Djevica

Horoskopi, i taj prokleti retrogradni merkur...te poneki rođendan...
Moderator: CocoMa, Heidi
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevica

Post Postao/la dmr »

hocete li se ljutiti ako i za sebe postavim ovdje, tamo na svom znaku sam saam ko uklet :medzed :hohoho
1
1 slika
:rolka
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Djevica

Post Postao/la Miss Y. »

Hoćemo, nadji sebi jos nekog za krdo :hehe
2
1 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Djevica

Post Postao/la smajlic »

hajd pisi tamo pa cemo mi doci :hehe
2
1 slika 1 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevica

Post Postao/la dmr »

DJEVICA - DNEVNI HOROSKOP
24.08.2020.
LJUBAV: U toku današnjeg dana mnogi će shvatiti da zapravo vole osobu s kojom u posljednje vrijeme mnogo filozofiraju.
KARIJERA: Više ćete postići svojim ljubaznim stavom nego prezentacijom vlastitog znanja. I ono je bitno, ali danas ne toliko.
ZDRAVLJE&SAVJET: Budite prirodni.
2
2 slika
:rolka
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Djevica

Post Postao/la smajlic »

stavih srce pa skontah da je isto :hohoho

DJEVICA - DNEVNI HOROSKOP
24.08.2020.
LJUBAV: Partner će se potruditi odvući vas u krevet ili vas barem zavesti koristeći svo svoje ljubavno umijeće.
KARIJERA: Mala zbunjenost bit će povezana s prijedlogom tekućih promjena na poslu. Trebat će vam vremena da ih probavite.
ZDRAVLJE&SAVJET: Pozabavite se svojim planovima.
2
1 slika 1 slika
Zadnja izmjena: smajlic, dana/u 24 aug 2020, 10:51, ukupno mijenjano 1 put.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Djevica

Post Postao/la Miss Y. »

Ne zbunjuj me dmr :palm
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevica

Post Postao/la dmr »

stoo? procitaj moj potpis :necu .... i klikni na smajli :DDD
2
2 slika
:rolka
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Djevica

Post Postao/la Miss Y. »

Hahahha

Oplacem svaki put.
Jesi trazio autorska prava od njega? :mmm
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevica

Post Postao/la dmr »

od koga? :fiju


ja skinuo link odavde :haya :mmm


viewtopic.php?p=22966#p22966
1
1 slika
:rolka
MunDzi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 4421
Postovi: 2114
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Djevica

Post Postao/la MunDzi »

dmr je napisao/la: 24 aug 2020, 10:05 POSAO: Došao je trenutak da sagledate neke stvari sa distance i da se posvetite dubokoj analizi poslovne situacije.
LJUBAV: Možete da očekujete zanimljiva dešavanja sa osobom koju poznajete već duži vremenski period.
ZDRAVLJE: Osjetljiv grudni koš.

Nedjeljni horoskop za Djevicu
Potrudite se da vam obje noge budu čvrsto na zemlji kada su u pitanju očekivanja vezana za posao. Zaljubljeni ste i možete biti skloni tome da voljenu osobu idealizujete više nego inače. Mogući su problemi sa migrenom kod vas. Očekuje vas period u kojem ćete biti skloni tegobama sa glavom i očima.
Sve si mi pogodio.
Imam problem s okom, imam glavobolje, a i grudni kos nije sav svoj.

Da mi nije korona? :hm
2
1 slika 1 slika
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Djevica

Post Postao/la dmr »

MunDzi je napisao/la: 24 aug 2020, 17:04
dmr je napisao/la: 24 aug 2020, 10:05 POSAO: Došao je trenutak da sagledate neke stvari sa distance i da se posvetite dubokoj analizi poslovne situacije.
LJUBAV: Možete da očekujete zanimljiva dešavanja sa osobom koju poznajete već duži vremenski period.
ZDRAVLJE: Osjetljiv grudni koš.

Nedjeljni horoskop za Djevicu
Potrudite se da vam obje noge budu čvrsto na zemlji kada su u pitanju očekivanja vezana za posao. Zaljubljeni ste i možete biti skloni tome da voljenu osobu idealizujete više nego inače. Mogući su problemi sa migrenom kod vas. Očekuje vas period u kojem ćete biti skloni tegobama sa glavom i očima.
Sve si mi pogodio.
Imam problem s okom, imam glavobolje, a i grudni kos nije sav svoj.

Da mi nije korona? :hm
nisam ja pogodio, ja sam kopirao tekst :D

a bgm to su simptomi, pripazi se, mjeri temperaturu i ostalo
0
:rolka
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Djevica

Post Postao/la smajlic »

Decembar 2020.

