Njega kose i frizure

viklercici, cesljici, pomadice, parfemi
Moderator: CocoMa
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 13454
Postovi: 9011
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Moonlight »

@Podrinjac mrzi sve na sebi i u vezi sebe
Eh šta bi neki dali da imaju kosu kao ti :lepi
0
Kad su misli u boji, život nikad nije siv :lot
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1584
Postovi: 1597
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Podrinjac »

Moonlight je napisao/la: 16 okt 2021, 21:26 @Podrinjac mrzi sve na sebi i u vezi sebe
Eh šta bi neki dali da imaju kosu kao ti :lepi
Kako da volim? Kada ustanem i kada se kosa na sve strane racvjeta nema tog gela, ni voska, ni gline, koji ce to obuzdati. I ja bi sve dao da mogu normalnu frizuru imati.
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Iskra »

Podrinjac je napisao/la: 16 okt 2021, 21:40
Moonlight je napisao/la: 16 okt 2021, 21:26 @Podrinjac mrzi sve na sebi i u vezi sebe
Eh šta bi neki dali da imaju kosu kao ti :lepi
Kako da volim? Kada ustanem i kada se kosa na sve strane racvjeta nema tog gela, ni voska, ni gline, koji ce to obuzdati. I ja bi sve dao da mogu normalnu frizuru imati.
Osisaj se na celavo :D
0
Avatar
Bella_
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6673
Postovi: 3487
Pridružen/a: 21 aug 2020, 08:19

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Bella_ »

Podrinjac je napisao/la: 16 okt 2021, 17:22 Realno imam najgoru kosu. Oštra, debela i gusta. Kada raste, raste na sve strane. Da bih napravio frizuru morao bih kilu preparata staviti na kosu.
Kako ti ne dosadi kukati stalno i biti nezadovoljan?
Umjesto da budeš zadovoljan sa onim sto imaš ti tražiš mane. Šta misliš da ti kosa pođe opadati i rijediti, da je sve tanja i tanja, da imaš zaliske i pođeš ćelaviti?
Jesi ikad tako razmišljao? Vjeruj mi da si sretan, mnogi bi voljeli da imaju kosu kao ti, zato pokušaj da je zavolis.
1
1 slika
"Kimsenin fark edemeyeceği detayları görmeyi çok severim."
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Iskra »

20211114_203257.jpg
Boja :srce
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Iskra »

20211114_203704.jpg
20211114_203652.jpg
0
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Iskra »

Profesionalci za kosu već su izdvojili trendove koji će dominirati 2022 Ako planirate šišanje, ali niste sigurni kakvu frizuru odabrati, u nastavku provjerite krije li se idealna opcija za vas među najvećim trendovima koji će obilježiti 2022. godinu.

Dječački bob – Ni 2022. godina neće biti ona u kojoj će bob pasti u zaborav. Ova svestrana, moderna frizura i dalje ostaje među najpopularnijima. Verzija je puno, a s nijednom nećete pogriješiti. Posebno popularan bit će dječački bob – verzija u kojoj je bitno da tekstura “slobodno luta”. Radi se o bobu koji nije krut, a prilikom oblikovanja preporuča se sušiti kosu na zraku. Naravno, popularne ostaju i sve druge verzije boba, poput francuskog i talijanskog.
Prirodna tekstura – Veliki hit u 2022. godini bit će prihvaćanje onoga što već imamo uz dodatno naglašavanje. Ljudi žele uvjerljivu kosu, ništa lažno. Zato se manje okreću termičkom oblikovanju i dopuštaju da se pokaže prirodna tekstura kose, objašnjavaju stručnjaci. U 2022. fokus će, dakle, biti na prirodnoj teksturi.
Izrasle šiške – zavjese – Ako želite promjenu, ali ne želite “prave” šiške, dobra vijest je da će izrasle šiške-zavjese biti megapopularne. Volumen sprijeda dat će kosi oblik, kraći pramenovi uokvirit će lice, a same šiške bit će lijep dodatak gotovo svakoj frizuri. Dodatni plus je činjenica da ovakve šiške pristaju gotovo svim teksturama kose i lako ih je održavati.
Kaskadne šiške – Ove šiške najavljene su kao veliki trend za žene s kovrčavom kosom. Šiške duljine do iznad trepavica pomoći će u dodatnom isticanju prekrasnih kovrča, a otvorit će se i prostor za razne opcije stiliziranja.
Shag nove generacije – Shag se vratio na velika vrata, a moderna verzija frizure koja je obilježila sedamdesete godine prošlog stoljeća nikamo ne ide ni u 2022. godini. Prema riječima stručnjaka, ljepota ove frizure krije se u jednostavnom održavanju i lakom oblikovanju.
Slojevi – Duga, slojevito ošišana kosa kao stvorena za feniranje i velike valove bit će još jedna od frizura koje će dominirati u 2022. godini. Radi se o frizuri koja uvijek izgleda ženstveno i glamurozno, a na vama je da duljinu i detalje poput šiški u dogovoru s frizerom maksimalno prilagodite vašem licu.
Veliki rez – Ako želite veliku promjenu, onda je veliki, drastični rez definitivno jedna od opcija. Taj veliki rez ima široko značenje. Bitno je samo da odaberete stil koji vam se najviše sviđa, a onda se posavjetujte i s frizerom kako biste bili sigurni da ćete dobiti frizuru koja će najbolje odgovarati vašem obliku lica i tipu kose.
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la CocoMa »

