I? Kako je bilo na jugu? Da 'l i dalje udara morje o mramorje ili je bila bonaca, bonaca, bonaca?
Pitaš me - pitam te
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2381
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Pitaš me - pitam te
Samo kad sam adekvatno plaćen za performans 
I? Kako je bilo na jugu? Da 'l i dalje udara morje o mramorje ili je bila bonaca, bonaca, bonaca?
I? Kako je bilo na jugu? Da 'l i dalje udara morje o mramorje ili je bila bonaca, bonaca, bonaca?
0
