Pitaš me - pitam te
Re: Pitaš me - pitam te
S obzirom na to kako Miss BiH izgleda, mislim da je ipak lakše da postanem Miss BiH.
Šta tebi poveća samopouzdanje?
Šta tebi poveća samopouzdanje?
0
Re: Pitaš me - pitam te
kada mi smajlic spuca lajk
tebi?
tebi?
2
2
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Pitaš me - pitam te
Kad vidim Miss BiH i slične, i kontam, ma ok sam ja skroz 
Kako se osjećaš na plaži, kad vidiš kako ostali izgledaju u kupaćim kostimima?
Kako se osjećaš na plaži, kad vidiš kako ostali izgledaju u kupaćim kostimima?
1
1
Re: Pitaš me - pitam te
sasma ok
ikad iko zvizdao za tobom
ikad iko zvizdao za tobom
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Pitaš me - pitam te
jesam .. i vikao halo dobra ( to kada smo se zezali u gimnaziji )
citas li puno knjige ili slusas?
citas li puno knjige ili slusas?
1
1
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: Pitaš me - pitam te
ne
novine kupuju stariji i maza?
novine kupuju stariji i maza?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
isto 
kuda cemo?
kuda cemo?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Pitaš me - pitam te
U kontru. 
Koliko vozaca F1 poznajes? Da ih prepoznas ako ih sretnes u DMu. I oslovis imenom.
Koliko vozaca F1 poznajes? Da ih prepoznas ako ih sretnes u DMu. I oslovis imenom.
0
Re: Pitaš me - pitam te
Onaj tvoj Lewis. I to je to.
Imaš li neke vlastite teorije, općenito, o bilo čemu? (koje nemaju neko uporište, nego eto, ti tako kontaš)
Imaš li neke vlastite teorije, općenito, o bilo čemu? (koje nemaju neko uporište, nego eto, ti tako kontaš)
0
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9870
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Pitaš me - pitam te
Civilizacija koje je dovoljno napredna da počne razvijati sisteme međugalaktičke komunikacije, sposobna je i voljna prepoznati moralnu superiornost antinatalizma. Shodno tome, tiho će se ugasiti. A mi ćemo se nastaviti pitati: zašto smo sami?
Ti?
Ti?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Teoretisala sam svašta kad sam bila mlada, sad znam da nemam pojma ni o čemu, stoga mi ne pada ništa na pamet.
Koliko si spreman na kompromis radi drugih ljudi?
Koliko si spreman na kompromis radi drugih ljudi?
0
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9870
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Pitaš me - pitam te
U zadnje vrijeme, ne previše. To sam šta sam. Ne da mi se glumiti.
Glumiš li ti ikad? Ako da, šta, koga, kako, radi koga?
Glumiš li ti ikad? Ako da, šta, koga, kako, radi koga?
0
Re: Pitaš me - pitam te
Ne bih rekla, osim onoga gdje svi "glumimo", ako nećemo da nekoga uvrijedimo kad nas pita je li mu dobra nova boja kose ili ovo ili ono. Radi pristojnosti svi nekad glumimo. Da nam je nešto smiješno, iako nije, i tako to...
Ti? U kojim situacijama najviše glumiš?
Ti? U kojim situacijama najviše glumiš?
0