POSAO

Venera će 6. decembra praviti trigon sa Neptunom. Ostvarićete napredak u poslovima koje radite u saradnji sa poslovnim partnerima. Imaćete dobar osećaj za javne nastupe, potrebe vaših klijenata i za nalaženje zajedničkog interesa u pregovorima sa potencijalnim saradnicima. Vaši nadređeni će vas usporavati u završnoj fazi prioritetnih radnih zadataka jer se nećete dobro razumeti i nećete moći da se uskladite. Zbog toga ćete sa pojedinim rokovima kasniti. Venera će u drugoj dekadi decembra praviti sekstil sa Plutonom, Jupiterom i Saturnom, što će vam doneti uspeh i uvećanu zaradu zahvaljujući vašim kreativnim idejama. Bićete vrlo uspešni ako se bavite prosvetom, dizajnom, zabavom ili ugostiteljstvom. Imaćete dobar osećaj za investicije. Dobici vas očekuju ako se bavite komunikacijama, saobraćajem ili trgovinom. Trigon Sunca sa Marsom doneće vam podršku od osoba koje se nalaze na važnom društvenom ili poslovnom položaju što će vam omogućiti da poboljšate platni promet i da uvećate zaradu ako se bavite energetskim resursima. Venera će 15. decembra ući u znak Strelca i bićete efikasniji u postizanju planiranih rokova. Uspećete da dobijete neophodnu materijalnu i finansijsku podršku. Ako se bavite privatnim poslom i ako ste po profesiji frizer ili kozmetičar, uvećaćete obim poslova. Saturn će 17. decembra ući u znak Vodolije, a nakon dva dana će i Jupiter ući u Vodoliju. Konjunkcija Jupitera i Saturna u znaku Vodolije doneće vam povoljne mogućnosti da pokrenete nešto novo na polju usluga. Možete dobiti unapređenje i premeštaj na novo radno mesto koje će vam biti bolje u odnosu na prethodno. Ulazak Merkura i Sunca u znak Jarca doneće vam mogućnost pokretanja novih kreativnih poslova. Izbegavajte ulazak u rizike. Nezaposlene Device će dobiti šansu da se zaposle u oblasti usluga, a pružiće im se pogodnosti i da nađu novi posao u oblasti javnosti ili komunikacija.

LJUBAV

Ako ste u vezi:

Trigon Venere sa Neptunom u prvoj dekadi decembra doneće vam intuitivno razumevanje sa partnerom. Osećaćete šta je vašem partneru potrebno i neće vam biti potrebne reči da biste jedno drugome pružili nežnost i podršku. Nejasnoće mogu iskrsnuti u vezi raspodele porodičnih obaveza. Sekstil Venere sa Jupiterom će vam doneti više zabave i zadovoljstva. Druga polovina decembra donosi vam više druženja sa zajedničkim prijateljima. Bićete spremni da voljenoj osobi ispunite želju ili nešto što ste ranije obećali, kao i da priredite iznenađenje koje će vašeg partnera obradovati. U trećoj dekadi decembra bićete u prilici da odete na zajedničko putovanje koje ste više puta odlagali. Pripazite na troškove putovanja.

Ako ste slobodni:

Početak decembra doneće vam poznanstvo sa osobom koja će vas osvojiti svojim šarmom, izgledom i ličnim kvalitetima. Zaljubićete se i počećete češće da se viđate i izlazite. Imaćete velika očekivanja i deo onoga što očekujete će vam se ispuniti. Nemojte da žurite i da idealizujete vašu novu simpatiju jer će biti potrebno više vremena da se dobro upoznate. U drugoj polovini decembra ćete započeti emotivnu vezu koja će vam doneti nova iskustva ali i nove izazove u ljubavi. Nešto starije Device će upoznati osobu sa kojom će u početku održavati česte kontakte, a u drugoj polovini decembra će početi da se viđaju. U početku ćete biti nesigurni ali će druga osoba biti emotivno otvorena i odnos će ići u dobrom pravcu.


ZDRAVLJE

Očekuje vas uglavnom stabilno zdravlje tokom decembra. Potrebno je da se više krećete kako biste održavali fizičku kondiciju u dobroj formi i kako bi vam imunitet bio na potrebnom nivou da vas štiti od virusa. U slučaju da budete nedovoljno fizički aktivni, možete osećati pojačani umor i bolove u leđima, posebno donjem delu i u kolenima. Vaša ishrana bi trebalo da sadrži visoko energetske namirnice kao što su čia semenke, lan, kakao i kokosovo ulje i puter. Od voća uzimajte urmu, avokado, pomorandžu i jabuke. Od povrća jedite turšiju, ajvar, kiseli kupus i spanać. Potrebna vam je riba, kao što je pastrmka ili skuša. Jaja, sir i meso jedite umereno. Izbegavajte brzu hranu i alkoholna pića .



Read more: http://www.mesecnihoroskop.com/devica-m ... z6femjp2kb
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Djevica

Post Postao/la Russki »

Pljunuti ja bgm
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Djevica

Post Postao/la smajlic »

Russki je napisao/la: 04 dec 2020, 14:15Pljunuti ja bgm
kaze zapocet ces emotivnu vezu :mig

mozda iduci decrmbar bude i kakve svadbe :sreca
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22278
Postovi: 16993
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Djevica

Post Postao/la Russki »

Mislio sam na orđinal post bgm
1
1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Djevica

Post Postao/la smajlic »

Russki je napisao/la: 04 dec 2020, 14:18 Mislio sam na orđinal post bgm
:mara

pa nije ni ovaj los sto gataju kako ce nam biti :haya
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Username
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3376
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08

Re: Djevica

Post Postao/la Username »

Tuzibabe

Djevica

Djevice se obično previše uključuju u živote ljudi s kojima su povezani. Misle da znaju što je dobro za vas i ukazat će na vaše pogreške. Misle da znaju najbolje i ako misle da je dijeljenje vaše tajne s drugima ispravno, onda će to bez oklijevanja učiniti, piše Pinkvilla.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Zvjezdarnica”