Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
John Cleese
Moderator
Moderator
Reactions: 2380
Postovi: 3490
Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la John Cleese »

Samo kad sam adekvatno plaćen za performans :ooo

I? Kako je bilo na jugu? Da 'l i dalje udara morje o mramorje ili je bila bonaca, bonaca, bonaca? :D
0
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3439
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Može li prevod ove treće rečenice?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36350
Postovi: 33057
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Grubi prevod bi bio, more more ća čovik ne more. :meha2


Ča će ti Copacabana, m?
0
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Igrice”