Pitaš me - pitam te

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

S obzirom na to kako Miss BiH izgleda, mislim da je ipak lakše da postanem Miss BiH.

Šta tebi poveća samopouzdanje?
0
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12596
Postovi: 8271
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Danny »

kada mi smajlic spuca lajk :ooo



tebi?
2
2 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Kad vidim Miss BiH i slične, i kontam, ma ok sam ja skroz :D

Kako se osjećaš na plaži, kad vidiš kako ostali izgledaju u kupaćim kostimima?
1
1 slika
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12596
Postovi: 8271
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Danny »

sasma ok :ooo


ikad iko zvizdao za tobom :ooo
0
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne, hvala Bogu.

Ti kad zviždao za nekim?
0
Avatar
Danny
Player
Player
Reactions: 12596
Postovi: 8271
Pridružen/a: 30 jul 2020, 18:30

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Danny »

jesam .. i vikao halo dobra ( to kada smo se zezali u gimnaziji ) :oo


citas li puno knjige ili slusas?
1
1 slika
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7648
Postovi: 13656
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Ne slusam, citam

Kupujes li novine?
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47112
Postovi: 39576
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

ne

novine kupuju stariji i maza? :keke
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7648
Postovi: 13656
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la Namazana »

Uvijek volim novine prelistati :o

Kad se pakujes?
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36368
Postovi: 33081
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

Sutra.


Ti?
0
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47112
Postovi: 39576
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la smajlic »

isto :keke

kuda cemo?
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36368
Postovi: 33081
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la dmr »

U kontru. :oo

Koliko vozaca F1 poznajes? Da ih prepoznas ako ih sretnes u DMu. I oslovis imenom. :keke
0
make your move :damir
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Onaj tvoj Lewis. I to je to.

Imaš li neke vlastite teorije, općenito, o bilo čemu? (koje nemaju neko uporište, nego eto, ti tako kontaš)
0
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9870
Postovi: 9363
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la medvjed23 »

Civilizacija koje je dovoljno napredna da počne razvijati sisteme međugalaktičke komunikacije, sposobna je i voljna prepoznati moralnu superiornost antinatalizma. Shodno tome, tiho će se ugasiti. A mi ćemo se nastaviti pitati: zašto smo sami?

Ti?
0
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Teoretisala sam svašta kad sam bila mlada, sad znam da nemam pojma ni o čemu, stoga mi ne pada ništa na pamet.

Koliko si spreman na kompromis radi drugih ljudi?
0
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9870
Postovi: 9363
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la medvjed23 »

U zadnje vrijeme, ne previše. To sam šta sam. Ne da mi se glumiti.

Glumiš li ti ikad? Ako da, šta, koga, kako, radi koga?
0
Avatar
sikiriki
PRO tulipan
PRO tulipan
Reactions: 3440
Postovi: 6134
Pridružen/a: 24 maj 2025, 18:29

Re: Pitaš me - pitam te

Post Postao/la sikiriki »

Ne bih rekla, osim onoga gdje svi "glumimo", ako nećemo da nekoga uvrijedimo kad nas pita je li mu dobra nova boja kose ili ovo ili ono. Radi pristojnosti svi nekad glumimo. Da nam je nešto smiješno, iako nije, i tako to...

Ti? U kojim situacijama najviše glumiš?
0
Odgovori

Natrag na “Igrice”