Stižu covid pasoši: Hrvatska i još 12 evropskih zemalja dogovorile kriterije za olakšice putovanja

Korona virus danas

Moderator/ica: Iskra

Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1993

Re: Stižu covid pasoši: Hrvatska i još 12 evropskih zemalja dogovorile kriterije za olakšice putovanja

Post Postao/la Crvena Nit »

storm je napisao/la: 12 jan 2022, 21:27 Mislim da je mnogo toga u nadi da će omicron prevladati, potisnuti ostale sojeve, oslabiti, i tako postati zbilja obična viroza...sa kakvim imamo oduvijek suživot...
Čitam danas onj Sahin iz biontech, što je složio za pfizer cjepivo....da će u martu negdje imati spremnu za komercijalnu upotrebu, direktno za omicron cjepivo...već je u ispitivanju, ali procedure.
I sam dodaje da nije siguran, da će uopće biti potrebno...da rade na svoju ruku.
Danas pročitah , 4.ta doza bi bila preopterećenje za organizam, jer se pisalo 4 mjeseca nakon treće. Pisala sam ranije da su pisali da je previše AT putem cijepljenja opterećenje za organizam.
0
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član

Re: Stižu covid pasoši: Hrvatska i još 12 evropskih zemalja dogovorile kriterije za olakšice putovanja

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... night.html

England 'WILL scrap Covid passes and WFH at the end of the month’ because they are 'hard to justify' now that Omicron is subsiding — with masks on trains and in shops the only curb left
Covid passes to be scrapped this month after Sajid Javid 'killed off the policy'
Health Secretary 'has concluded that Covid-19 certification is longer needed'
Omicron wave is easing, with daily cases yesterday falling by 40% in a week
Ministers are eyeing-up relaxing most Covid restrictions by next month

Controversial Covid passes will be scrapped in England this month as the country's Omicron wave continues to collapse, it was claimed today.

Kontroverzne propusnice za Covid bit će ukinute u Engleskoj ovog mjeseca jer se Omicron val u zemlji nastavlja urušavati, tvrdi se danas.
0
storm
Administrator
Reactions: 33332

Post Postao/la storm »

Crvena Nit je napisao/la: 12 jan 2022, 21:46
storm je napisao/la: 12 jan 2022, 21:27 Mislim da je mnogo toga u nadi da će omicron prevladati, potisnuti ostale sojeve, oslabiti, i tako postati zbilja obična viroza...sa kakvim imamo oduvijek suživot...
Čitam danas onj Sahin iz biontech, što je složio za pfizer cjepivo....da će u martu negdje imati spremnu za komercijalnu upotrebu, direktno za omicron cjepivo...već je u ispitivanju, ali procedure.
I sam dodaje da nije siguran, da će uopće biti potrebno...da rade na svoju ruku.
Danas pročitah , 4.ta doza bi bila preopterećenje za organizam, jer se pisalo 4 mjeseca nakon treće. Pisala sam ranije da su pisali da je previše AT putem cijepljenja opterećenje za organizam.
Koliko sam ja shvatio, antitijela ubrzo nakon cijepljenja nestaju.
Ne gomilaju se putem svakog cijepljenja. Nego tek ostavljaju informaciju celijama, da u sudaru sa virusom, imaju bolju sposobnost obrane i razvoja antitijela u tom trenutku.
0
Habibti, ya nour el ain
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član

storm je napisao/la: 14 jan 2022, 17:14
Crvena Nit je napisao/la: 12 jan 2022, 21:46

Koliko sam ja shvatio, antitijela ubrzo nakon cijepljenja nestaju.
Ne gomilaju se putem svakog cijepljenja. Nego tek ostavljaju informaciju celijama, da u sudaru sa virusom, imaju bolju sposobnost obrane i razvoja antitijela u tom trenutku.
Stavljala sam link istraživanja , nije uopće preporučljivo toliko i često doziranje jer se dešava kontraefekat , nerazvijenije AT ( samodestrukcija) i još jedan problem vezan za organizam.
0
Odgovori

Natrag na “SARS- CoV 2....korona virus”