Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Uglavnom se volimo, dok se onda bolje ne upoznamo ...
Moderator: CocoMa,
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36462
Postovi: 29519
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la storm »

Nadam se da to nije bilo za volanom.. Ali ima mjesta, gdje se obično ne spava, a opet znamo :oo

Ja sam znao u kinu.
U posjeti :valja
Na predavanju..
1
1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Heidi »

U vinogradima na traktoru.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Atomic
PRO behar
PRO behar
Reactions: 10778
Postovi: 6301
Pridružen/a: 23 okt 2020, 23:02

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Atomic »

Rekoh cocoma i nova tema o seksu 😅
Ne mogu se sjetiti nesto narocito cudno 🙁
3
3 slika
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17892
Postovi: 8407
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la pink floydd »

za volanom, ali nisam se kretao, čekao na granici gužva velika bila :oo skoro došao do kućice, 2 auta ispred mene....sirene me nisu probudile, došao čovjek i pokucao na prozor
4
1 slika 3 slika
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 22343
Postovi: 17060
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: Throne of Time

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Russki »

u separeu u Riminiju

tekila je čudo ocm
4
4 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la CocoMa »

Sanjala sam da sam spavala kod neznanca... :haha



Jednom sam zaspala u šumi na klupici..legla da gledam i slikam oblake .. u nešto me odnese u san.... :oho
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Ramzess »

Oj ako pocnem ... :face

Posalju nas trojicu da "zatvorimo rupu u liniji odbrane" na Igmanu, po mraku, lokalna brigada se prepala da im se ne provuku kroz rupu siroku 50 metara ... :face Kako smo dan prije isli da trazimo agresora i nigdje ih nismo nasli rijesimo da tu prespavamo. Padala je neka sitna kisa i ja se sa vrecom za spavanje zavucem u neko siblje, i nekako se uvucem u vrecu. Nezgodno i neudobno za spavanje ali je bar vreca topla i nepropusna ... ali me jedna grana od tog siblja ubi u bubreg ... razmisljam da je iscupam iz korijena ali mi se ne da to po mrklom mraku i rijesim trpit cu. Ujutru se probudim kad je svanulo ... ona grana me jos vise udara u bubreg ... okrenem se i pogledam i vidim - ta grana raste na samom rubu provalije, kraska jama duboka ko zna koliko ... samo me ta grana cuvala da ne upadnem - nikad me ne bi pronasli ... :meha2

Druga simpaticna :ehe situacija ... Prica kolega iz jedinice, kad je ranije cuvao strazu u bataljonu kaze "nadje levata, onog najstrasljivijeg" i "dogovori se" sa njim da ovaj prvi cuva strazu, a on prvi na spavanje, pa da ga probudi na smjenu ... i kad taj jadan dodje da ga budi ovaj se pravi da se ne moze probuditi, i zatim jadnik ode i sam dezura cijelu noc dok ovaj spava.
... i desi se butka za Aerodromsko, a nas dvojicu posalju u zgradu na razgranicenju da cuvamo haustor ciji je ulaz sa "njihove" strane, da ne zauzmu zgradu. I udjemo sa zadnje strane i do haustorskih vrata ... gledamo prikriveni cetalje kako setaju ispred zgrade. Kaze ovaj - Hajde da se dogovorimo za smjenu ... a ja se sjetim te njegove price, reko sacekaj malo da nesto provjerim ... i udjem u neki podrumski prostor, dolje namjesten poljski krevet, i legnem ... :haha
Eto ovoga, gura me, sapuce ... E probudi se da se dogovorimo ... :haha ... ja se pravim da se ne mogu probuditi ... :haha
Jadan je cijelu noc proveo sam u tom haustoru strahujuci da ga cetnici ne otkriju ili ne krenu u haustor ... :haha
Mislim da su usli i ja bih nadrljao ali mi je ideja da ga zeznem bila nekako sladja. :haha
2
1 slika 1 slika
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Ramzess »

