Planeta Venera

Horoskopi, i taj prokleti retrogradni merkur...te poneki rođendan...
Moderator: CocoMa, Heidi
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Meni je dovoljan u 12 :D
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Moonlight »

:sok
Zar može gore :haha
1
1 slika
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Miss Y. »

Moonlight je napisao/la: 25 maj 2021, 17:21 Ništa ja ne znam, nisam odavde :haya
Ma mrsko mi čitati sve :haha
Moja Venera je pobjegla iz Sunčevog sistema :meha1
:mara o meni bona citaj sto je zena postavila, potvrdi sve
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Heidi je napisao/la: 25 maj 2021, 17:47 Meni je dovoljan u 12 :D
Pluton :heidi2
1
1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

@Heidi

@Miss Y

Raskošna i lijepa
Svoju ženstvenost snažno osjećate i nesputano živite ako se vaša natalna Venera nalazi u Biku, Vagi ili Lavu! Imate dobar osjećaj vlastitih vrijednosti i volite ih pokazivati raskošno i romantično. Ljepota je važan dio vašeg osjećaja ženstvenosti, a posjedujete i senzualnost koja se očituje u vašim kretnjama, glasu, potrebi za dodirom. Osjećate povezanost s tijelom, osobito ako je Venera u Biku, a strastvenost kojom se otvarate životu i elegancija kojom ste stalno okruženi čine vas izuzetno privlačnom osobom. Volite se istaknuti odjećom i nakitom, a crta dramatičnosti posebno je naglašena ako je Venera u Lavu. Nadate se partneru u čijem ćete životu biti kraljica! Svoju ženstvenost možete ojačati wellness programima, brižnom njegom tijela i besprijekornim odjevnim stilom. Ne morate se odijevati u skupu odjeću, važna je ljepota i naglasak nekim dramatičnim, luksuznim detaljem. Ljubav za vas mora biti romantična i strastvena pa se sa svojom ženskom stranom možete ponovo povezati kroz ljubavne drame, opere, romantične večere, svijeće i goleme bukete cvijeća. Komadić zlatnog nakita ili luksuzni, skupi parfem imaju trenutačni učinak na podizanje vaše ženstvenosti!

Moćna i izazovna
Ako imate natalnu Veneru u Ovnu ili Škorpionu, znakovima kojima tradicionalno vlada Mars, vaša će se ženstvenost rascvjetati u vašoj drskosti, neovisnosti, poduzetništvu i sportskim izazovima. Vi niste romantična princeza, već snažna žena, ratnica, osvajačica, mitska Amazonka! Biti samostalna, slobodna i neovisna da istražuje život dat će vam osjećaj vlastite snage iz koje proizlazi magnetska privlačnost vaše ženstvenosti. To ne znači da ne volite odjenuti posebne krpice, cipele s visokom petom, naglasiti svoj seksepil i osvajati! Obožavate izazove pa je vaš idealni partner onaj s kojim ćete se zadirkivati, natjecati, okušavati snage. On vas mora osvojiti svojom snagom i spremnošću da vam bude ravnopravan partner u svim životnim izazovima. Seksualnost izražavate nesputano, ona je izvor vaše snage i osjećaja ženstvenosti. Volite testirati svoju privlačnost pa ćete se rado upustiti u flert, igrati izazovne igrice s partnerom i uvijek tražiti nove izazove. Svoju ćete ženstvenost ojačati osvajanjem, flertom koji će vam potvrditi da ste snažni i privlačni. Dašak provokacije u vašoj odjeći, drzak i neustrašiv stav beskrajan su izvor koji obnavlja vašu ženstvenost.

Znatiželjna i originalna
Žena-dijete koja u sebi ima crtu nedužnosti, zaigranosti i čuđenja istaknuta je u izražavanju ženstvenosti ako se vaša natalna Venera nalazi u Blizancima, Strijelcu ili Vodenjaku. Imate bezbrojne interese, želite učiti, putovati, otkrivati svijet, uvijek pronaći nešto novo što će uzbuditi vaš um. Vaša se ženstvenost potvrđuje znanjem, brojnim prijateljima i snalažljivošću u novim situacijama. Partner kojem se nadate je onaj koji s vama razgovara, raspravlja, uči, partner koji će vam biti najbolji prijatelj i nadahnuti vas za nove spozanje. Komunikacija vam je izuzetno važna jer u izmjeni ideja i misli potvrđujete vlastite vrijednosti. Seksualnost za vas doslovno počinje u glavi, kao ideja, inovacija, eksperiment! Ponekad ste hrabriji na riječima nego na djelu, ali ako ne postoji mentalni izazov, čini vam se da seksualnost nije vrijedna truda. Vanjski izgled i odjeća nisu u središtu vaše pozornosti, ali vanjskim dojmom volite pokazati svoju originalnost, spremnost na novo. Vi ste osoba koja postavlja trendove, a da vam to nije namjera! Vašu ženstvenost obnavlja svaka situacija u kojoj možete iskoračiti iz uobičajenog i proširiti svoje horizonte.

