Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:38
a dole da bude go
Ne, nego je ovaj preuzak donji dio, kao helanke
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
aha

cool
make your move 
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:41aha

cool
Ti nosis ove uske?
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:44
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:41aha

cool
Ti nosis ove uske?
ne nosim.
1
make your move 
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:47
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:44
Ti nosis ove uske?
ne nosim.
Pretpostavila sam, zato i napisah ono gore
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:47
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:47
ne nosim.
Pretpostavila sam, zato i napisah ono gore
koje?

1
make your move 
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:49
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:47
Pretpostavila sam, zato i napisah ono gore
koje?
Samo gornji dio
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:51
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:49
koje?
Samo gornji dio
a to. sad tek ne kontam

2
make your move 
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:51
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:51
Samo gornji dio
a to. sad tek ne kontam
Ja mislim da je tebi toliko dosadno da me opasno zezas

-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:54
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:51
a to. sad tek ne kontam
Ja mislim da je tebi toliko dosadno da me opasno zezas
a ne, stvarno ne kontam kakve veze ima sta ja nosim s bobijevim outfitom

make your move 
-
dmr
- Progressed Mars

- Reactions: 36105
- Postovi: 32714
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Post
Postao/la dmr »
make your move 
-
Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3646
- Postovi: 2990
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bobi »
siva boja vecinom preferiram, ide mi uz boju očiju.Pogodila si

ima nakvu majicu.
1
-
Namazana
- Maza

- Reactions: 7497
- Postovi: 13453
- Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34
Post
Postao/la Namazana »
dmr je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:55
Namazana je napisao/la: ↑27 mar 2026, 17:54
Ja mislim da je tebi toliko dosadno da me opasno zezas
a ne, stvarno ne kontam kakve veze ima sta ja nosim s bobijevim outfitom
Hahahaha, e sad izvini, ja sam fakat pukla, svo vrijeme mislim da je ono tvoj outfit, a ono Bobi

1
1
-
Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3646
- Postovi: 2990
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bobi »
-
Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3646
- Postovi: 2990
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bobi »
kako mene namazana lijepo obuće

-
MunDzi
- PRObehar

- Reactions: 11379
- Postovi: 7174
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05
Post
Postao/la MunDzi »
Bobi je napisao/la: ↑27 mar 2026, 20:31
kako mene namazana lijepo obuće
Vala obukla te u pederske farmerice.
1