Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36314
Postovi: 33010
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Igram igrice :D
Mastam ponekad, … onda prankujem ljude :D
Jel dosta? :D

Ti?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3428
Postovi: 6111
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

"Pomamim" se, ne znam kako bih to objasnila, glupiram se po kući, hrokćem kao svinja i tako. :D

Kako prankuješ ljude??
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36314
Postovi: 33010
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Kako kad i kako koga, to dodje spontano, lazna informacija, nesto. Ne usudjujem se izvesti onaj sa stretch folijom preko wc solje, a mislim da bi bio urnebesan. :D


Koliko ti je smijesna ona vrsta humora, kakvu smo imali prije par dana na temi gdje biste zeljeli da se nalazite?
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3428
Postovi: 6111
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Misliš ona o prdežu?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36314
Postovi: 33010
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Da, ta.
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3428
Postovi: 6111
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Pa nije nešto posebno smiješna, to ti je više ona "primitivna" vrsta humora tj. tzv. toilet humor, ali povremeno zna biti zabavno kad se više ljudi nadoveže. Sve zavisi od raspoloženja.

Tebi?
0
Odgovori

Natrag na “Igrice”