Prirodna i jednostavna
Ako imate Veneru u Djevici ili Jarcu, vanjski dojam ne može vas impresionirati. Neurednost, pretjerivanje i prenaglašen seksepil smatrate neukusnima. Ono što čini vaše vrijednosti su jasnoća, odgovornost, dobra organizacija života, profesionalnost i ambicija. No to ne znači da ste hladna poslovna žena ili da vas isključivo izazovi posla čine sretnom! Izvor vašeg osjećaja ženstvenosti nalazi se u prirodi i prirodnom ponašanju! Izuzetno ste senzibilni prema tijelu i njegovim potrebama pa je vaša ženstvenost vrlo profinjena! Zdravlje, čistoća, jednostavnost, darovi prirode, razumijevanje prirodnih ritmova života ono su što osnažuje vašu ženstvenost i čini vas izuzetno privlačnom. Priroda i zemlja ženske su energije koje su izvor vaše snage. Prirodna kozmetika, prirodne tkanine za odjeću, povezanost sa zemljom kroz aktivnosti poput vrtlarenja, cvjećarstva, lončarstva, starih obrta koji imaju praktičnu primjenu ili kućni ljubimac najbolji su način na koji možete obnoviti i ojačati svoju žensku energiju. Stabilnost, senzibilitet i jednostavnost daju vašoj ljepoti neodoljivu privlačnost.

Osjećajna i kreativna
Venera u Raku ili Ribama kraljica je osjećaja. Vaša se ženstvenost izražava u bogatstvu osjećaja, u dubini kreativnosti, u brižnosti i suosjećanju. Vi ste nježna i osjetljiva osoba koja ne može suspregnuti pokazivanje osjećaja. Toplinom osjećaja obasipate one koji volite, a suze će lako poteći izazvane svakom snažnijom emocijom. Bliskost, zagrljaj, nježnost iskazana poljupcem ili dodirom jača vaš osjećaj ženstvenosti. Vaš senzibilitet prema osjećajnoj strani života čini vas kreativnom i romantičnom osobom. Vaš je idealni partner onaj koji prihvaća i razumije vašu osjećajnu stranu, onaj koji će znati pokazati vlastite osjećaje. Vaš je osjećaj ljepote bezvremenski, romantičarski! Ne slijedite trendove – vaša odjeća nosi romantičan dašak prošlosti i iznad svega vašu osobnu crtu kreativnosti! Ponekad čak ostavljate dojam osobe koja živi u nekim prošlim vremenima ili nekoj drugačijoj stvarnosti. Seksualnost je za vas isključivo povezana sa snažnim osjećajem ljubavi i pripadnosti. Vašu će ženstvenost trenutačno obnoviti doživljaj snažnih osjećaja, čemu može poslužiti ljubavni roman ili film, glazba, ples ili mirna šetnja uz more s dragom osobom.

Mene je odlično opisalo, Venera u Blizancima :sret
2
2 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Juh! :oo
2
1 slika 1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Miss Y. »

Juh 2. :oo
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3831
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Planeta Venera

Post Postao/la East_side »

Kad sam bio mali, igrao sam se često s jednim Sanjinom. Čitaj, tukao ga često :ooo

Njegova mama se zvala Venera. Pristajalo joj je to ime (barem naizgled), bila je onako baš dotjerana gospođa. Karmin, plava kosa, suknja, štikle, jak miris, kao da ga sad osjećam...

