Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Moderator: Socrates
Polaris
PRObehar
PRObehar
Reactions: 13923

Re: Trenutno igrate, igrali ste, preporučite i drugima (PC, konzole)

Post Postao/la Polaris »

toxic je napisao/la: 06 okt 2021, 17:35
Polaris je napisao/la: 08 feb 2021, 00:52 Sims 1 (imam sims 1 deluxe edition na starom laptopu na vikendici) i sims 4, mada se nisam nikad ustelila, dok napravim likove i sagradim kucu dosadi mi, i onda jedno godinu, po godine ne igram i tako sve :D
Kako sam ja bila zaludjena ovom igricom :D
mislim da mi nikad nije umro nijedan karakter.

Nisam u toku, ima li negde sad da se skine?
Imas na njihovoj oficijelnoj stranici, od simsa, ali samo sims 4 i dodatke za sims 4, koliko znam. Dobijes Origin account i preko te origin aplikacije skines sims 4, nekih 10 gigabajta je igrica. Taj origin je za ea igrice. Uglavnom moras imati Origin da bi mogao igrati sims 4.. original bar
https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... rd-edition
1
1 slika
MarlboroGold
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 974

Post Postao/la MarlboroGold »

Russki je napisao/la: 06 okt 2021, 18:44 Opet sam se malo uhvatio World of Warcrafta. Sreća katkad samo igram, minimalna šansa da se opet navučem.
Classic ili onaj Shadowlands, tj. zadnja ekspanzija?

Ja sam ga aktivno igrao do cataclysm, a kasnije sam samo pratio cinematice na youtube da vidim dokle su dogurali sa pričom. Po ovim novim haman da će vratiti Arthasa... nekako mi miriše na to :fiju
1
1 slika
Russki
Romantic Eyes
Romantic Eyes
Reactions: 17692

Post Postao/la Russki »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 11:54
Russki je napisao/la: 06 okt 2021, 18:44 Opet sam se malo uhvatio World of Warcrafta. Sreća katkad samo igram, minimalna šansa da se opet navučem.

Ja sam ga aktivno igrao do cataclysm, a kasnije sam samo pratio cinematice na youtube da vidim dokle su dogurali sa pričom. Po ovim novim haman da će vratiti Arthasa... nekako mi miriše na to :fiju
Wrath of the Lich King

Osobno za mene najbolja ekspanzija. Sve sam igrao od početka, probao i Cataclysm, ali uvidio sam da je sranje. Dalje nisam htio ni gledati.
1
1 slika
slowly slippin away to another dimension of virtue
toxic
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 7838

Post Postao/la toxic »

Polaris je napisao/la: 07 okt 2021, 07:17 Imas na njihovoj oficijelnoj stranici, od simsa, ali samo sims 4 i dodatke za sims 4, koliko znam. Dobijes Origin account i preko te origin aplikacije skines sims 4, nekih 10 gigabajta je igrica. Taj origin je za ea igrice. Uglavnom moras imati Origin da bi mogao igrati sims 4.. original bar
https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... rd-edition
Hvala @Polaris :toxi
1
1 slika
Sungazer slika
MarlboroGold
Perspektivni član
Perspektivni član

Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 12:26
MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 11:54

Wrath of the Lich King

Osobno za mene najbolja ekspanzija. Sve sam igrao od početka, probao i Cataclysm, ali uvidio sam da je sranje. Dalje nisam htio ni gledati.
Meni je TBC najbolji zbog najboljeg balance u PVE i PVP kojeg su ikad imali, ali je dobar i WOTLK. Sve kasnije je smeće.
1
1 slika
Russki
Romantic Eyes
Romantic Eyes

Post Postao/la Russki »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 15:55
Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 12:26
Wrath of the Lich King

Meni je TBC najbolji zbog najboljeg balance u PVE i PVP kojeg su ikad imali, ali je dobar i WOTLK. Sve kasnije je smeće.
Meni je taj balans nekako najbolji na WOTLKu, ali dobro, za mene. I dobra mi je fora sa achievementima. Dugo sam u to zadao dok sam igrao aktivno.
1
1 slika
Fatih
Globalni moderator
Globalni moderator
Reactions: 6262

Post Postao/la Fatih »

A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
Russki
Romantic Eyes
Romantic Eyes

Post Postao/la Russki »

Prvi put čujem za tu igricu. Pogledaću kad zasjednem ovih dana na PC.
0
Fatih
Globalni moderator
Globalni moderator

Post Postao/la Fatih »

Russki je napisao/la: 07 okt 2021, 19:38 Prvi put čujem za tu igricu. Pogledaću kad zasjednem ovih dana na PC.
Obavezno, samo nemoj odmah reci "shit". Sjeti se koliko je stara. :ok (i mozes da nosis svastiku ili americku zastavu, ovisno u kom si timu :ooo ).
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
MarlboroGold
Perspektivni član
Perspektivni član

Fatih je napisao/la: 07 okt 2021, 19:37 A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
Zar to nije ona Wolfenstein Castle tako nešto? Ili je napravljen multiplayer od nje... ne sjećam se tačno, a možda sam i pobrkao. Davno je to bilo :oo
1
1 slika
Fatih
Globalni moderator
Globalni moderator

Post Postao/la Fatih »

MarlboroGold je napisao/la: 07 okt 2021, 23:37
Fatih je napisao/la: 07 okt 2021, 19:37 A ja na pravom gejmerskom kompu, samo profuram malo ET - Enemy territory iz 2002. Koja je to bila igra za ono doba. I danas je ista, i serveri su i danas puni. Nije "realisticna", u smislu sta pogodak u glavi znaci, npr. ali, ipak, nezaboravna i vec kultna igrica.
Zar to nije ona Wolfenstein Castle tako nešto? Ili je napravljen multiplayer od nje... ne sjećam se tačno, a možda sam i pobrkao. Davno je to bilo :oo
Da, Wolfenstein je original igra, i to je single player. A multiplayer jeste napravljen i zove se kako sam napisao. Super mape i sl.
1
1 slika
Socrates
Administrator
Reactions: 12455

Post Postao/la Socrates »

Da me je neko pitao prije pet dana da li @Fatih Igra video igrice, rekao bih mu da nema šanse. :opa

Samo moj trolerski komentar. Ja igram samo single player ponekad. Meni se čini da bih se pobio sa nekim da igram online. Davno sam to prestao. Osim FIFE.
1
1 slika
He's overtaking you!!!!!!!!
Odgovori

Natrag na “Gaming corner”