Planeta Venera

Horoskopi, i taj prokleti retrogradni merkur...te poneki rođendan...
Moderator: CocoMa, Heidi
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Crvena Nit je napisao/la: 11 jun 2021, 13:27 @Heidi da li je moguće da ovaj aspekt ima dovoljno jak utjecaj u nk, hvala :hm

Kako ga eliminirati :keke

@Miss Y vidi mi aspekta :heidi2

Venera semi kvadrat Mars

Ovo je remetilački aspekt koji djeluje prije svega na području ljubavnog života, iako može imati posljedice i na financije i na druga područja. To je jedan od klasičnih pokazatelja sklonosti razvodu i romantičnim / bračnim poteškoćama. Ljudi s ovim aspektom su demonstrativni, topli i općenito vjerni kad su predani, ali zahtijevaju puno zauzvrat.

Semi kvadrat je slabiji oblik kvadrata i predstavlja napetost koja se nalazi u podsvijesti.
Nastale napetosti i sukobi pozivaju na akciju. Polukvadrati se obicno osvijeste kada, primjerice, tranziti aktiviraju relevantne teme i one se odrazavaju na VANJSKE situacije. Tad ces znati na cemu moras da radis.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Hannibal »

ja imam one venerine rupice iznad guzice
2
1 slika 1 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Dobro je dok ne otkrijes da imas venerin brijeg.
2
2 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 13:38
Crvena Nit je napisao/la: 11 jun 2021, 13:27 @Heidi da li je moguće da ovaj aspekt ima dovoljno jak utjecaj u nk, hvala :hm

Kako ga eliminirati :keke

@Miss Y vidi mi aspekta :heidi2

Venera semi kvadrat Mars

Ovo je remetilački aspekt koji djeluje prije svega na području ljubavnog života, iako može imati posljedice i na financije i na druga područja. To je jedan od klasičnih pokazatelja sklonosti razvodu i romantičnim / bračnim poteškoćama. Ljudi s ovim aspektom su demonstrativni, topli i općenito vjerni kad su predani, ali zahtijevaju puno zauzvrat.

Semi kvadrat je slabiji oblik kvadrata i predstavlja napetost koja se nalazi u podsvijesti.
Nastale napetosti i sukobi pozivaju na akciju. Polukvadrati se obicno osvijeste kada, primjerice, tranziti aktiviraju relevantne teme i one se odrazavaju na VANJSKE situacije. Tad ces znati na cemu moras da radis.
Hvala, to riješavam lavovskim Marsom :zaljub

Heidi, ti si rođena za profi astologa. :apl
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Pa nije lavovski Mars pogodan. Previse je arogantan za ove teme.
Merkur je kod tebe kljucan za shvatanje i rjesavanje.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 13:42 Pa nije lavovski Mars pogodan. Previse je arogantan za ove teme.
Merkur je kod tebe kljucan za shvatanje i rjesavanje.
A i on je u Lavu, a u pravu si, verbalista sam. :puf
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Jedan cilj ali energije su razlicite.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 13:49 Jedan cilj ali energije su razlicite.
Što da radim :ovaj

Ja postanem prilično agresivna ako me osobe ne razumiju, a mrzim sukobe, mislim da nisu neophodni.. Generalno ne volim svađe. Konfrotiram argumentima i obrazloženjima, to je dovoljno.
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Pa vidi, Lav ima dva pristupa.

TEatralan, arogantan i autoritaran, zna se cesto sam presankati, ili su topli i otvoreni, i tada imaju sposobnost da objasne drugima sta osjecaju.

Znaci, da ne gubis neki zdrav stav o sebi, ko si i sta si, da cijenis mogucnosti, ali da se objasnjavas mekanije. Tad apsolutno vodis i mozes uzivati stzvarnu lavovsku prirodu lojalnosti i postovanja.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 14:05 Pa vidi, Lav ima dva pristupa.

TEatralan, arogantan i autoritaran, zna se cesto sam presankati, ili su topli i otvoreni, i tada imaju sposobnost da objasne drugima sta osjecaju.