I jedne prilike kad sam joj istukao malog, ščepala me svojim dugim, nalakiranim noktima i hraknula u facu :crni ne kaže se džaba da vanjština često zavara :oho pa tako je isplivala na površinu i njena dublja neusklađenost sa imenom kojeg nosi :keke

Btw. meni je venera u djevici, i nije za neku pohvalu jelde? :ovaj
1
1 slika
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

@Heidi

@Miss Y

"natalna Venera nalazi u Blizancima, Strijelcu ili Vodenjaku"

Venera pravi aspekt sa mojim ASC Strijela, a trigon sa Mjesecom u Vodoliji :puf

Tri znaka iz iste grupe :sret
0
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

East_side je napisao/la: 08 jun 2021, 12:44 Kad sam bio mali, igrao sam se često s jednim Sanjinom. Čitaj, tukao ga često :ooo

Njegova mama se zvala Venera. Pristajalo joj je to ime (barem naizgled), bila je onako baš dotjerana gospođa. Karmin, plava kosa, suknja, štikle, jak miris, kao da ga sad osjećam...

I jedne prilike kad sam joj istukao malog, ščepala me svojim dugim, nalakiranim noktima i hraknula u facu :crni ne kaže se džaba da vanjština često zavara :oho pa tako je isplivala na površinu i njena dublja neusklađenost sa imenom kojeg nosi :keke

Btw. meni je venera u djevici, i nije za neku pohvalu jelde? :ovaj
Ovisi od aspekata tvoje Venere sa Mjesecom, Suncem i Marsom.

Važan je i Mjesec, kako vas žena emocionalno privlači.

Mars je ipak akcija, bez njega nema dešavanja.
0
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Miss Y. »

@Crvena Nit ti bas jesi asc Str. zaboravila sam ti reci :moon
1
1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Miss Y. je napisao/la: 08 jun 2021, 12:56 @Crvena Nit ti bas jesi asc Str. zaboravila sam ti reci :moon
Hvala, brbljivi, nogati i izraženog lica :keke :opa :ljub

Ti pričaš kao Djevica, način razmišljanja Merkurovski, to volim :opa

Oblačenje, divno, čudim se da ti Venera nije Vagi :puf
1
1 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 18205
Postovi: 10943
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Miss Y. »

Crvena Nit je napisao/la: 08 jun 2021, 13:05
Miss Y. je napisao/la: 08 jun 2021, 12:56 @Crvena Nit ti bas jesi asc Str. zaboravila sam ti reci :moon
Hvala, brbljivi, nogati i izraženog lica :keke :opa :ljub

Ti pričaš kao Djevica, način razmišljanja Merkurovski, to volim :opa

Oblačenje, divno, čudim se da ti Venera nije Vagi :puf
a ne više visina i lijepa linija, način vidjenja i širokoumnost :ljubi
Nisam venera, al sam stelijum u Vagi :keke
hvala ti.
:hehe
stelijum.jpg
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

Miss Y. je napisao/la: 08 jun 2021, 13:13
Crvena Nit je napisao/la: 08 jun 2021, 13:05

Hvala, brbljivi, nogati i izraženog lica :keke :opa :ljub

Ti pričaš kao Djevica, način razmišljanja Merkurovski, to volim :opa

Oblačenje, divno, čudim se da ti Venera nije Vagi :puf
a ne više visina i lijepa linija, način vidjenja i širokoumnost :ljubi
Nisam venera, al sam stelijum u Vagi :keke
hvala ti.
:hehe

stelijum.jpg
Ajme hvala :opa :ljub

Stelijum Vaga, dominira, imaš afinitet ka estetici :opa
1
1 slika
Avatar
Maksuz svratila
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 719
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 aug 2020, 21:20

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Maksuz svratila »

...jao fuj koje venerične škorpijetine...:maxuz

slika
1
1 slika
...kineski mačak...slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Crvena Nit »

@Heidi da li je moguće da ovaj aspekt ima dovoljno jak utjecaj u nk, hvala :hm

Kako ga eliminirati :keke

@Miss Y vidi mi aspekta :heidi2

Venera semi kvadrat Mars

Ovo je remetilački aspekt koji djeluje prije svega na području ljubavnog života, iako može imati posljedice i na financije i na druga područja. To je jedan od klasičnih pokazatelja sklonosti razvodu i romantičnim / bračnim poteškoćama. Ljudi s ovim aspektom su demonstrativni, topli i općenito vjerni kad su predani, ali zahtijevaju puno zauzvrat.
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Planeta Venera

Post Postao/la Heidi »

Maksuz svratila je napisao/la: 08 jun 2021, 14:41 ...jao fuj koje venerične škorpijetine...:maxuz

slika
Bori se, nema ti druge :oo
2
2 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Odgovori

Natrag na “Zvjezdarnica”