slika

Sto je ovo dobrooooo.... :ok Extra.... kako kosa bude lijepa, leprsava... uvojci prirodni ni slicno onim uvijacima... :face kod kojih uvojci ne djeluju prirodno...
1
1 slika
Avatar
Malena
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 7806
Postovi: 4555
Pridružen/a: 22 jul 2020, 09:44

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Malena »

IMG_20220908_204517.jpg


Neku noć mi cura napravila 🥰
5
5 slika
Dragulj ne gubi vrijednost i kad padne u blato, a prašina ostaje prašina i kad se do neba digne
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Crvena Nit »

Razmišljam se krace osisati inovu farbu za kosu. :ovaj
Savjet molim narode :plaki
1
1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Crvena Nit »

ina je napisao/la: 24 aug 2021, 16:14 Nekad su me zvali čičak :D
:D :ljub

Imas divnu kosu kao i CoCoMa :sret
1
1 slika
Avatar
Hannibal
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 22273
Postovi: 16507
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Hannibal »

Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 17:36 Razmišljam se krace osisati inovu farbu za kosu. :ovaj
Savjet molim narode :plaki
probaj, jesen je idealna za promjenu frizure
2
2 slika
pričo razne gluposti, govorijo sam svašta
a mnoge bi sad želele da mi budu tašta 😊
Avatar
Lana
PRO behar
PRO behar
Reactions: 19233
Postovi: 13100
Pridružen/a: 03 aug 2020, 07:54

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Lana »

Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 17:36 Razmišljam se krace osisati inovu farbu za kosu. :ovaj
Savjet molim narode :plaki
Ako si prije imala vec kratku kosu i bila zadovoljna kako ti stoji onda sto da ne svaka promjena je dobro dosla :sret
0
Moraš da istreniraš svoj um da bude jači od tvojih osjećanja,ili ćeš izgubiti samog sebe.
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Crvena Nit »

Lana je napisao/la: 24 okt 2022, 19:58
Crvena Nit je napisao/la: 24 okt 2022, 17:36 Razmišljam se krace osisati inovu farbu za kosu. :ovaj
Savjet molim narode :plaki
Ako si prije imala vec kratku kosu i bila zadovoljna kako ti stoji onda sto da ne svaka promjena je dobro dosla :sret
Imam kratki paž, ali mi je dosadio. :heidi2

Lako je vama sa dugom gustom kosom. :keke :zaljub :ljub
1
1 slika
Avatar
Crvena Nit
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2221
Postovi: 4324
Pridružen/a: 14 feb 2021, 19:59
Lokacija: Jadrolinijska

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la Crvena Nit »

@Lana

https://diva.vecernji.hr/beauty/kako-tr ... kosu-18170

Moja je kratka bob bez šiški :heidi2

Bixie rez :toxi
0
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la CocoMa »

Pošto je jesen i sezona vlažnog vremena počela,i ne mogu protiv toga feniranjem..istezanjem.. ostaje mi ovako I do proljeća ću nositi.. :D

Cupavo & divlje . :ddk

:cocoma
4
4 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
CocoMa
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17696
Postovi: 10993
Pridružen/a: 22 jul 2020, 20:23

Re: Njega kose i frizure

Post Postao/la CocoMa »

Crvena Nit je napisao/la: 25 okt 2022, 08:40
Lana je napisao/la: 24 okt 2022, 19:58

Ako si prije imala vec kratku kosu i bila zadovoljna kako ti stoji onda sto da ne svaka promjena je dobro dosla :sret
Imam kratki paž, ali mi je dosadio. :heidi2

Lako je vama sa dugom gustom kosom. :keke :zaljub :ljub
Ma možeš i stepenasti paz..da volumena i dinamike.. :mig volim zako kratki paz samo u tamnim nijansama... :apl
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Ljepota”