Znaci, da ne gubis neki zdrav stav o sebi, ko si i sta si, da cijenis mogucnosti, ali da se objasnjavas mekanije. Tad apsolutno vodis i mozes uzivati stzvarnu lavovsku prirodu lojalnosti i postovanja.
Večinom sam takva, ali imam "grubljih" momenata jer tad mi se ne objašnjava i jer mi je skočio tlak. :face
1
1 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Desperado »

Venera u Lavu

Vi ste uvek u centru pažnje. Ponosna ste i vatrena žena, snažne volje i teatralnog ponašanja. Volite lusksuz i nosite skup nakit, posebno zlato.

Puno trošite i želite prestižne stvari, a ne tolerišete škrtost i sitničavost. U ljubavi ste zahtevna, topla, velikodušna i imate jaku potrebu da se osetite posebnom.

Nikad nećete izgubiti interesovanje za svog muškraca, a ni ljubav ukoliko imate njegovu pažnju. Osvajate očima. Tražite izuzetnu ljubav i nekoga na koga ćete biti ponosni i kome ćete se diviti. Često ulazite u veze s oženjenim muškarcima i ljudima na položaju. Ne trpite slabiće i manje inteligentne. Partnera dižete na pijadestal.

Ponos utiče na stabilnost odnosa, onaj ko vas prevari za vas više ne postoji, jer je zgazio vaš ponos. Romantični ste, volite da izlazite i da se zabavljate. Otvoreni ste i plemeniti. Važnija vam je pozicija od novca i imate potrebu daživite sa stilom.
Ali prije svega mi je Sunce u Lavu šta god to značilo.

slika
1
1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

MarlboroGold je napisao/la: 11 jun 2021, 14:13
Venera u Lavu

Vi ste uvek u centru pažnje. Ponosna ste i vatrena žena, snažne volje i teatralnog ponašanja. Volite lusksuz i nosite skup nakit, posebno zlato.

Puno trošite i želite prestižne stvari, a ne tolerišete škrtost i sitničavost. U ljubavi ste zahtevna, topla, velikodušna i imate jaku potrebu da se osetite posebnom.

Nikad nećete izgubiti interesovanje za svog muškraca, a ni ljubav ukoliko imate njegovu pažnju. Osvajate očima. Tražite izuzetnu ljubav i nekoga na koga ćete biti ponosni i kome ćete se diviti. Često ulazite u veze s oženjenim muškarcima i ljudima na položaju. Ne trpite slabiće i manje inteligentne. Partnera dižete na pijadestal.

Ponos utiče na stabilnost odnosa, onaj ko vas prevari za vas više ne postoji, jer je zgazio vaš ponos. Romantični ste, volite da izlazite i da se zabavljate. Otvoreni ste i plemeniti. Važnija vam je pozicija od novca i imate potrebu daživite sa stilom.
Ali prije svega mi je Sunce u Lavu šta god to značilo.

slika
Ja imam Merkur i Mars, zato ratujemo. :keke

Ti voliš da se svi vrte oko tebe. :tersy
2
2 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Volis i ti :oo ratujete za 'virtualni prostor' za izrazavanje :oo
3
3 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 14:23 Volis i ti :oo ratujete za 'virtualni prostor' za izrazavanje :oo
Ovo cigareta ne smije pročitati. :keke
3
3 slika
Desperado
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1218
Postovi: 1070
Pridružen/a: 30 okt 2020, 12:03

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Desperado »

Pratite me i uzivacete. Ali nikako ispred mene :dmr :valja
2
1 slika 1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

MarlboroGold je napisao/la: 11 jun 2021, 14:28 Pratite me i uzivacete. Ali nikako ispred mene :dmr :valja
:oho




:oo
1
1 slika
Avatar
Maksuz svratila
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 719
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 aug 2020, 21:20

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Maksuz svratila »

Heidi je napisao/la: 11 jun 2021, 13:28
Maksuz svratila je napisao/la: 08 jun 2021, 14:41 ...jao fuj koje venerične škorpijetine...:maxuz

slika
Bori se, nema ti druge :oo
slika
0
...kineski mačak...slika
Odgovori

Natrag na “Zvjezdarnica”