Pitaš me - pitam te
Re: Pitaš me - pitam te
Kada sam u inostranstvu, cak i u Bosni, pijem je flasiranu. Inace je pijem ovako iz cesme i gledam da je pijem cesto.
Kako ti reagujes kad te neka osoba ghost-a pa se nakon izvjesnog vremena opet javi?
Kako ti reagujes kad te neka osoba ghost-a pa se nakon izvjesnog vremena opet javi?
0
Ko nije taslačio tuđu ženu - ne zna šta je prava ljubav.
Re: Pitaš me - pitam te
mene niko ne ghosta 
ko se usudjuje da to vama radi?
ko se usudjuje da to vama radi?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
jes
al neka je
dosta
malo sam se i umorila vec
ima li vrucine?
al neka je
dosta
malo sam se i umorila vec
ima li vrucine?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
Dobro je, podnosljivo, klimatizirano 
Kako ba dosadilo? Kako umorila?
Ja bih sad preselio dole trajno
Kako ba dosadilo? Kako umorila?

Ja bih sad preselio dole trajno
0
Re: Pitaš me - pitam te
nisam vise ista...mozda zbog silnih lijekova i trenutne terapije...sve mi smeta... 
sto ne preselis?

sto ne preselis?
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
tbj
nisi naravno
koliko puta dnevno kazes tbj?
nisi naravno
koliko puta dnevno kazes tbj?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
evo dobra je
gleda se tv
haman se spava
gledamo ciku kako postavlja sator
sad dosao sa dva djecaka
kod tebe?
gleda se tv
haman se spava
gledamo ciku kako postavlja sator
sad dosao sa dva djecaka
kod tebe?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
Odspavao do sad, pa sad ko da sam pijan.
I zedan sam, odoh otvoriti pivu
Nervira li te kad neko nesto radi, tipa sklapa sator a ne ide mu? Priskocis li u pomoc ili si ipak strpljiva?
Nervira li te kad neko nesto radi, tipa sklapa sator a ne ide mu? Priskocis li u pomoc ili si ipak strpljiva?
1
1
Re: Pitaš me - pitam te
ako je moj co'jek trcim da mu kazem gdje grijesi
ako je tudji ibretim se
jesi li jedan od onih koji misle da zene ne znaju nista?
ako je tudji ibretim se
jesi li jedan od onih koji misle da zene ne znaju nista?
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9835
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9835
- Postovi: 9334
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:

