Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Moderator: Moonlight
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 12867
Postovi: 7778
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la vjesticanametli »

al si mu stavila 😂😂😂
2
2 slika
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la smajlic »

vjesticanametli je napisao/la: 15 feb 2021, 10:46 al si mu stavila 😂😂😂
sa merakom :crni
2
2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Dina »

smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:46 a @Xeno je bio dobar :srce
bas mi je bilo tesko staviti mu za :keke
I tako, dok smo se mi civili sumnjičili između sebe, mafija je posmatrala sa strane i smijala se :keke
1
1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Max »

smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:43
lejlamo je napisao/la: 15 feb 2021, 10:40 max je napisao na početku za mene, tebe doktor nije štitio 100% . ta rečenica jednog običnog civila je bila bezze.
e zato sam mislila da je doktor i da je stitio storma

kontam to samo moze neko ko zna nesto izjaviti
morao sam izjaviti onako nešto jer sam u startu mislio ili da si mufljuz ili da imaš neku ulogu, i bio sam u pravu.... a i zbog toka igre, moraš nekada vrat poturiti da opipaš puls opozicije, uskomešati malo i njih sa onim što ne znaju....

Vako ubijaju mene misleći da sam doktor a doktor nastavlja....

čak sam tamo napisao da je xeno bio doktor i da smo ga objesili, evo nek kaže mafija da je na to i povjerovala....
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Dina »

Po meni, vidjela se ta razlika između iskusnih igrača i onih koji prvi puz igraju...
Malo je falilo da sami sebe povješamo :ha
2
2 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Max »

@lejlamo

ovaj post iznad se odnosio na tebe, ne znam oklen @smajlic uleti...
:max
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19233
Postovi: 13100
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Lana »

@Iskra koga ces sada zvati? :haya

Ja odmaram :valja
3
3 slika
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Iskra »

Dina je napisao/la: 15 feb 2021, 10:39
smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:34
nije to fazon
zamisli da se sad svi pocnemo kleti sa abdestom i na sedzdi da smo civili
i tako nas 7 moze jer smo muslimani a drugih 5 ne moze
nema smisla zar ne?
Ja se ne bih klela, nikada, ali prihvatam da neko drugi i to koristi, ako nije zabranjeno...
Odlučila sam povjerovati, u tom trenutku, Iskri, mada mislim da je time sebi naštetila...
Jer prvi put kada se ne bude htjela zakleti, znaćemo da je mafija :keke
Drago mi je što nije lagala, jer priznajem da bi me to razočaralo...
Neces imati tu dilemu Dina vise nikad . Ja vise jikad ne igram. Nikad. U to budi sigurna.
Niko.od vas nije procitao kako treba miju odbranu...ja sam.rekla.da sedzdi mogu izjaviti da sam civil, nigdje nenoise JA NA SEDZDI IZJAVLJUJEM.
Svako rezonuje kako mu pase,.pozivaju se svi na koral u igrici imena Mafija, gdje se sve temelji na lazi...apsurd.

Osim toga, obog momrnta kad su pocele.uvrede, mislila sam..dobro iscooliraj Iskra, zar, igra bla bla...ali onda sam dobila 7, slovom i brojem pp poruka u kojima svi kazu isto...Zasto dopustas uvrede, sto ti to treba, rusis samu sebe , izlazi odmah i slicno. Onda sam vidjela kako to vide posmatraci.
I nisam tada napustila samo iz razloga sto sam bila dr i kao takva potrebna. Odlucila sam.progutati i izgurati do kraja.

Na osnovu svih do sada provitanih komentara , nije bas tako kao sto svi pricaju : Ovo je samo igrica.

Toliko. I hvala svima.
1
1 slika
Avatar
smajlic
emoji hanuma
emoji hanuma
Reactions: 31349
Postovi: 19163
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la smajlic »

Max je napisao/la: 15 feb 2021, 10:47
smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:43

e zato sam mislila da je doktor i da je stitio storma

kontam to samo moze neko ko zna nesto izjaviti
morao sam izjaviti onako nešto jer sam u startu mislio ili da si mufljuz ili da imaš neku ulogu, i bio sam u pravu.... a i zbog toka igre, moraš nekada vrat poturiti da opipaš puls opozicije, uskomešati malo i njih sa onim što ne znaju....

Vako ubijaju mene misleći da sam doktor a doktor nastavlja....

čak sam tamo napisao da je xeno bio doktor i da smo ga objesili, evo nek kaže mafija da je na to i povjerovala....
nije :keke
ja sam mislila da si ti doktor
poslije smo u iskru sumnjali ali nam nije smetala toliko i nije nam se dalo da razmisljamo cuva li sebe ili nekoga drugog
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Username
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3376
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 dec 2020, 16:08

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Username »

Ja cu pomirit smajlic i iskru

Posvadjacu uciteljicu i sebe

Sad xeno kriv za njen samoubistveni potez
3
3 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Max »

smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:53
Max je napisao/la: 15 feb 2021, 10:47

morao sam izjaviti onako nešto jer sam u startu mislio ili da si mufljuz ili da imaš neku ulogu, i bio sam u pravu.... a i zbog toka igre, moraš nekada vrat poturiti da opipaš puls opozicije, uskomešati malo i njih sa onim što ne znaju....

Vako ubijaju mene misleći da sam doktor a doktor nastavlja....

čak sam tamo napisao da je xeno bio doktor i da smo ga objesili, evo nek kaže mafija da je na to i povjerovala....
nije :keke
ja sam mislila da si ti doktor
poslije smo u iskru sumnjali ali nam nije smetala toliko i nije nam se dalo da razmisljamo cuva li sebe ili nekoga drugog
greška
trebali ste ukloniti odmah dokazanog civila.... ovako ste pustili udruživanje....
2
1 slika 1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 36440
Postovi: 29491
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la storm »

smajlic je napisao/la: 15 feb 2021, 10:34
Socrates je napisao/la: 15 feb 2021, 10:30


Zasto to nije fair play? :hm

Ujedno, to ce biti moj prvi komentar. Svi u igru unosimo svoju osobenost. Skoro da je nemoguce to izbjeci. Koliko god mi pokusali biti samo igraci, mi smo svi I forumasi, koje ljudi citaju iz dana u dan.

Iskra je napisala sta je napisala. Ja sam se ismijao k'o mahnit kad je ona napisala ta dva komentara, jer sam odmah znao da partija postaje instant epic.

To je dakle, iskrina osobenost. Medjutim, pogledajte I odgovore na te njene izjave. Svi pokazuju svoje osobenosti u tim odgovorima. Na nekoliko stranica, skoro svi, i civili I mafijasi, zaboravljaju da je cilj igre pobjediti a ne nadjacati iskru u moralno-etickim argumentima.

Tu se partija i odlucila. Neki su zaboravili da igraju na pobjedu. :zbunj
nije to fazon
zamisli da se sad svi pocnemo kleti sa abdestom i na sedzdi da smo civili
i tako nas 7 moze jer smo muslimani a drugih 5 ne moze
nema smisla zar ne?
Ja mogu isto issamikrista, samo što bi tek tada bili sigurni da sam mafija :valja
3
3 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Iskra »

Meni nikako nije bilo jasno kako ne vidite ocito... kad je lejla.otisla i povela.tox, otkrilo se da je storm koji je ispitao Dinu , inspektor a ona civil...ostalo je sve bilo lahko
1
1 slika
ina
Valentajn Behar
Valentajn Behar
Reactions: 4608
Postovi: 3040
Pridružen/a: 22 dec 2020, 10:50

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la ina »

Što se tiče igrača..

Svidjelo mi se kako su Dina i Lana igrale.
Dina rezonuje.. Lana se nije dokazivala preglasno kao civil i vjerovala je najbližim i osjećajima.
Dinu bih posebno voljela vidjeti i u ulozi mafije.
Iskri zamjerim samo ono na što smo joj pokušali obratiti pažnju lejla, Xeno, smajlic i ja..
Lejlu, Toxic i xenu sam željela u igri što duže..

Smijala sam se smajlic.. Super je i zabavna.
I vjesticanametli je :cool



Uloga mafije uopšte nije jednostavna. Teško je igrati pošteno u samoj po sebi (na neki način) nepoštenoj igrici..
Nadala sam se biti civil.. Ali tako mi je grah pao.. :D
Ne znam da li ću više ikad igrati..
Mada me privlači vidjeti i tok civilskog odijela..
5
3 slika 2 slika
Neka ljubav caruje..
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Iskra »

ina je napisao/la: 15 feb 2021, 10:57 Što se tiče igrača..

Svidjelo mi se kako su Dina i Lana igrale.
Dina rezonuje.. Lana se nije dokazivala preglasno kao civil i vjerovala je najbližim i osjećajima.
Dinu bih posebno voljela vidjeti i u ulozi mafije.
Iskri zamjerim samo ono na što smo joj pokušali obratiti pažnju lejla, Xeno, smajlic i ja..
Lejlu, Toxic i xenu sam željela u igri što duže..

