Stranica: 1/2.

FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 11 mar 2021, 16:35
Postao/la toxic
storm je napisao/la: 08 mar 2021, 23:19 Ja bih zadao temu CRNO-BIJELA FOTOGRAFIJA ...da ne idemo na ta nesretna godišnja doba, kad smo mjesecima čekali maglu i snijeg :D
Može sve, od ulice, portreta, prirode, arhitekture....samo da je B&W ...:oo
storm je to sve vec lepo u postu objasnio, dakle, crno - bela fotografija.
Tema je slobodna, ideju pronadjite / izaberite sami...
Pretpostavljam da vecina vas vec ima neku vama dragu fotografiju koju bi nama mogli pokazati i u crno belom svetlu :d

Fotografije saljete meni, privatnom porukom.

Nema vremenskog ogranicenja, al' bilo bi fino da pocnemo praktikovati da se takmicenja odvijaju na mesecnom nivou.


Evo i nekoliko primera

slika

slika

slika

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 11 mar 2021, 19:24
Postao/la storm
Super....dosta ovih boja i kiča :ooo

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 11 mar 2021, 20:30
Postao/la Lana
Nesto sam lijena za nove foto :valja

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 12 mar 2021, 18:00
Postao/la Čuvarkuća
Molim ne šaljite više od 15 :D ne mogu da zapamtim sve fotke i teško mi odabrati za bodovanje :ddk

Fin i ovaj zadatak :ok

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 12 mar 2021, 22:07
Postao/la toxic
Čuvarkuća je napisao/la: 12 mar 2021, 18:00 Molim ne šaljite više od 15 :D ne mogu da zapamtim sve fotke i teško mi odabrati za bodovanje :ddk

Fin i ovaj zadatak :ok
Ja ocekujem makar jednu tvoju fotku :opa


@Lana moze edit u b/w neke koju vec imas, mada moze biti i izazov i nesto novo kliknuti:)

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 20 mar 2021, 12:32
Postao/la storm
@toxic pristižu li fotografije, ima neki rok sad?

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 20 mar 2021, 12:39
Postao/la toxic
storm je napisao/la: 20 mar 2021, 12:32 @toxic pristižu li fotografije, ima neki rok sad?
Stizu, stizu... nema mnogo, al' ove sto su stigle su fanastasticne.
aj em hepi:)

Rekao si da ne postavljam ogranicenje i pritisak tako da nema rok, za sada :heidi2

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 20 mar 2021, 12:41
Postao/la storm
toxic je napisao/la: 20 mar 2021, 12:39
storm je napisao/la: 20 mar 2021, 12:32 @toxic pristižu li fotografije, ima neki rok sad?
Stizu, stizu... nema mnogo, al' ove sto su stigle su fanastasticne.
aj em hepi:)

Rekao si da ne postavljam ogranicenje i pritisak tako da nema rok, za sada :heidi2
Pitam samo....mene treba progoniti :valja

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 20 mar 2021, 12:44
Postao/la toxic
storm je napisao/la: 20 mar 2021, 12:41 Pitam samo....mene treba progoniti :valja
salji, znam da imas :D
To ja hocu biti fina pa jos uvek ne maltretiram ljude, sto ne znaci da necu :oo

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 21 mar 2021, 19:42
Postao/la Čuvarkuća
Šaljem naravno :d

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 15:49
Postao/la toxic
Samo da vas podsetim...
Ko nije ima jos par dana fore poslati fotke za takmicenje :toxi

Sledeci put vas prozivam po rednim brojevima :oo

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 15:54
Postao/la CocoMa
Kako ide ? :oo

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 15:57
Postao/la toxic
CocoMa je napisao/la: 29 mar 2021, 15:54Kako ide ? :oo
Ide, ide...
Stiglo je interesantnih fotografija. Tacno sam nestrpljiva da ih objavim :jupi

Ti, znas da nema limit?

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 15:58
Postao/la CocoMa
Super.. 😍😍

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 16:00
Postao/la Max
toxic je napisao/la: 29 mar 2021, 15:49 Samo da vas podsetim...
Ko nije ima jos para dana fore poslati fotke za takmicenje :toxi

Sledeci put vas prozivam po rednim brojevima :oo
đe su pare???

:ha

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 29 mar 2021, 16:12
Postao/la toxic
Max je napisao/la: 29 mar 2021, 16:00 đe su pare???

:ha
Nesto obukla, nesto pojela :D

Re: FS #4 / crno - bela fotografija

Postano: 05 apr 2021, 19:29
Postao/la toxic
storm je napisao/la: 20 mar 2021, 12:41 Pitam samo....mene treba progoniti :valja
Ja sam se nadala da necu morati, al' nista od toga :necu
Cekam fotke do sutra.

Ostali isto.

A odziv je sjajan. Tox na aparatima :opa