A jednom krenem sa dvojicom blesavih rodjaka i jos jednim poznanikom sa Zvijezde na Lopatu, februar mjesec, snijeg podubok ... ja jedva 16 godina, najmladji ... kaze mladji rodjak ja znam kraticu stigne se sat ranije. Kaze stariji nemoj bogati tvojih kratica. Kaze mladji znam put svezanih ociju po mraku. I kremeno "kraticom" ... Poslije sest sati kaze stariji trebali smo stici do sad ... kaze mladji ja ne znam ljudi gdje smo. Kaze treci daj kompas da se orijentisemo. Kaze stariji na sta ces se orijentisati kad smo na platou sve ravno k'o tepsija ... nemanam druge, gazimo pa cemo negdje izaci. I tako gazimo dalje, poce se noc spustati ... izvucemo macete i sjekirice, ispod bora rascistimo snijeg, postavimo grane, nabacamo snijeg na njih i napravimo zaklon, nalozimo vatru i u bajtu, u vrece za spavanje. Svejedno hladna noc ... ne mozes a i ne smijes zaspati. Kaze treci ljudi meni toplo - znak za uzbunu, ledi se ... iskaci napolje, skidaj ga do gaca, trljaj snijegom dok ne pocne cvokotati, opet ga obuci i u vrecu za spavanje izmedju nas da ga grijemo. Docekamo jutro, koljena ledena, tesko koracati ... ipak moramo da se zagrijemo. Docekamo sunce, sve je dobro. Kaze mladji naci ce nas na proljece kad snijeg okopni ... kaze stariji ljudi eno dim iza brda! Kuca, spaseni smo! Bubnemo na vrata ... izadje stariji co'ek, kaze djeco odakle vi? Mi krenuli na Lopatu ... Ma kakva Lopata jeb'o vas ko vas uputi, evo vam Varesa ispod, hajde u kucu da nesto pojedete ... okrijepimo se, zahvalimo domacinu i pravac autobuska i kuci. Sreca tad su vukovi bili rijetki ... :ovaj
3
1 slika 2 slika
Avatar
John Cleese
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1214
Postovi: 1223
Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la John Cleese »

U hodniku, na pauzi izmedju dva predavanja, stojeci - ziva istina :D
5
5 slika
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Evelyn »

Jednom sam se toliko napila da sam otisla do wc-a samo da popravim sminku i da piskim.. uglavnom kako sam sjela na wc samo me prebacilo i ja sam zaspala sjedeci :face
Sto je najgore svi su se prepali da mi se nesto desilo, da sam npr pala u nesvjest ili tako nesto. I dosla prijateljica po mene i nekako sam cula lupanje na vratima i probudila se :sram
4
4 slika
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Evelyn »

Ne smijem ni pomisliti sta bi se desilo da se nisam probudila na vrijeme :ovaj
0
Evelyn
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1037
Postovi: 1022
Pridružen/a: 12 apr 2021, 23:38

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Evelyn »

Sto je najgore nisam ni znala da sam toliko pijana dok nisam otisla na wc..
0
Avatar
Ramzess
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2895
Postovi: 2473
Pridružen/a: 26 aug 2020, 10:10

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Ramzess »

Evelyn je napisao/la: 01 jun 2021, 01:13 Sto je najgore nisam ni znala da sam toliko pijana dok nisam otisla na wc..
Pa ono ... mogla bi i tema Najgore pijanstvo, mogao bih na to knjigu izdati ... :ovaj
1
1 slika
Avatar
Socrates
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13127
Postovi: 14439
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Socrates »

U sudnici.

Nije bilo suđenje meni. Sreća pa ne hrčem.
4
4 slika
Don't wanna hear about it

Every single one's got a story to tell...
Avatar
toxic
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 9937
Postovi: 4163
Pridružen/a: 14 dec 2020, 15:55
Lokacija: My Own World

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la toxic »

Naslonjena na zvucnik na koncertu :heidi2
bilo leto, period nekih festivala, ispcrpljenost i umor odradili svoje:)

Treba tema najcudnije mesto gde se probudili :keke
5
5 slika
⇻ Nᴏᴛ Aʟʟ Wʜᴏ Wᴀɴᴅᴇʀ Aʀᴇ Lᴏsᴛ ⇺
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Hannibal »

najcudnije gdje sam se probudio je kod nekih turaka u stanu ovdje na stupu jer ne znam ko su uopste momci i kako sam zavrsio kod njih. sjecam se samo da sam tu noc bio u gradu s drugom i to je to haha
4
4 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19239
Postovi: 13107
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Koje je najcudnije mjesto gdje ste zaspali?

Post Postao/la Lana »

Vecinom u kinu :palm
Najgore mi kad me poslije komentarisu kako uzivam u kinu :sunja
2
2 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Odgovori

Natrag na “Mi o sebi, i pri sebi?”