Smijala sam se smajlic.. Super je i zabavna.
I vjesticanametli je :cool



Uloga mafije uopšte nije jednostavna. Teško je igrati pošteno u samoj po sebi (na neki način) nepoštenoj igrici..
Nadala sam se biti civil.. Ali tako mi je grah pao.. :D
Ne znam da li ću više ikad igrati..
Mada me privlači vidjeti i tok civilskog odijela..
Procitano treba pravilno rezonovagi kao i znati ponesto o tome.
0
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10471
Postovi: 6214
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la Dina »

Iskra je napisao/la: 15 feb 2021, 10:52
Dina je napisao/la: 15 feb 2021, 10:39

Ja se ne bih klela, nikada, ali prihvatam da neko drugi i to koristi, ako nije zabranjeno...
Odlučila sam povjerovati, u tom trenutku, Iskri, mada mislim da je time sebi naštetila...
Jer prvi put kada se ne bude htjela zakleti, znaćemo da je mafija :keke
Drago mi je što nije lagala, jer priznajem da bi me to razočaralo...
Neces imati tu dilemu Dina vise nikad . Ja vise jikad ne igram. Nikad. U to budi sigurna.
Niko.od vas nije procitao kako treba miju odbranu...ja sam.rekla.da sedzdi mogu izjaviti da sam civil, nigdje nenoise JA NA SEDZDI IZJAVLJUJEM.
Svako rezonuje kako mu pase,.pozivaju se svi na koral u igrici imena Mafija, gdje se sve temelji na lazi...apsurd.

Osim toga, obog momrnta kad su pocele.uvrede, mislila sam..dobro iscooliraj Iskra, zar, igra bla bla...ali onda sam dobila 7, slovom i brojem pp poruka u kojima svi kazu isto...Zasto dopustas uvrede, sto ti to treba, rusis samu sebe , izlazi odmah i slicno. Onda sam vidjela kako to vide posmatraci.
I nisam tada napustila samo iz razloga sto sam bila dr i kao takva potrebna. Odlucila sam.progutati i izgurati do kraja.

Na osnovu svih do sada provitanih komentara , nije bas tako kao sto svi pricaju : Ovo je samo igrica.

Toliko. I hvala svima.
Šteta, žao mi je što to tako primaš... A baš ti je dobro išlo, posebno poslije toga događaja...
Bilo je za očekivati uvrede, laganja i sl., i ne mislim baš da su ljudi sumnjali i tebe, kao tebe, koliko u to šta mogu, a šta ne mogu u igrici...
Ali, da, kada su u pitanju stvari koje nama puno znače, onda riječi puno više bole i razočaranje je veće...
Zato je možda bolje ne izlagati se na takav način :ovaj
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
dmr
bad karma
bad karma
Reactions: 21794
Postovi: 13162
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40
Lokacija: Orange Republic™

Re: Ukleta Čaršija - Mafija Chat

Post Postao/la dmr »

Socrates je napisao/la: 15 feb 2021, 10:30
dmr je napisao/la: 15 feb 2021, 10:21

Onaj je zloupotrijebio vjeru za interese civila :fiju
Ako si imalo pratio igru trebao si to i sam primijetiti :keke

Zasto to nije fair play? :hm

Ujedno, to ce biti moj prvi komentar. Svi u igru unosimo svoju osobenost. Skoro da je nemoguce to izbjeci. Koliko god mi pokusali biti samo igraci, mi smo svi I forumasi, koje ljudi citaju iz dana u dan.

Iskra je napisala sta je napisala. Ja sam se ismijao k'o mahnit kad je ona napisala ta dva komentara, jer sam odmah znao da partija postaje instant epic.

To je dakle, iskrina osobenost. Medjutim, pogledajte I odgovore na te njene izjave. Svi pokazuju svoje osobenosti u tim odgovorima. Na nekoliko stranica, skoro svi, i civili I mafijasi, zaboravljaju da je cilj igre pobjediti a ne nadjacati iskru u moralno-etickim argumentima.

Tu se partija i odlucila. Neki su zaboravili da igraju na pobjedu. :zbunj
Pa ne znam, meni to nije fair play, plus maxova potvrda njene tvrdnje, iskra se ne bi zezala s time, civil je 100%, ... sta se onda moglo dogoditi, onda joj se mogao javiti jos neki civil na pp, sta ja znam, poslati screenshot naratorove obavijesti da je civil ili tako nesto, jer je bilo sigurno da ona to jeste ... samim tim zajednickim nastupm bi imali nedostiznu i nedozvoljenu prednost za civile :zbunj zasto je tvrdila da je vjestica 100% civil, na primjer? pa i lana.

ali dobro, to je samo moje gledanje na stvari, vjerovatno se vecina nece sloziti sa mnom, kao i obicno :keke
1
1 slika
:rolka
Zaključano

Natrag na “Igrice”