Pa, neka bude neka "treca". Dosta dva muska.
Prvi demokratski izbori - BEHAR
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Koga, Miss Y?
1
1
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Miss Y poštuje predizbornu šutnju kao zakonom obavezan dio izbora.
Sve po ps-u ili nikako...
Djevičanska posla

Sve po ps-u ili nikako...
Djevičanska posla
4
4
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Na djevicanskim otocima
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Prekriti snjegovi ruzmarin i šaš
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Predizborna sutnja nije isto sto I izborna sutnja.
4
4
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Drugo
Poluvrijeme ba
Hajmo nasi
:mmm
Poluvrijeme ba
Hajmo nasi
:mmm
0
I say what I think, I think what I say
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Ja sam glas'o samo za Heidi.
Ne moram pokazivati jer nema nikog ko mi ne vjeruje.
Ne moram pokazivati jer nema nikog ko mi ne vjeruje.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR
Uvijek, ako se dogovoriti moze odmah ili nakon kraja glasanja.
1
1
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran




1