Stranica: 1/2.

Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 27 jan 2022, 17:26
Postao/la storm
Naslov je kao kovanica dva exyu benda....ali o načinima pušenja, putem baterije se radi :oo



BO Vaping: Francuski brend električnih cigareta od sada i na bh. tržištu
slika

BO One Vaping je francuski brend e-cigareta dizajniranih za sve grupe korisnika od početnika, iskusnih "vejpera" aktivnih pušača koji žele prestati s korištenjem duhanskih proizvoda do konzumenata nargila.

E- cigarete su pozicionirane na pumpama Petrol kao i fonTELe prodajnim lokacijama. BO Vaping nudi opuštajuće "vejping" iskustvo uz e-cigarete prefinjenog dizajna, veliki izbor aromatskih punjenja i BO One Vaping starter pakete.

Za upotrebu BO One e-cigareta se koriste unaprijed pripremljena i zatvorena punjenja, koja sadržavaju 1,5 ml tekućine i atomizator. Bo punjenja dolaze u 16 različitih aroma i sadržaja nikotina i mijenjaju se svakih 380 dimova, dok jedno pakovanje cigareta sadrži oko 280 dimova. Potrošaći mogu uživati u ukusima duhana kao I voćnih aroma.

Sa svakom promjenom punjenja, mijenja se i atomizator (atomizer), a to omogućava "vejp" iskustvo koje vremenom ne blijedi. Postoji nekoliko prednosti ovog francuskog brenda od kojih su neke: trajnost baterije, higijensko korištenje, elegantan dizajn, ukus i nikotin po želji, ušteda novca, USB punjenje i mnoge druge pogodnosti.

Korisnici e-cigarete mogu pronaći na pumpama Petrol, fonTELe prodajnim mjestima smještenim u BBI centru, SCC-u, Grand centru i drugim atraktivnim lokacijama.

Za sve zainteresovane konzumente organizujemo promocije u vidu degustacije, informisanja, ali i prodaje BO Vaping e-cigarete sa posebnim pogodnostima i poklonima za sve kupce.

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 25 sep 2022, 23:46
Postao/la hani_jong_un
za gejeve

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 09:41
Postao/la CocoMa
za sve grupe korisnika od početnika, iskusnih "vejpera" aktivnih pušača koji žele prestati s korištenjem duhanskih proizvoda do konzumenata nargila.
Jah...eto... :kava folovi..

Ko hoce / želi da prestane pušiti može I bez ovih g.....

Ovo kad vidim da neko koristi odma me asocira na termoelektranu u Tuzli... :haha koji oblik dima ispusti.....

"Zdrava hemija"... :haya :heidi2

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 11:11
Postao/la hani_jong_un
ja koga god znam da pusi struju, kaze hoce da prestane pa uzeo vape. i tako godinama haha

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 11:12
Postao/la storm
CocoMa je napisao/la: 26 sep 2022, 09:41
za sve grupe korisnika od početnika, iskusnih "vejpera" aktivnih pušača koji žele prestati s korištenjem duhanskih proizvoda do konzumenata nargila.
Jah...eto... :kava folovi..

Ko hoce / želi da prestane pušiti može I bez ovih g.....

Ovo kad vidim da neko koristi odma me asocira na termoelektranu u Tuzli... :haha koji oblik dima ispusti.....

"Zdrava hemija"... :haya :heidi2
True

Ili ću pušiti ili neću

Isto onaj proser sa pivom 0,0 :roll

Ili pij pivo, ili naruči gusti

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 14:52
Postao/la Mehaning
storm je napisao/la: 26 sep 2022, 11:12
CocoMa je napisao/la: 26 sep 2022, 09:41

Jah...eto... :kava folovi..

Ko hoce / želi da prestane pušiti može I bez ovih g.....

Ovo kad vidim da neko koristi odma me asocira na termoelektranu u Tuzli... :haha koji oblik dima ispusti.....

"Zdrava hemija"... :haya :heidi2
True

Ili ću pušiti ili neću

Isto onaj proser sa pivom 0,0 :roll

Ili pij pivo, ili naruči gusti
Svako neka pije i puši, što god ga je volja... :sok

Pa makar 0,0 pivu i električne cigarete... :sok

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 15:14
Postao/la storm
:roll

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 15:35
Postao/la Mehaning
storm je napisao/la: 26 sep 2022, 15:14:roll
Kako god da okrenem, ne osječam se dovoljno pametan, da ljudima oko seba određujem što da rade... :ovaj

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 16:09
Postao/la storm
Mehaning je napisao/la: 26 sep 2022, 15:35
storm je napisao/la: 26 sep 2022, 15:14:roll
Kako god da okrenem, ne osječam se dovoljno pametan, da ljudima oko seba određujem što da rade... :ovaj
Imati mišljenje, nije isto kao odredjivati...
Sve i kad bih htio, ne mogu...
A što cu misliti, takodjer je moja stvar.

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 20:46
Postao/la Russki
imo sam kamaru ajkosa, sve podijelio bgm

cigara je cigara

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 21:29
Postao/la Mehaning
storm je napisao/la: 26 sep 2022, 16:09
Mehaning je napisao/la: 26 sep 2022, 15:35

Kako god da okrenem, ne osječam se dovoljno pametan, da ljudima oko seba određujem što da rade... :ovaj
Imati mišljenje, nije isto kao odredjivati...
Sve i kad bih htio, ne mogu...
A što cu misliti, takodjer je moja stvar.
Imaš ti po svoje pravo... :ovaj

Zašto uopšte nekoga opterećivati svojim mišljenjem i bez veze ga pisati... :ovaj

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 21:32
Postao/la MunDzi
Ne kontam te elektricne.

Ili pusite normalne cigare ili ne. Sve ostalo je budalastinja.

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 26 sep 2022, 21:33
Postao/la storm
Mehaning je napisao/la: 26 sep 2022, 21:29
storm je napisao/la: 26 sep 2022, 16:09

Imati mišljenje, nije isto kao odredjivati...
Sve i kad bih htio, ne mogu...
A što cu misliti, takodjer je moja stvar.
Imaš ti po svoje pravo... :ovaj

Zašto uopšte nekoga opterećivati svojim mišljenjem i bez veze ga pisati... :ovaj
Sukob mišljenja je ok...
Meha ne zajebavaj :D

Meni nešto bez veze, tebi nešto što je meni ok, i to je tako.

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 27 sep 2022, 10:11
Postao/la hani_jong_un
meni su nargile jos gore od elektricnih cigara, a u sarajevu se bas puse... nije mi za muskarca koji drzi do sebe da dudla ono crijevo

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 27 sep 2022, 14:54
Postao/la CocoMa
Meni se gadi vidjeti nargilu... :lupa

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 27 sep 2022, 17:36
Postao/la storm
Hannibal je napisao/la: 27 sep 2022, 10:11 meni su nargile jos gore od elektricnih cigara, a u sarajevu se bas puse... nije mi za muskarca koji drzi do sebe da dudla ono crijevo
Još tijesna majica, tijesne i prekratke farmerice, pustio bradu i dudla :D

Re: Električno pušenje..vape, iqos, ...

Postano: 28 sep 2022, 06:44
Postao/la Malena
Haj malo ozbiljno, skontala sam curu da se vajpira. Kažem joj ako ćeš pušiti uzmi onda Drinu Sarajevsku da znaš šta je cigara, a ne to niđe veze. Kaže ne bih cigaru smrdi :face A vajp kao ne smrdi :sok