Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Moderator: Socrates
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Iskra »

Arslan_11 je napisao/la: 12 okt 2020, 17:03 Bez zeze ja bih volio da se jednom isplačem al ono muski. Jednom mi se bilo sve sastavilo i ja nja kme ahaaa al jok.


Pa placi. Sam. Ili pred nekim koga voliš...šta se imaš suzdržavati?
0
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Veca »

Iskra je napisao/la: 13 okt 2020, 20:40
Max je napisao/la: 12 okt 2020, 17:12 Ja se jedino bojim svog izljeva huje....


Fakat me strah da cu jedan dan samo kvrcnut...


A ja svoje isključivosti...tj rijesenosti. Kad nešto odlučim i riješim sama.sa.sobom, makar mi srce pucalo...I bilo na moju štetu, to je riješeno i tacka.

Baš bih voljela da nisam.takva.

...pljunuta ja! :haha
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Arslan_11
Čupavo
Čupavo
Reactions: 17253
Postovi: 9599
Pridružen/a: 15 aug 2020, 09:02

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Arslan_11 »

Iskra je napisao/la: 13 okt 2020, 20:41
Arslan_11 je napisao/la: 12 okt 2020, 17:03 Bez zeze ja bih volio da se jednom isplačem al ono muski. Jednom mi se bilo sve sastavilo i ja nja kme ahaaa al jok.


Pa placi. Sam. Ili pred nekim koga voliš...šta se imaš suzdržavati?
Pa bi, al ne moze. Nece.
1
1 slika
Stop askin' me questions, I just wanna feel alive
Until I die!
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Veca »

...meni je mnooogo gore kad se osoba ne moze odluciti, poznavala sam takve osobe-ja pokraj takvih drscem! :valja ned'o mi bogo!
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Polaris »

Ja brzo odustajem i pesimisticna sam :malagani
1
1 slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Polaris »

Evo da dam primjer glup al hajd krenem pricat s nekim i meni je odmah u glavi kako ovo nece uspjeti, bezveze trosim vrijeme, garant se tom i tom ja i ne svidjam, prica sa mnom iz sazaljenja i tako sebi stvorim pritisak samo 🙄
1
1 slika
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Veca »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:46 Ja brzo odustajem i pesimisticna sam :malagani

...a ti strijelac! ...pitaj tatu da nije koji mjesec zakasnio sa upisom u maticne knjige :haha :d
2
2 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23533
Postovi: 16631
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Max »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:49 Evo da dam primjer glup al hajd krenem pricat s nekim i meni je odmah u glavi kako ovo nece uspjeti, bezveze trosim vrijeme, garant se tom i tom ja i ne svidjam, prica sa mnom iz sazaljenja i tako sebi stvorim pritisak samo 🙄
Ja to nikad nisam tako npr...


Da ti
Mogu kako prenos podataka uradit....
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Veca »

...Ariel, pa moze se brzo kroz pricu skuziti da li je za te ili ne, tako i ja, ali da si pravim neki film ili sebe sazaljevam, ajde ba, prije bih njega :hehe ..............odlucnost-neodlucnost-u odlukama sam jako dobra i brza :kez ...pesimist sam i ja pnekada, valjda smo svi :zbunj
1
1 slika
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
Veca
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1973
Postovi: 1449
Pridružen/a: 31 aug 2020, 15:33
Lokacija: Sikirevci!

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Veca »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:46 Ja brzo odustajem i pesimisticna sam :malagani

...ti si vaga i ovaj mjesec ti je rodjendan! :djed :kez
0
Bice kad se sjetim :kez
Avatar
lejlamo
Komorebi
Komorebi
Reactions: 14012
Postovi: 6435
Pridružen/a: 23 jul 2020, 11:02
Lokacija: kamen i drača

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la lejlamo »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:49 Evo da dam primjer glup al hajd krenem pricat s nekim i meni je odmah u glavi kako ovo nece uspjeti, bezveze trosim vrijeme, garant se tom i tom ja i ne svidjam, prica sa mnom iz sazaljenja i tako sebi stvorim pritisak samo 🙄
možda da sama sa sobom malo porazgovaraš, otkud narušena slika o sebi, ograničavanje, koliko se voliš i to tako.....

treba sebi posvetiti dosta pažnje, upoznati se i prihvatiti se, a zatim i zavoljeti...mislim da onda ide mnogo lakše i sa onima s kojima dođemo u interakciju...makar se osjećamo bolje..
4
4 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 13 okt 2020, 20:53
Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:49 Evo da dam primjer glup al hajd krenem pricat s nekim i meni je odmah u glavi kako ovo nece uspjeti, bezveze trosim vrijeme, garant se tom i tom ja i ne svidjam, prica sa mnom iz sazaljenja i tako sebi stvorim pritisak samo 🙄
Ja to nikad nisam tako npr...


Da ti
Mogu kako prenos podataka uradit....


Ni ja...niti sam ikad.mislila.da.nesto ne mogu...onog trena kada donesem odluku i imam cilj...dam maksimalno sve od sebe da to.ostvarim.
3
3 slika
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Polaris »

Blago se vama 🙂
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 36460
Postovi: 37522
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Iskra »

Ima tu malo.i do genetike ali više.do.odgoja rekla.bih. inače su žene u mojoj familiji pretežno blage i tihe ali i jako.odlucne i hrabre.
2
2 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Heidi »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 20:49 Evo da dam primjer glup al hajd krenem pricat s nekim i meni je odmah u glavi kako ovo nece uspjeti, bezveze trosim vrijeme, garant se tom i tom ja i ne svidjam, prica sa mnom iz sazaljenja i tako sebi stvorim pritisak samo 🙄
Moras da radis na sebi I svom samopouzdanju. Znam, zvuci njaaak, ali je tako. To nam je I neka vrsta obaveze, da se trudino prvo oko sebe I gradimo ljepsi svijet.

Suprostavi se manjim strahovima za pocetak. Prihvati svoje greske, niko nije savrsen. Sjeti se toga kad te neko kritikuje. Udijeli kompliment I prihvati ga na isti nacin.

Budi ljubazna I postuj druge, pokusaj da razumijes one koji to nisu prema tebi. Ne krivi ih, ta negativna razmisljanja se taloze opet samo u tebi. Otidji od njih. Ako bude trebalo susrest cete se opet.

Zabavi se stvarima koje stvarno volis, uzivaj svjesno I pricaj odusevljeno o tome prijateljima. To jaca karakter, dusu I tako raspolozenje. Postajes pozitivnija automstski, privlacis dobro.

Lijepa si I pametna, vjerujem I da si dobra djevojka. Vrijedis mnogo, pocni da prepoznajes to.

Samo hrabro. 🍀❤️ Nategni luk I pusti strijelu, to su simboli intuicije I ljubavi. Vizualiziraj.

Sretno :ljubi
8
4 slika 4 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 15027
Postovi: 9438
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Polaris »

@Heidi ne znam zasto ali citajuci tvoj odgovor suze su mi krenule na oci
3
1 slika 1 slika 1 slika
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 22582
Postovi: 15606
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Koliko zaista poznajemo nase emocije?

Post Postao/la Heidi »

Ariel je napisao/la: 13 okt 2020, 23:22 @Heidi ne znam zasto ali citajuci tvoj odgovor suze su mi krenule na oci
Zato sto ti to vec sve znas, samo jos nemas snage da pokrenes. I to je normalno, razumijem te. Zato kazem, pocni sa sitnicama :ljubi znam da to mozes.
1
1 slika
I am tired of flimsy friends and submissive companions I die to walk with the brave.
Odgovori

Natrag na “Psihologija”