FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Moderator/ica: toxic
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Hajd' brate šaljite slike. 
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Pratim, probam šta fotkati
1
1
Kad porastem biću Banovički behar
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Požurite. 
Imate još samo 18 dana.
Hvala svima koji su dosad poslali.
Imate još samo 18 dana.
Hvala svima koji su dosad poslali.
2
2
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Hvala na fotografiji. 
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Šaljite šaljite like there's no tomorrow. 
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Sto da tebi salju ?....stavis sliku I onda narod glasa .. jel demokratija ili ne 
Evo jedna trenutna
Evo jedna trenutna
1
1
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Forumska demokratija inače reda po favoritima..
Doduše nekom mjerom i ovako.. samo legerno na drugačiji način..
Meni se svidio ovaj dio te fotke..
Sa nekim malim korekcijama uživo, kadar bi mogao biti fantastičan..
Doduše nekom mjerom i ovako.. samo legerno na drugačiji način..
Meni se svidio ovaj dio te fotke..
Sa nekim malim korekcijama uživo, kadar bi mogao biti fantastičan..
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Neka ljubav caruje..
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Ne može javno objavljivanje fotke. Takve ne ulaze u takmičenje.
Čovjek nije savršeno biće i ponekad glasa zbog drugih stvari, ne samo zbog onoga što misli da je kvalitet.
Molim, neobjavljene fotke meni u pp.
Čovjek nije savršeno biće i ponekad glasa zbog drugih stvari, ne samo zbog onoga što misli da je kvalitet.
Molim, neobjavljene fotke meni u pp.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Često su u pitanju preferencije i osjećaji.. bar po mom generalnom utisku do sad.. Ni ja lično nemam pojma o realnom kvalitetu fotke..
A uočila sam kadkad i kolo nesvjesne sugestije praćenja većine..
A uočila sam kadkad i kolo nesvjesne sugestije praćenja većine..
0
Neka ljubav caruje..
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Doduše, i ja sam primjetio neke indicije što se toga tiče. Međutim, to je neizbježno. Da je i glasanje tajno, recimo meni u pp, onda bi mene optuživali za namještanje.
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Ma samo mi naišao tok misli..
Smatram da je ovako ok.. Nisam za tajna glasanja svakako u ovakvim tematikama..
Smatram da je ovako ok.. Nisam za tajna glasanja svakako u ovakvim tematikama..
0
Neka ljubav caruje..
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Bome igraš kao nekad Terry i Lampard, kad stisnu vezu Estonije
1
1
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Hvala na fotografijama. 
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Dobio sam slikaaaaaa. 
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
Re: FS#9 Igra boja/Oktobar/Kiša - Prijava
Nije dovoljno, dragi moji prijatelji, prijateljice, braćo i sestre. 
Šaljite, šaljite.
Šaljite, šaljite.
2
2
Tražili smo se po prethodnim životima


