ova kuca daje informacije o pocetku zivota, odnosu s majkom i formiranj osjecaja u djetinjstvu.

Pojedinci su sada podvrgnuti ispitivanju identiteta. Ovaj tranzit moze uzrokovati tendencije odvajanja,
koji imaju namjeru sluzti cilju nezavisnosti. Ali napetosti su samo za ocekivati ​​kada su odredjene veze postale krute I izgubile svoju vitalnost. Sve ima svoje vrijeme.

A moze samo doci do manjih p romjena u obliku obnove u dnevnom boravku ili promjena prebivalista.

To je sve sto mi je palo na pamet.
0
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Zodijačka sehara

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 05 nov 2022, 13:20
Crvena Nit je napisao/la: 26 okt 2022, 15:42 @Heidi imam tranzitnog Plutona u prvom polju i pravi konjukciju sa natalnim Sjevernim cvorom. :lala

Kako se gledaju selidbe? Tranzit imam Uran u 4., ali mislim da se gleda i Merkur :ovaj
Kazu da Pluton kao planeta promjena ima sudbonosni efekat, tako da na polozaj sjevernog cvora snazno djeluje na osobnost vlasnika natala.

Zadatak je napustiti stare obrasce ponasanja I odredjenim situscijama se prepustiti vodstvu vece sile.

Takodjer je moguce aktivno ukljucenje u drustvenu transformaciju.

Tranzit Uran u 4.

Ovdje gdje je emocionalna sigurnost toliko vazna, ulazi harambasa Uran. Slobodan, nezavisan, neuracunjljiv.

Moguci su nemiri u najblizim odnosima ukoliko su nestabilni I nesto se vec duze vuce a nije rascisceno. Sad Uran podsjeca na to. Impuls razdvajanja u restriktivnim vezama.

Vele, 4. je zivotno podrucje iskonskih emocija, porodice I korijena duse. Ova kuca daje informacije o pocetku zivota, odnosu s majkom i formiranj osjecaja u djetinjstvu.

Pojedinci su sada podvrgnuti ispitivanju identiteta. Ovaj tranzit moze uzrokovati tendencije odvajanja,
koji imaju namjeru sluzti cilju nezavisnosti. Ali napetosti su samo za ocekivati ​​kada su odredjene veze postale krute I izgubile svoju vitalnost. Sve ima svoje vrijeme.

A moze samo doci do manjih p romjena u obliku obnove u dnevnom boravku ili promjena prebivalista.

To je sve sto mi je palo na pamet.
Opa, boldirano definitivno osjecam. :ok

Uran, jesam malo preuredila stan. :heidi2

A selidbe su dio uloge Mjeseca i Merkura, nisam povezala polje, ne znam, koje je dio selidbi. :heidi2

Heidi, hvala :sret
0
Avatar
SmokingMan
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 7686
Postovi: 5634
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Zodijačka sehara

Post Postao/la SmokingMan »

Koje su to veće sile?
0
slika
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Zodijačka sehara

Post Postao/la CocoMa »

Zbog Saturnove putanje možete ili usmjeriti svoje strasti u akciju ili ih gledati kako nepovratno blijede. Venera, vladarica ljubavi, ulazi u kuću Vage pa je pred vama vrlo romantičan mjesec, iako će postajati sve stresniji zbog organizacije božićnih blagdana, piše Novi list i donosi važne datume u studenom za sve horoskopske znakove:

04. novembar: Saturn ulazi u znak Ribe (morate ili u akciju ili biti spremni odustati od vlastitih snova)

08. novembar: Venera ulazi u znak Vage (bit će to jedan vrući mjesec pun ljubavnih priznanja).

09. novembar: Merkur ulazi u znak Strijelca (zauzmite se za sebe, pazite na nepristojnost i pripremiti se za teške istine)

13. novembar: Mladi mjesec u Škorpionu (odlično vrijeme za eksperimentiranje s frizurom, tetovažama, piercingom…)

22. novembar: Sunce ulazi u Strijelca (avanture i putovanja)

24. novembar: Mars ulazi u Strijelca (razmijenit će se teške riječi, ali ljudi zaslužuju istinu)

27. novembar: Pun mjesec u Blizancu (velika ).
0
Odgovori

Natrag na “Zvjezdarnica”